Güme Köyü İnternet Sitesi ve Güme Fm - www.gumeliler.net
ÜyelikTakvimÜye listesiTAKIMAramaSıkça Sorulan SorularAnasayfayaPortalGüme fm dinlemek icin tiklayin.Güme Resim Galerisi

Güme Köyü İnternet Sitesi ve Güme Fm - www.gumeliler.net » İL, İLÇE ve KOMŞU KÖYLERİMİZ » KOMŞU KÖYLERİMİZ VE İNTERNET SİTELERİ » NAVDALI KÖYÜ (elma pinari) » elmapınar köyü » Merhaba Misafir [Giriş yap|Üye ol]
Son Mesaj | Birinci Okunmamış Mesaj Yazıcı önizlemesi | Arkadaşına gönder | Konuyu Favorilerine Ekle
Sayfalar (2): [1] 2 Sonraki » Yeni konu Aç Cevap yaz
Sayfanın Sonuna Gıt elmapınar köyü 4 Oylar - Ortalama: 8,004 Oylar - Ortalama: 8,004 Oylar - Ortalama: 8,00
Yazan
Mesaj « Önceki konu | Sonraki Konu »
04.05.2007 21:35 elmapınar köyü Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
elmapınarlı elmapınarlı Bay
*Yeni Üye*

images/avatars/avatar-305.jpg

Adı: SAİT

Soyadı: ATLAY

Sülalesi: BEYLER

Nereden: BURDUR

Mesleği: EMEKLİ

Medeni hali: Evli

Takımı: x

Oylama: 
2 Oylar) - Ortalama: 10,00

Rütbesi: 23 [?]
Tecrübe Puanları: 49.780
Sonraki Rütbe: 62.494

12.714Tecrübe puanı

hiç görmediğim köyüm navdalı hakkında bilgi istiyorum ben navdalı beylerinden merhum öğretmen neşri atlay ve yapıntı köyünden fatma mellecin oğlu merhum oğuz atlayın burdurda ikamet eden büyük oğlu sait atlay yeni emekli emniyet mensubuyum en kısa zamanda atayurdum olan navdalıyı ve navdalı özünü ziyaret edeceğim bütün navdalı halkına selamlar saygılar

Web sayfasıelmapınarlı elmapınarlı isimli üyenin mesajlarını ara Kontakt elmapınarlı Listene al AIM Kullanıcı Adı elmapınarlı: x elmapınarlı: x üyenin YIM Numarası isimli üyenin msn Profilini  elmapınarlı göster Paylaş elmapınarlı  offline
08.05.2007 16:37 Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
servet servet Bay
Navdallı (Ali)

images/avatars/avatar-290.gif

Oylama: 
6 Oylar) - Ortalama: 5,50

Rütbesi: 37 [?]
Tecrübe Puanları: 1.181.394
Sonraki Rütbe: 1.209.937

28.543Tecrübe puanı

BEN NAVDALI KÖYÜ MUHTARININ OĞLUYUM SERVET YILDIRIM İSTEDİĞİNİZ HERŞEYİ SORUN MSN servet288@hotmail.com

e-Mail gönder servet isimli üyeye servet isimli üyenin mesajlarını ara Paylaş servet  offline
29.07.2007 18:47 Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
Sinan
*Yeni Üye*

Üyeyi Değerlendir

Rütbesi: 15 [?]
Tecrübe Puanları: 6.106
Sonraki Rütbe: 7.465

1.359Tecrübe puanı

Tarihi ve Halkbilim incelemeleri üzerine uzman olan Neşri Atlay ın akrabasımısın

e-Mail gönder Sinan isimli üyeye Sinan isimli üyenin mesajlarını ara Paylaş Sinan  offline
30.07.2007 23:53 navdalı Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
*Yeni Üye*

Oylama: 

12.714Tecrübe puanı

Konuyu Başlatan Konuyu başlatan elmapınarlı

Servet bizler bütün akrabalar karar verdik 11 ağustosta atayurdumuz navdalıda buluşacağız selamlar

