Güme Köyü İnternet Sitesi ve Güme Fm - www.gumeliler.net
ÜyelikTakvimÜye listesiTAKIMAramaSıkça Sorulan SorularAnasayfayaPortalGüme fm dinlemek icin tiklayin.Güme Resim Galerisi

Güme Köyü İnternet Sitesi ve Güme Fm - www.gumeliler.net » GÜMELİLER.NET'e HOŞGELDİNİZ » ANKETLER » Gumekoyu Muhtarinin Kim Olmasini Istersiniz? » Merhaba Misafir [Giriş yap|Üye ol]
Son Mesaj | Birinci Okunmamış Mesaj Yazıcı önizlemesi | Arkadaşına gönder | Konuyu Favorilerine Ekle
Sayfalar (2): « Önceki 1 [2] Yeni konu Aç Cevap yaz
Anket: Kimin Muhtar Olmasini istersiniz?
Erol KAPLAN 40 30.53%
Ali GÜN 28 21.37%
Hiçbiri 20 15.27%
Abdurrahman ALP 16 12.21%
Ahmet UĞUZ (haceli aysenin oglu) 9 6.87%
Haci Mustafa ATA 7 5.34%
Ali SAHiN 7 5.34%
Ali KAYA 4 3.05%
Toplam: 131 verilen oylar 100%

Sayfanın Sonuna Gıt Gumekoyu Muhtarinin Kim Olmasini Istersiniz? 8 Oylar - Ortalama: 5,88
Yazan
Mesaj « Önceki konu | Sonraki Konu »
25.06.2007 22:39 Cevap: herkese selam Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
erol [Co Admin] erol Bay
{ DJ.GÜME FM }

images/avatars/avatar-539.jpg

Adı: erol

Soyadı: kaplan

Sülalesi: tıraşlı

Nereden: MUTDAN

Mesleği: boyacı

Oylama: 
5 Oylar) - Ortalama: 7,60

Rütbesi: 44 [?]
Tecrübe Puanları: 3.926.820
Sonraki Rütbe: 4.297.834

371.014Tecrübe puanı

evet ali katllyorum sana bizim köyde oturan dedigin sekilde kimseyi göremedim biz burdan fesdival alanlnl agaclandlrdlk kimse gelip yardlm etmedi blrak yardlm etmeyi kolaygelsin bile demedi benim korkum agaclara zarar vermeseler bari ben muhtar olmam için benden iyi tercübeli iki kişivar onlarl muhtar olmalarl için iknaetmeye callslyoruz onlar olmassa aday benim köymuhtarllglna eger iknaedersek gercekden köyiçin callslr köylüde disiplini ögretir bende aza olurum köyü düzene katacaz önemli olan o iki kişiden birini muhtarllga aday koya bilmemiz adaylmlzln biri mutdan biri viyanadan biraz secim yaklassln size aclklayacam adaylmlzl. bu muhtarllk seciminde enbüyük görev gurbetcilere düşüyor omuz omuza desteklerinizi bekleyecem secimde

HERSEYİ GURBETCİLER İÇİN YAPACAM KÖYÜN DEGERİNİ BİLENLER İÇİN

Sayın erol [Co Admin] ` ve imzası:

MUTdan SELAMLAR

Bu mesaj 1 kez değiştirilmiştir. En son olarak erol tarafından Tarihinde ve Saat: 22:40 değiştirilmiştir.

