Güme Köyü İnternet Sitesi ve Güme Fm - www.gumeliler.net
ÜyelikTakvimÜye listesiTAKIMAramaSıkça Sorulan SorularAnasayfayaPortalGüme fm dinlemek icin tiklayin.Güme Resim Galerisi

Güme Köyü İnternet Sitesi ve Güme Fm - www.gumeliler.net » GÜMELİLER.NET'e HOŞGELDİNİZ » iSTEKLERiNiZ, DÜŞÜNCELERiNiZ ve ŞiKAYETLERiNiZ » Gumeliler.net'e Gelen Tebrik Mesajlari » Merhaba Misafir [Giriş yap|Üye ol]
Son Mesaj | Birinci Okunmamış Mesaj Yazıcı önizlemesi | Arkadaşına gönder | Konuyu Favorilerine Ekle
Yeni konu Aç Cevap yaz
Sayfanın Sonuna Gıt Gumeliler.net'e Gelen Tebrik Mesajlari
Yazan
Mesaj « Önceki konu | Sonraki Konu »
30.08.2009 21:33 Gumeliler.net'e Gelen Tebrik Mesajlari Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
gumelilernet [Admin]
www.gumeliler.net

images/avatars/avatar-692.gif

Oylama: 
1 Oylar) - Ortalama: 10,00

Rütbesi: 40 [?]
Tecrübe Puanları: 1.782.189
Sonraki Rütbe: 2.111.327

329.138Tecrübe puanı

Gumeliler.net'e Gelen Tebrik Mesajlari
admin@gumeliler.net email adresimize gelen mesajlari asagidan okuyabilirsiniz.

1. GÜMELİLİR.NET YÖNETİMİNİ KUTLUYORUM. E-MAİL ADRESİMDE GÖRDÜKÇE GÜMEYE, BALLIYA, ÇİVİYE VE DAHİ DAĞPAZARINA ÖZETLE BÜTÜN YAYLA KÖYLERİNE GİTMİŞ GİBİ OLUYORUM. MEMLEKET VE YAYLA HAVASI ALMIŞ OLUYORUM. KÖYÜNE GİTME FIRSATI BULAMAYAN BEN ELEKSİLİYE BU ZEVKİ TATTIRDIĞINIZ İÇİN SİZLERE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.ÇALIŞMALARINIZDA BAŞARILAR DİLERİM. ESEN KALIN.

2. Selam Köylüm.

Insallah senliklerde aranizda oluruz daha simdiden sizlere basarilar dilerim
    .

sevgilerimle hüseyin ari viyana
  3. SEVGILI GUMELILER YENIYILINIZI EN ICTEN DILEKLERIMLE KUTLAR SAYGILAR SUNARIM
    BIR MUTLU OLARAK SITENIZLE GURUR DUYUYORUM AVRUPADA BENIM GIBI MUT HASRETI
    CEKENLERE ISIK OLUYORSUNUZ TESEKKUR EDERIM YENI YILDA BASARILAR DILERIM Maral Koray
  4. Günaydin saygideger Gümeli dostlar

Tesekkür ederim davetiniz için .Firsat buldukça siteyi ziyaret edecegim.
    Hepinize selam ve saygilar sunuyorum
    Musa Kaplan

Sayın gumelilernet [Admin]` ve imzası:

e-Mail gönder gumelilernet isimli üyeye gumelilernet isimli üyenin mesajlarını ara Paylaş gumelilernet  offline
Dal görünümü | Normal
Seçiniz:
Yeni konu Aç Cevap yaz
Güme Köyü İnternet Sitesi ve Güme Fm - www.gumeliler.net » GÜMELİLER.NET'e HOŞGELDİNİZ » iSTEKLERiNiZ, DÜŞÜNCELERiNiZ ve ŞiKAYETLERiNiZ » Gumeliler.net'e Gelen Tebrik Mesajlari

Bu sitenin tüm hakları Gümelilere aittir. © 2006-2016 GÜMELİLER DERNEĞİ Düzenleyen Ali KAPLAN