Web sayfasıelmapınarlı elmapınarlı isimli üyenin mesajlarını ara Kontakt elmapınarlı Listene al AIM Kullanıcı Adı elmapınarlı: x elmapınarlı: x üyenin YIM Numarası isimli üyenin msn Profilini  elmapınarlı göster Paylaş elmapınarlı  offline
31.07.2007 19:27 Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
Ali KAPLAN Ali KAPLAN Bay

images/avatars/avatar-680.bmp

Adı: Ali

Soyadı: KAPLAN

Sülalesi: Traşlı

Nereden: Paris,Fransa

Mesleği: Boyacılık

Takımı: Beşiktaş

Oylama: 
3 Oylar) - Ortalama: 10,00

Rütbesi: 46 [?]
Tecrübe Puanları: 5.322.691
Sonraki Rütbe: 6.058.010

735.319Tecrübe puanı

Merhaba Navdalli abiler.
Benim de annem navdalli.
Servet benim dayimin oglu olur.
Bu aralar koyde oldugu icin yazilariniza cevap veremeyebilir.
Ama ben gorusursem buraya bakmasini soylerim.

Sayın Ali KAPLAN` ve imzası:

e-Mail gönder Ali KAPLAN isimli üyeye Web sayfasıAli KAPLAN Ali KAPLAN isimli üyenin mesajlarını ara isimli üyenin msn Profilini  Ali KAPLAN göster Paylaş Ali KAPLAN  offline
06.01.2008 17:45 Cevap: elmapınar köyü Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
muhsin yıldız muhsin yıldız Bay
*Üye*

images/avatars/avatar-404.jpg

Adı: muhsin

Soyadı: yıldız

Sülalesi: hacı topallı

Nereden: ankara

Mesleği: emekli hukukçu

Takımı: trabzonspor

Oylama: 
2 Oylar) - Ortalama: 5,50

Rütbesi: 26 [?]
Tecrübe Puanları: 125.432
Sonraki Rütbe: 125.609

177Tecrübe puanı

Ben navdalıdan avukat muhsin yıldız,navdalı köçyünü kuran hacı topal ahmetin torununun hacı ibrahimin oğluyum.Ankrada ikamet ederim benim köyüm hakkında bilgi istiyorsun:Torosların 1700 metre yüksekliklerinde muta 40 km uzaklıkta dağlar arasında yemyeşil çevresi ormanlık ve meşelik olup,çeşme ve mazaklı boğazının kesiştiği yerde takriben 40 hane olup çoğunluğu dışarıda en az 60 tane üniversite mezunu olan o kadar lise mezunu 10 civarında astsubay subay 2 tane polis 15 civarında öğretmeni olan okur yazar oranı yayla köylüklerinde en yüksek olan oranı sanırım yüzde yüz olması gerekir halkının şu anda köydekileri kastediyorum çiftçilik yaparlar,dışarıdakiler bürokrat işadamı ve memur veya emeklidir,çok kısa yszıyorum çünkü ben şair ruhlu edebiyata meraklı insanım daha sonra derinlere inelim.Köyüm özellikle ilkbaharda çok güzeldir,ben 58 yaşındayım baharları koyaklarından şırıl şırıl sular akardı,yağlı yaylasına göçerdik o mevsmde üç tane göl vardı kaya diplerine çardak kurardık haziran ayında çaadır kurardık yağlı özüne dsüt dökümü bittikten sonra temmuz ayının ikinci yarısında tekrar koyun ve davarlarımızla navdalıya gelirdik ekin derer harman kaldırdıktan sonra bizler tahsil yapmaya şehirlere giderdik o güzelim köyümüzü bir nokta koyalım daha sonra devam ederiz arkadaş selamlar görüşmek üzere.

e-Mail gönder muhsin yıldız isimli üyeye muhsin yıldız isimli üyenin mesajlarını ara Paylaş muhsin yıldız  offline
06.01.2008 19:48 Cevap: Cevap: elmapınar köyü Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
CENGIZ BULUT CENGIZ BULUT Bay
*Tam Üye*

images/avatars/avatar-241.gif

Oylama: 
2 Oylar) - Ortalama: 9,50

Rütbesi: 36 [?]
Tecrübe Puanları: 878.126
Sonraki Rütbe: 1.000.000

121.874Tecrübe puanı

mrb muhsin bey oncelikle sitemize hos geldiniz.siz daha on,ce karamanda ikamet eden avukat muhsin yildiz misiniz bazen gorusurduk mutlular kahvesin de.
tekrar selam
.