e-Mail gönder erol isimli üyeye erol isimli üyenin mesajlarını ara Paylaş erol  offline
16.07.2007 23:06 Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
nejmi acar [ DJ ] nejmi acar Bay
DJ. GÜME FM

images/avatars/avatar-256.bmp

Oylama: 
2 Oylar) - Ortalama: 5,50

Rütbesi: 40 [?]
Tecrübe Puanları: 1.996.503
Sonraki Rütbe: 2.111.327

114.824Tecrübe puanı

arkadaslar bu konuda bend fikrimi soylesem bu isin icinde bir ara bende vardim koyluyle ugrasmk cok zor onun icin benim tercihim biraz sert olmasi lazim cezasi bol olacak ama alacak neyse tercihim muhsin erol ali gun

e-Mail gönder nejmi acar isimli üyeye nejmi acar isimli üyenin mesajlarını ara Paylaş nejmi acar  offline
15.08.2007 03:28 Cevap: herkese selam Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
Salih ATA Salih ATA Bay
*Küçük Gümeli*

images/avatars/avatar-239.gif

Adı: salih

Soyadı: ata

Sülalesi: haci mustafalilar

Nereden: viyana/güme

Mesleği: ögrenci/isci

Medeni hali: Bekar

Takımı: galatasaray

Oylama: 
2 Oylar) - Ortalama: 9,50

Rütbesi: 37 [?]
Tecrübe Puanları: 1.107.221
Sonraki Rütbe: 1.209.937

102.716Tecrübe puanı

vala adaylarin hepsi bu isi götürecek kapasiteye sahiptir ama Ali Gün bence bu is icin daha uygundur eger olmazsa sonraki adayim Ahmet Oguzdur.

Sayın Salih ATA` ve imzası:

DELI MAVI
e-Mail gönder Salih ATA isimli üyeye Salih ATA isimli üyenin mesajlarını ara Salih ATA: salihata@yahoo.com üyenin YIM Numarası isimli üyenin msn Profilini  Salih ATA göster Paylaş Salih ATA  offline
15.09.2007 10:44 Cevap: Gumekoyu Muhtarinin Kim Olmasini Istersiniz? Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
ceyhunali
*Yeni Üye*

Üyeyi Değerlendir

Rütbesi: 22 [?]
Tecrübe Puanları: 42.463
Sonraki Rütbe: 49.025

6.562Tecrübe puanı

bence koyde oturan ve devamli orada kalan birisinin muhtar olmas sart cunku koyu en iyi o anlar

e-Mail gönder ceyhunali isimli üyeye ceyhunali isimli üyenin mesajlarını ara Paylaş ceyhunali  offline
15.09.2007 10:50 Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
ceyhunali
*Yeni Üye*

Üyeyi Değerlendir

Rütbesi: 22 [?]
Tecrübe Puanları: 42.463
Sonraki Rütbe: 49.025

6.562Tecrübe puanı

peki mutta oturan bi kisi koyunasil anlar birakalim bu koy kendini yonetemeyecek kadar geri degil yeter ki biz koyluye deger verelim unutmaylim KOYLU MILLETIN EFENDISIDIR

e-Mail gönder ceyhunali isimli üyeye ceyhunali isimli üyenin mesajlarını ara Paylaş ceyhunali  offline
31.10.2007 19:43 Cevap: Gumekoyu Muhtarinin Kim Olmasini Istersiniz? Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
Kuttusi Bulut Kuttusi Bulut Bay
*Yeni Üye*

Üyeyi Değerlendir

Rütbesi: 15 [?]
Tecrübe Puanları: 6.317
Sonraki Rütbe: 7.465

1.148Tecrübe puanı

Merhaba
Butun adaylari cekin Ali GÜN'u muhtar yapalim.
Ben diger muhtar adaylarini begenmiyorum.tek aday ve muhtar Ali GÜN olsun.
Gelin elbirligi ile muhtar yapalim

Sayın Kuttusi Bulut` ve imzası:

Kuttusi Bulut
e-Mail gönder Kuttusi Bulut isimli üyeye Kuttusi Bulut isimli üyenin mesajlarını ara Paylaş Kuttusi Bulut  offline
31.10.2007 21:25 kimmi olsun Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
nejmi acar [ DJ ] nejmi acar Bay
DJ. GÜME FM

images/avatars/avatar-256.bmp

Oylama: 
2 Oylar) - Ortalama: 5,50

Tecrübe Puanları: 1.996.503

114.824Tecrübe puanı

arkadaslar koyde muhtar olanin birkere mali olmayacak mali olursa vay muhtarin mali yasak bolgeye girmis bekci onu gormemis tantana baslar muhtarin eli kalem tutacak cezasi bol olacak ceza olmassa yine olmaz muhtar demek o koyun kaymakami demektir koye candarma geldigi zaman mezarin altinda karsilamiyacak ben bu isin icinde 4 yil kaldim biraz bilgim oldugu icin bu konularda yaziyorum iyi dusunun bana sorarsaniz ali gun yada erol akrabalik taraftari degilim yanlis anlasilmasin hatam varsa kusura bakmayin

e-Mail gönder nejmi acar isimli üyeye nejmi acar isimli üyenin mesajlarını ara Paylaş nejmi acar  offline
01.11.2007 15:17 Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
faruk acar
*İyi Gümeli*

images/avatars/avatar-335.jpg

Adı: faruk

Soyadı: acar

Sülalesi: köleliler

Nereden: fransa

Mesleği: biskuvi ustasi

Medeni hali: Evli

Takımı: besiktas

Oylama: 
1 Oylar) - Ortalama: 10,00

Tecrübe Puanları: 1.847.531

263.796Tecrübe puanı

selamlar bencede muhtar en onemli kisidir onun icin okur yazar girdigi yere nasil girikir neler istenir bilkmeli bir memur gorunce el pence olmamali yerini kariyerini bilen ne itedigini ve iteyecegini bilen tarafsiz adil ola bilecek biri bence ALI GUN uygun bir aday baska arkadaslarda iyidir fakat ekmegi firinciya ver derler idda icin muhtar olunmaz basarilar benim adayim A L I G U N dur

e-Mail gönder faruk acar isimli üyeye faruk acar isimli üyenin mesajlarını ara Paylaş faruk acar  offline
03.11.2007 00:06 Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
CENGIZ BULUT CENGIZ BULUT Bay
*Tam Üye*

images/avatars/avatar-241.gif

Oylama: 
2 Oylar) - Ortalama: 9,50

Rütbesi: 36 [?]
Tecrübe Puanları: 878.426
Sonraki Rütbe: 1.000.000

121.574Tecrübe puanı

SELAMLAR HERKESE .Muhtar kim olsun diye herkes fikrini yaziyor ,muhtarin ahmet ya da mehmet olmasi pek de onemli degil ,koy de bu is yillardir sulale bazin da yapiliyor .zaten
kavgasiz ,dovussuz, kardesin kardese kusmedigi ,
uzerinde uzlasilanbir kisi olmasini isteriz. girmesini ,cikmasini ,oturmasini !kalkmasini
,konusmasini ,susmasinibilen , koy icintuttugunu koparacak(bu bir gonullu hizmet mantigi )calisacak bir kisi yi aday yapmak lazim bence .hani bir ata sozumuz vardir AYNASI ISDIR KISININ LAFA BAKILMAZ .koy icin hayirlisi neyse o olsun .

e-Mail gönder CENGIZ BULUT isimli üyeye CENGIZ BULUT isimli üyenin mesajlarını ara isimli üyenin msn Profilini  CENGIZ BULUT göster Paylaş CENGIZ BULUT  offline
04.11.2007 14:06 muhtarlik Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
Okan Kücük Okan Kücük Bay
*Üye*

images/avatars/avatar-44.jpg

Oylama: 
1 Oylar) - Ortalama: 7,00

Rütbesi: 27 [?]
Tecrübe Puanları: 132.528
Sonraki Rütbe: 157.092

24.564Tecrübe puanı

bazi arkadaslar muhtarin köyün icinden olmasini istiyor mutdan olmasin diyorlar;fakat mutda yasayan köylülerimiz köyde yasayanlardan daha fazla calisiyorlar gibi siz nedersiniz? mesela benim 2 senedir iznim festivale denk geliyor en cok gayret edenleri görüyoruz mutdan ve yurt disindan gelen insanlarimiz.söyle köylülere bakiyorumda sadece ellerini arkalarina koyup seyrediyorlar hicbir gayret yok bu bir gercek.ben dayim diye söylemiyorum ama gercekten insanligi,yardim severligi ve köyün sorunlarini bilen bir kisi olarak benim en büyük adayim ALI GÜN

