Güme Köyü İnternet Sitesi ve Güme Fm - www.gumeliler.net
ÜyelikTakvimÜye listesiTAKIMAramaSıkça Sorulan SorularAnasayfayaPortalGüme fm dinlemek icin tiklayin.Güme Resim Galerisi

Güme Köyü İnternet Sitesi ve Güme Fm - www.gumeliler.net » GÜMELİLER.NET'e HOŞGELDİNİZ » ZİYARETÇİLERİMİZ » alper ihsan gül » Merhaba Misafir [Giriş yap|Üye ol]
Son Mesaj | Birinci Okunmamış Mesaj Yazıcı önizlemesi | Arkadaşına gönder | Konuyu Favorilerine Ekle
Yeni konu Aç Cevap yaz
Sayfanın Sonuna Gıt alper ihsan gül
Yazan
Mesaj « Önceki konu | Sonraki Konu »
25.05.2011 21:47 alper ihsan gül Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
Ali KAPLAN Ali KAPLAN Bay

images/avatars/avatar-680.bmp

Adı: Ali

Soyadı: KAPLAN

Sülalesi: Traşlı

Nereden: Paris,Fransa

Mesleği: Boyacılık

Medeni hali: Evli

Takımı: Beşiktaş

Oylama: 
3 Oylar) - Ortalama: 10,00

Rütbesi: 46 [?]
Tecrübe Puanları: 5.322.834
Sonraki Rütbe: 6.058.010

735.176Tecrübe puanı

ben alper ihsan gül mersin ayvagediği çapar köyündenim.büyüklerime nerden geldiğimizi sordumda gümeden geldik diyorlar..soyumuzu araştırayım dedim de burdan öteye gidemedim bunu sitenin forumunda yazmaya çalıştım yazamadım yeni konuya tıklıyorum olmuyor..soy hakkında yardımcı olursanız sevinirim..

Sayın Ali KAPLAN` ve imzası:

e-Mail gönder Ali KAPLAN isimli üyeye Web sayfasıAli KAPLAN Ali KAPLAN isimli üyenin mesajlarını ara isimli üyenin msn Profilini  Ali KAPLAN göster Paylaş Ali KAPLAN  offline
13.06.2011 15:00 Cevap: alper ihsan gül Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
nejmi acar [ DJ ] nejmi acar Bay
DJ. GÜME FM

images/avatars/avatar-256.bmp

Oylama: 
2 Oylar) - Ortalama: 5,50

Rütbesi: 40 [?]
Tecrübe Puanları: 1.995.867
Sonraki Rütbe: 2.111.327

115.460Tecrübe puanı

biraz daha acsaniz ancak soy isimden cikara biliriz GÜME ismi bir kac yerde var belkide baska gumedir

e-Mail gönder nejmi acar isimli üyeye nejmi acar isimli üyenin mesajlarını ara Paylaş nejmi acar  offline
24.06.2011 13:37 Cevap: alper ihsan gül Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
Ibrahim Ari Ibrahim Ari Bay
www.civiliyiz.biz

images/avatars/avatar-29.jpg

Sülalesi: Alılar/Takavitler

Mesleği: Sosyalpedagog/D

Oylama: 
8 Oylar) - Ortalama: 8,88

Rütbesi: 43 [?]
Tecrübe Puanları: 3.032.033
Sonraki Rütbe: 3.609.430

577.397Tecrübe puanı

Hangi sülaleden oldugunu yazsin. Gecen yil Güme Yayla Senliginde Güme'den gitmis simdi Mersin'in bir köyünde yasayan ama aslen Gümeli olan aileler vardi, belki onlardan olabilirler...

Selamlar

Sayın Ibrahim Ari` ve imzası:

e-Mail gönder Ibrahim Ari isimli üyeye Web sayfasıIbrahim Ari Ibrahim Ari isimli üyenin mesajlarını ara AIM Kullanıcı Adı Ibrahim Ari: Ibrahim Ari isimli üyenin msn Profilini  Ibrahim Ari göster Paylaş Ibrahim Ari  offline
Dal görünümü | Normal
Seçiniz:
Yeni konu Aç Cevap yaz
Güme Köyü İnternet Sitesi ve Güme Fm - www.gumeliler.net » GÜMELİLER.NET'e HOŞGELDİNİZ » ZİYARETÇİLERİMİZ » alper ihsan gül

Bu sitenin tüm hakları Gümelilere aittir. © 2006-2016 GÜMELİLER DERNEĞİ Düzenleyen Ali KAPLAN