e-Mail gönder CENGIZ BULUT isimli üyeye CENGIZ BULUT isimli üyenin mesajlarını ara isimli üyenin msn Profilini  CENGIZ BULUT göster Paylaş CENGIZ BULUT  offline
07.01.2008 19:05 Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
servet servet Bay
Navdallı (Ali)

images/avatars/avatar-290.gif

Oylama: 
6 Oylar) - Ortalama: 5,50

Rütbesi: 37 [?]
Tecrübe Puanları: 1.181.394
Sonraki Rütbe: 1.209.937

28.543Tecrübe puanı

MERHABA MUHSİN AMCA ÖNCE HOŞ GELDİN BEN ELMAPINARI KÖYÜ MUHTARININ EN KÜÇÜK OĞLU SERVET SİTEYE HOŞ GELDİN

e-Mail gönder servet isimli üyeye servet isimli üyenin mesajlarını ara Paylaş servet  offline
08.01.2008 16:16 Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
*Üye*

Oylama: 

177Tecrübe puanı

Cengiz o dediğin avukat benim şimdi ankarada yaşıyorum,seni tanıdım iyi işler iyi günler dilerim,şimdi nerede ne iş yapıyorsun bilgilendirirsen sevinirim

e-Mail gönder muhsin yıldız isimli üyeye muhsin yıldız isimli üyenin mesajlarını ara Paylaş muhsin yıldız  offline
08.01.2008 17:14 Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
nejmi acar [ DJ ] nejmi acar Bay
DJ. GÜME FM

images/avatars/avatar-256.bmp

Oylama: 

Rütbesi: 40 [?]
Tecrübe Puanları: 1.995.820
Sonraki Rütbe: 2.111.327

115.507Tecrübe puanı

cengiz bey oncelikle sitemize hos geldiniz ben GÜME koyunden sitemiz boyle bir birini tanimayan dostlarimizin burada tanismak adina cok guzel bir kurulum oldugunu dusunuyorum komsu koylerimizin gencleriyle tanismak mutluluk veriyor sizi sitemizde her zaman gormek isteriz saygilar sunarim

e-Mail gönder nejmi acar isimli üyeye nejmi acar isimli üyenin mesajlarını ara Paylaş nejmi acar  offline
08.01.2008 22:54 Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
CENGIZ BULUT CENGIZ BULUT Bay
*Tam Üye*

images/avatars/avatar-241.gif

Oylama: 
2 Oylar) - Ortalama: 9,50

Rütbesi: 36 [?]
Tecrübe Puanları: 878.126
Sonraki Rütbe: 1.000.000

121.874Tecrübe puanı

muhsin abi daha once
karamanda ikamet ediyordum ,su anda fransada yasiyorum.hatta siz gumeyede yasarin dugunune de gelmistiniz .

Bu mesaj 1 kez değiştirilmiştir. En son olarak CENGIZ BULUT tarafından Tarihinde ve Saat: 22:55 değiştirilmiştir.

e-Mail gönder CENGIZ BULUT isimli üyeye CENGIZ BULUT isimli üyenin mesajlarını ara isimli üyenin msn Profilini  CENGIZ BULUT göster Paylaş CENGIZ BULUT  offline
09.01.2008 07:10 Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
*Üye*

Oylama: 

177Tecrübe puanı

Fransada çalıştığına çok sevindim orada ekmek paranı kaznıyor olman daha da güzel geleceğini garanti etmeden sakın ola ki gelmeyesin,evini bahçeni almadan emekliliğini oradan veya buradan garanti etmeden ilerin göremezsin ,bak ben ankaradan muta gider gelirim,burunköyde zeytinliğim var ona bakmaya çalışırım,uzakama ne yapalım iyi oluyor,ara sıra yazışalım hatta MSN den canlı görüşebiliriz benim dresim var selamlar

12.01.2008 20:40 Cevap: elmapınar köyü Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
sadıka
*Üye*

images/avatars/avatar-162.gif

Oylama: 