Sayın Okan Kücük` ve imzası:

saygilarimla okan
e-Mail gönder Okan Kücük isimli üyeye Okan Kücük isimli üyenin mesajlarını ara Paylaş Okan Kücük  offline
07.11.2007 04:18 Muhtar Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
Fuat Fuat Bay
*Tam Üye*

images/avatars/avatar-73.jpg

Soyadı: acar

Sülalesi: BILMIYORUM KI

Nereden: WIEN

Mesleği: BACKER

Oylama: 
2 Oylar) - Ortalama: 8,50

Rütbesi: 36 [?]
Tecrübe Puanları: 850.024
Sonraki Rütbe: 1.000.000

149.976Tecrübe puanı

SEVGILI gümeliler...

adaylardan erol kaplan cok iyi birseyin üstüne parmak basti..pire olayi bu pirelerin sonunu getirmek icin hic birsey yapilmiyor mu cok merak ediyorumm...
eger bende oy hakkimi kullanirsam oyumu

ALI GÜN amcaya (sebeb)

ALI AMca bana göre cok akkili her soruna care bulabilir biri gibi geliyoor...

EROL KAPLAN (sebeb)

EROL ABIDE köyün
sorumlulugunu üslenebilecek bir yapiya sagip yani sorumluluk sahibiii..

benim düsüncem budur hayirlisi neyse o olsun

Sayın Fuat` ve imzası:

e-Mail gönder Fuat isimli üyeye Fuat isimli üyenin mesajlarını ara isimli üyenin msn Profilini  Fuat göster Paylaş Fuat  offline
19.03.2009 15:10 evet secimler yaklasiyor! Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
seyfettin alp
Kayıtsız Üye

evet arkadaslar muhtarlik secimleri yaklasiyor önerilerinizi bekliyorum ama tarafli degil tarafsizca adilce kavgasiz sedasiz gercek bir hizmet icin konusun?

19.03.2009 16:03 Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
seyfettin alp
Kayıtsız Üye

degerli CENGIZ BULUT'a aynen katiyorum, erol mesela Ali Gün abinin dedigi gibi pire ve yol sorunu hakkinda iddiali konusuyo cem uzan'i da gecti keske yapsada ALLAH razi olsa, ayrica erol'un iki adayi vardi demisti ki secimler yaklasinca söylûcem ve yaklasti buyrun sizi dinliyoruz erol bey ? Herseyde ya oldugun gibi ol ya görünmek istedigin gibi ve sonra bir bayan muhtar bencede fena olmaz ama ortada aday yok ki tesvik teklifi öldürür unutmayin

Bu mesaj 1 kez değiştirilmiştir. En son olarak SEYFO tarafından Tarihinde ve Saat: 16:07 değiştirilmiştir.

19.03.2009 18:53 Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
erol [Co Admin] erol Bay
{ DJ.GÜME FM }

Oylama: 

371.014Tecrübe puanı

seyfo benim iki muhtar adayım vardı
1Ahmet UĞUZ
2ganimet bulut
bunlar olacakdı ama ikiside adaylıgını koymadı
benim yukardaki anketdeki yerim sitede espiri olsun diyo kondu
benim aday oldugumdan degil