Rütbesi: 27 [?]
Tecrübe Puanları: 126.881
Sonraki Rütbe: 157.092

30.211Tecrübe puanı

mrb abi ben demirkapı köyünden sadıka..ne güzel,köyünden vatanından uzaklaşmışsın ama unutmamışsın.benim babam silifkeli ben doğma büyüme silifkeliyim.....yazları 3ay demirkapıda kalıyoruz her insana kendi köyü güzel gelir benim köyük küçük ama çok güzel benim gözüme.....sana tavsiye kimseye köyünü sorma bin bi arabaya köyüne gel gez nasıl olmuş,ne olmuş kendin görrr.demir kapıya yolun düşerse bizede gel..tanrı misafirine kapımız sonuna kadar açıktır.......

e-Mail gönder sadıka isimli üyeye sadıka isimli üyenin mesajlarını ara Paylaş sadıka  offline
12.01.2008 23:00 elmapınarı Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
e.tekin e.tekin Bay
*İyi Üye*

images/avatars/avatar-354.jpg

Adı: ERSİN

Soyadı: TEKİN

Sülalesi: KARA MEHMETLİ

Nereden: MERSİNDEMIRKAPI

Mesleği: MOBİLYACI

Medeni hali: Bekar

Takımı: GALATASARAY

Oylama: 
7 Oylar) - Ortalama: 9,29

Rütbesi: 32 [?]
Tecrübe Puanları: 411.427
Sonraki Rütbe: 453.790

42.363Tecrübe puanı

benimde annem elmapınarlı ama hiç gitmiyoruz ama kısmet olursa bu yaz gideceğim sadıka sen demirkapılısın değilmi demirkapıyada gelirsem sizede uğrarım :h:

Sayın e.tekin` ve imzası:

HAS DEMİRKAPILI
e-Mail gönder e.tekin isimli üyeye Web sayfasıe.tekin e.tekin isimli üyenin mesajlarını ara Paylaş e.tekin  offline
17.01.2008 18:03 Cevap: Cevap: elmapınar köyü Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
*Üye*

Oylama: 

177Tecrübe puanı

hanım kız veya bayan ben ankaradayım ama her yaz köyümde 15 -20 gün tatil yaparım,bütün dağlarımı taşlarımı gezer ve her sbah 8-10 kilometre yürürüm almalı mevkiinde sabahları sizin köyünüzü de seyrederim,memleketmden hiç uzak kalmadım.zaten burunköyde zeytinliğim var oralardan ayağım eksik olmaz selamlar.

17.01.2008 20:00 Cevap: Cevap: Cevap: elmapınar köyü Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
sadıka
*Üye*

Oylama: 

30.211Tecrübe puanı

mrb muhsin abi ben sadıka demirkapıdan;köyümü çok seviyorum.babam silifkeli cumhiriyet alanıda yaylası ama ben demirkapıyı daha çok seviyorum.3 ay kadar orada kalıyoruz yazları,gerçekten çok güzel,her insana vatanı büyüdüğü şehir güzel gelir.hani derler yaa''şu dağlarda ne çarıklarım kaldı''diye.benimde demirkapının dağlarında çok çarıklarım kaldı......çok anim var....ondan eskileri hatırlıyorum. ne günler geçirdiğimizi.....çok seviyorum demirkapıyı......gelirseniz demirkapıya beklerim..sadıka derseniz herkezler bilir köyde...haaa silifkeyede beklerim yolunuz düşerse....

e-Mail gönder sadıka isimli üyeye sadıka isimli üyenin mesajlarını ara Paylaş sadıka  offline
17.01.2008 20:52 Cevap: Cevap: Cevap: Cevap: elmapınar köyü Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
*Üye*

Oylama: 

177Tecrübe puanı

hanımefendi kimin nesisin kimlerdensin başvurabileceğim telefon varmı ben ankarada avukat muhsin yıldız tel:05057898971 görüşmek üzere selamlar.Muhsin abin

23.01.2008 21:56 Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
*Üye*

Oylama: 

177Tecrübe puanı

servet merhaba sen muhtarın en küçük oğusun tanıdım babana selamlar,sana da yakında köyün epey resimlerini siteye göndereceğim,navdalıyı soranlar da görebilir.

24.01.2008 18:28 Cevap: Cevap: Cevap: Cevap: Cevap: elmapınar köyü Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
sadıka
*Üye*

Oylama: 

30.211Tecrübe puanı

mrb muhsin abi.ben sadıka babama demirkapıda tüccar mehmet derler annemin ismi adile dedemler yani annemin babası oralıymış dedemede döşeme derler.......ben şu an silifkedeyim.bende size numaramı vermek isterdim ama malum internet onun için veremiyorum kusurumu aff edin....belki tanırsınız babamları veya ailemi......kendinize iyi bakın......

24.01.2008 19:05 Cevap: Cevap: Cevap: Cevap: Cevap: Cevap: elmapınar köyü Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
*Üye*

Oylama: 

177Tecrübe puanı

Sadıka kızım sen büyük ihtimalle kocadurmuşalini torunusun anneanene sor bakayım sadık diye kardeşi varmıymış ona göre senin sülaleni tanıyabilirim selamlar

27.01.2008 18:55 Cevap: navdalı Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
*Yeni Üye*

Oylama: 

12.714Tecrübe puanı

Merhaba evet ben Neşri Atlayın oğlu Oğuz Atlayın oğluyum,Araştırmacı yazar Doğan Atlay amcam olur.Saygılarımla.

27.01.2008 19:19 Cevap: Cevap: Cevap: elmapınar köyü Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
*Yeni Üye*

Oylama: 

12.714Tecrübe puanı

Merhaba öncelikle beni Navdalı köyü hakkında aydınlattığınız için size minnettarım.Siz şu an Ankarada ikamet ediyorsunuz,elektrik mühendisi Yılmaz Yıldızı tanırmısınız benim akrabam olur.Oda çok uzun yıllardır ankarada 35 veya 40 yıl olmuştur.En son Annemin vefatında karşılaştık 2005 yılında Annemden bir gün önce onunda en küçük kardeşi vefat etmiş o vesileyle karşılaştık.Biz eskişehirde iken Aziz Tamburacı amca vardı soyadını hatırlıyamadığım Duran amca vardı,Rahmetli babam şeker fabrikasında çalışıyordu,babamın amcası Mehmet Mutluay Eskişehir şeker fabrikası müdürüydü.Bunların hepsinin benim çocuklarımın kardeşlerimin kısacası hepimizin kütüğü Navdalıda.Size kısaca amcam Doğan Atlaydan aldığım Navdalıyla ilgili tarihi anlatayım.Mutun ilk belediye reisi Yakup bey ile Büyük Dedem Mut müftüsü Müftü Nadir efendinin babası kardeşmiş.Navdalıyı yazın yayla olarak kullanırlarmış o zaman navdalıda 4 veya 5 hane varmış onlarda bizim olan navdalıdaki yerleri ekip diken işçiler ve aileleriymiş,Dedem o kişilere köyü satmış.Yakup Bey amcamız navdalıyı çok severmiş her yaz orada ikamet edermiş.Saygılarımla.

28.01.2008 17:46 Cevap: Cevap: Cevap: Cevap: elmapınar köyü Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
*Üye*

Oylama: 

177Tecrübe puanı

Sait senin bahsettiğin yılmaz yıldız büyük abim süleymanın oğluielektrik mühendisi abim ahmet yıldızın yanında çalışır,ankarada yeğenimdir ama aynı yaşıtız görüşürüz,müftünün mehmet babamın çocukluk arkadaşı ve karaman-konyada askerliklerini beraber yapmışlar,tabi navdalı beylere padişah sanırım l800 lü yıllarda sadece yerleşsinler diye verilmiş fakat l850 li yıllarda benim atalarım hacı topal ahmet,goduş,kırıkali,kerimgoca ilk navdalının çeşme boğazına sizin beylerle kavga döğüş yani zorla yerlaşmişler,zaten gazipaşanın selinti köyünden çokı adam vurup korkularından çoluk çocuğu kurtaralım diye kaçmışlar,daha sonralrı silfke sökün köyü daha sonra beci daha sonrası becili hacı ibrağım ağa ulen ne kaçıp durursunuz çünkü devamlı takiptelermiş,gidin navdalıya orada sizi kimse bulamaz beğler hıkmık derse geceleri kik mavzer sıkın ondan sonra kimse gık diyemez yerleşirsiniz diyerek yol göstermiş bizimkilerde aynısını yaparak navdalıya yerleşmişler.şimdi kısa anlatayım ben navdalı hakkında epeyce araştırmam var.karamanoğulları tarihi,evliya çelebi selefkos tarihi,kilikyalılara kadar epeyce bir araştırmam oldu bunlar uzun meseleler daha sonraki tarihlerde yazarım.