MUTdan SELAMLAR

e-Mail gönder erol isimli üyeye erol isimli üyenin mesajlarını ara Paylaş erol  offline
19.03.2009 19:15 Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
seyfettin alp
Kayıtsız Üye

bir sözün vardi soruma yanit verdin nezaketin icin tsk ler erol ama eger beni secerseniz köyün yolunu yaptiracam köyü pireden arindiracam demissin yapacaksan oy sana feda

19.03.2009 19:23 Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
erol [Co Admin] erol Bay
{ DJ.GÜME FM }

Oylama: 

371.014Tecrübe puanı

ya seyfo bir g.y.d başkanı oldum
herkes seyirci kaldı fesdivali yalnız yaptım
hersene ben festifal için kolları sıvayan kişiydim
nedense ben başkan olunca herseneki fesdivalin içinde
olan kişiler seyirci kaldı
ne matdi ne manevi yardımda bulundular
bir teşekür eden bile olmadı
muhtarlık için oyda isdemem pirede temizlemem großes Grinsen

MUTdan SELAMLAR

20.03.2009 17:46 Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
sayim
*Genç Üye*

images/avatars/avatar-612.jpg

Üyeyi Değerlendir

Rütbesi: 27 [?]
Tecrübe Puanları: 155.122
Sonraki Rütbe: 157.092

1.970Tecrübe puanı

kaplanlardan baska kimse yokmu bu koyde yawww

e-Mail gönder sayim isimli üyeye Web sayfasısayim sayim isimli üyenin mesajlarını ara AIM Kullanıcı Adı sayim: KI sayim: KL üyenin YIM Numarası isimli üyenin msn Profilini  sayim göster Paylaş sayim  offline
20.03.2009 19:05 Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
Ali KAPLAN Ali KAPLAN Bay

images/avatars/avatar-680.bmp

Adı: Ali

Soyadı: KAPLAN

Sülalesi: Traşlı

Nereden: Paris,Fransa

Mesleği: Boyacılık

Takımı: Beşiktaş

Oylama: 
3 Oylar) - Ortalama: 10,00

Rütbesi: 46 [?]
Tecrübe Puanları: 5.324.796
Sonraki Rütbe: 6.058.010

733.214Tecrübe puanı

Alıntıdır:
sayim demiş ki;
kaplanlardan baska kimse yokmu bu koyde yawww

Hayrola??? unglücklich

KAPLAN'lar hosunuza gitmedi mi?

Sayın Ali KAPLAN` ve imzası:

e-Mail gönder Ali KAPLAN isimli üyeye Web sayfasıAli KAPLAN Ali KAPLAN isimli üyenin mesajlarını ara isimli üyenin msn Profilini  Ali KAPLAN göster Paylaş Ali KAPLAN  offline
20.03.2009 19:18 Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
seyfettin alp
Kayıtsız Üye

vallaha sayim su an icin bi erol vardi o da kaldirdi koyuverdi kaplanlardan, duyumuma göre birde kurt var hasan kurt aday adayi olabilir, 2 inci ali kaya var ve 3 üncü benimde cok istedigim aslan yorumumla ali gün insallah koyar ali abim adayligini

20.03.2009 20:03 Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
seyfettin alp
Kayıtsız Üye

Ali Kaplan gardasim bak ben sakin sakin yaziyorum senin son yazdigin sinirli ve kibirli oldugunu gösteriyor bunu (pm) özel mesajla bildirebilirsin, ona göre iki kere iki kac eder: 5, yanlis bes kardes geliyor ha

20.03.2009 20:07 Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt

Oylama: 

733.214Tecrübe puanı

Alıntıdır:
SEYFO demiş ki;
Ali Kaplan gardasim bak ben sakin sakin yaziyorum senin son yazdigin sinirli ve kibirli oldugunu gösteriyor bunu (pm) özel mesajla bildirebilirsin, ona göre iki kere iki kac eder: 5, yanlis bes kardes geliyor ha

yaw arkadas bu sitede soruda mi soramayacaz yaw...
Silin benim uyeligimi bu ne!!! böse

e-Mail gönder Ali KAPLAN isimli üyeye Web sayfasıAli KAPLAN Ali KAPLAN isimli üyenin mesajlarını ara isimli üyenin msn Profilini  Ali KAPLAN göster Paylaş Ali KAPLAN  offline
20.03.2009 20:14 Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
seyfettin alp
Kayıtsız Üye

hayde hayde otobüs kalkiyor ha vatandas uyuyormusunuz ya bu ne uykusu böyle? Aday adayligini koyacak kisiler kim haberi olan var mi? Kimi istersiniz ve hangi hizmetleri beklersiniz? Güme köyü bir iki kalkiyor ha haydin

20.03.2009 20:22 Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
seyfettin alp
Kayıtsız Üye

ali otobüsde heryer dolu bosyerlerde rezerveli nörcez, ama dur ben sana özel bir taksi kiralayim birazdan gelir merak etme großes Grinsen

20.03.2009 21:54 Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
seyfettin alp
Kayıtsız Üye

erol kaplana: sayin erol kaplan köyümüz adina yaptigin hizmetlerden memnun ve mukadder kalmis olup bütün güme köyü adina sana tesekkürü bir borc bilirim, seninde dedigin dogru, bu köylümüze hep hizmet lazim birak yardim etmelerini tesekkür etmelerini bile bekleme nasil derler ya bu deveyi güdecen ya bu diyardan gidecen veya ya bu köprüyü yapacan yada yikacan yani benim babamda muhtar oldu az bucuk sende biliyon bende biliyom

21.03.2009 10:01 Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
erol [Co Admin] erol Bay
{ DJ.GÜME FM }

Oylama: 

371.014Tecrübe puanı

seyfo sen o fesdivali görmedin yaşamadın yinede
köylün adına teşekür ediyon bende sana teşekür ederim
benim demek isdedigim bu degil
bir bölünme oldugunu söylemek isdiyorum
yada yada bana öyle geldi

MUTdan SELAMLAR

21.03.2009 12:53 Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt

Oylama: 

733.214Tecrübe puanı

Alıntıdır:
erol demiş ki;
seyfo sen o fesdivali görmedin yaşamadın yinede
köylün adına teşekür ediyon bende sana teşekür ederim
benim demek isdedigim bu degil
bir bölünme oldugunu söylemek isdiyorum
yada yada bana öyle geldi

Erol abi seni bu yıl yine şenlik çalışmaları içinde görmek isteriz. Bu konuda tecrübelerinle birlikte yardımcı olacağına eminim.

03.09.2009 17:03 cicek Cevap: Gumekoyu Muhtarinin Kim Olmasini Istersiniz? Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
AYDIN AYHAN AYDIN AYHAN Bay
*Yeni Üye*

Adı: AYDIN

Soyadı: AYHAN

Sülalesi: mutlu

Nereden: KARAMAN

Takımı: YOK

Üyeyi Değerlendir

Rütbesi: 20 [?]
Tecrübe Puanları: 27.300
Sonraki Rütbe: 29.658

2.358Tecrübe puanı

.

Sayın AYDIN AYHAN` ve imzası:

KAŞ VE GÖZ
e-Mail gönder AYDIN AYHAN isimli üyeye AYDIN AYHAN isimli üyenin mesajlarını ara Paylaş AYDIN AYHAN  offline
Sayfalar (2): « Önceki 1 [2] Dal görünümü | Normal
Seçiniz:
Yeni konu Aç Cevap yaz
Güme Köyü İnternet Sitesi ve Güme Fm - www.gumeliler.net » GÜMELİLER.NET'e HOŞGELDİNİZ » ANKETLER » Gumekoyu Muhtarinin Kim Olmasini Istersiniz?

Bu sitenin tüm hakları Gümelilere aittir. © 2006-2016 GÜMELİLER DERNEĞİ Düzenleyen Ali KAPLAN