Bu mesaj 1 kez değiştirilmiştir. En son olarak Ali KAPLAN tarafından Tarihinde ve Saat: 00:35 değiştirilmiştir.

28.01.2008 17:48 Cevap: Cevap: Cevap: Cevap: elmapınar köyü Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
*Üye*

Oylama: 

177Tecrübe puanı

Sait senin bahsettiğin yılmaz yıldız büyük abim süleymanın oğluielektrik mühendisi abim ahmet yıldızın yanında çalışır,ankarada yeğenimdir ama aynı yaşıtız görüşürüz,müftünün mehmet babamın çocukluk arkadaşı ve karaman-konyada askerliklerini beraber yapmışlar,tabi navdalı beylere padişah ,sanırım l800 lü yıllarda sadece yerleşsinler diye verilmiş fakat l850 li yıllarda benim atalarım hacı topal ahmet,goduş,kırıkali,kerimgoca ilk navdalının çeşme boğazına sizin beylerle kavga döğüş yani zorla yerlaşmişler,zaten gazipaşanın selinti köyünden çokı adam vurup korkularından çoluk çocuğu kurtaralım diye kaçmışlar,daha sonralrı silfke sökün köyü daha sonra beci daha sonrası becili hacı ibrağım ağa ulen ne kaçıp durursunuz çünkü devamlı takiptelermiş,gidin navdalıya orada sizi kimse bulamaz beğler hıkmık derse geceleri kik mavzer sıkın ondan sonra kimse gık diyemez yerleşirsiniz diyerek yol göstermiş bizimkilerde aynısını yaparak navdalıya yerleşmişler.şimdi kısa anlatayım ben navdalı hakkında epeyce araştırmam var.karamanoğulları tarihi,evliya çelebi selefkos tarihi,kilikyalılara kadar epeyce bir araştırmam oldu bunlar uzun meseleler daha sonraki tarihlerde yazarım.

16.02.2008 20:36 Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
elmapınarsevdalısı elmapınarsevdalısı isimli üye Bayandır
*Yeni Üye*

images/avatars/avatar-247.gif

Adı: fatma

Soyadı: vural

Nereden: adana

Mesleği: hemşire

Oylama: 
1 Oylar) - Ortalama: 10,00

Rütbesi: 19 [?]
Tecrübe Puanları: 17.711
Sonraki Rütbe: 22.851

5.140Tecrübe puanı

merhaba arkadaşlar,ben yeni üyeyim.siteyle yeni tanıştım ,çok güzel olmuş gerçekten,Muhsin abi ben navdalı dan kazım durmuş un kızı fatma,yazılarınızı okuyunca çok sevindim,eşinizle köyde güzel zamanlarımız geçti.çok selam söyleyin.benim sizden bir ricam var navdalı hakkındaki araştırma yazılarınızı bana yollayabilirmisiniz?adresimunglücklich ftm_vrl@hotmail.com).çok teşekkürler,selamlar

e-Mail gönder elmapınarsevdalısı isimli üyeye elmapınarsevdalısı isimli üyenin mesajlarını ara Paylaş elmapınarsevdalısı  offline
17.02.2008 00:46 Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
erol [Co Admin] erol Bay
{ DJ.GÜME FM }

images/avatars/avatar-539.jpg

Adı: erol

Soyadı: kaplan

Sülalesi: tıraşlı

Nereden: MUTDAN

Mesleği: boyacı

Oylama: 
5 Oylar) - Ortalama: 7,60

Rütbesi: 44 [?]
Tecrübe Puanları: 3.925.480
Sonraki Rütbe: 4.297.834

372.354Tecrübe puanı

fatma aramlza hosgeldin

Sayın erol [Co Admin] ` ve imzası:

MUTdan SELAMLAR

e-Mail gönder erol isimli üyeye erol isimli üyenin mesajlarını ara Paylaş erol  offline
17.02.2008 09:45 Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
*Üye*

Oylama: 

177Tecrübe puanı

Fatma merhaba,selamını aldım eşime de selamını söledim o da çok sevindi,onun çok batırığını yemiştik helal etsin der,daha bilgisayara tam alışamadım,köyün resimlerini çkmiştim onları da gönderemedim ama yeğenler geldiğinde onları da yapacağım ,şimdi neredesin fatma,daha önce eskişehirdemiydin bilemedim nerede olduğunu yazarsan sevinirim eşiminde çok selamı var selamlar hoşça kal.

17.02.2008 11:42 Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
elmapınarsevdalısı elmapınarsevdalısı isimli üye Bayandır
*Yeni Üye*

images/avatars/avatar-247.gif

Adı: fatma

Soyadı: vural

Nereden: adana

Mesleği: hemşire

Oylama: 
1 Oylar) - Ortalama: 10,00

Rütbesi: 19 [?]
Tecrübe Puanları: 17.711
Sonraki Rütbe: 22.851

5.140Tecrübe puanı

merhaba muhsin abi,şu an adana dayız.selamlar

e-Mail gönder elmapınarsevdalısı isimli üyeye elmapınarsevdalısı isimli üyenin mesajlarını ara Paylaş elmapınarsevdalısı  offline
18.02.2008 13:06 Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
e.tekin e.tekin Bay
*İyi Üye*

images/avatars/avatar-354.jpg

Adı: ERSİN

Soyadı: TEKİN

Sülalesi: KARA MEHMETLİ

Nereden: MERSİNDEMIRKAPI

Mesleği: MOBİLYACI

Medeni hali: Bekar

Takımı: GALATASARAY

Oylama: 
7 Oylar) - Ortalama: 9,29

Rütbesi: 32 [?]
Tecrübe Puanları: 411.427
Sonraki Rütbe: 453.790

42.363Tecrübe puanı

hoşgeldiniz fatma hanım

Sayın e.tekin` ve imzası:

HAS DEMİRKAPILI

Bu mesaj 1 kez değiştirilmiştir. En son olarak e.tekin tarafından Tarihinde ve Saat: 13:07 değiştirilmiştir.

e-Mail gönder e.tekin isimli üyeye Web sayfasıe.tekin e.tekin isimli üyenin mesajlarını ara Paylaş e.tekin  offline
27.02.2008 22:29 Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
savaş atlay savaş atlay Bay
*Üye*

images/avatars/avatar-389.jpg

Adı: savas

Soyadı: atlay

Sülalesi: ince ali oğulları

Nereden: Antalya

Mesleği: asker

Takımı: mut idman yurdu

Üyeyi Değerlendir

Rütbesi: 25 [?]
Tecrübe Puanları: 88.718
Sonraki Rütbe: 100.000

11.282Tecrübe puanı

Tüm hemşehrilerimize selamlar:h:, nüfus kağıdımızda elmapınar yazıyor ama maalesef köyümüzü görmek nasip olmadı, inşallah bu ağustosta, sevgilerimle Savaş ATLAY

e-Mail gönder savaş atlay isimli üyeye Web sayfasısavaş atlay savaş atlay isimli üyenin mesajlarını ara Paylaş savaş atlay  offline
Sayfalar (2): [1] 2 Sonraki » Dal görünümü | Normal
Seçiniz:
Yeni konu Aç Cevap yaz
Güme Köyü İnternet Sitesi ve Güme Fm - www.gumeliler.net » İL, İLÇE ve KOMŞU KÖYLERİMİZ » KOMŞU KÖYLERİMİZ VE İNTERNET SİTELERİ » NAVDALI KÖYÜ (elma pinari) » elmapınar köyü

Bu sitenin tüm hakları Gümelilere aittir. © 2006-2016 GÜMELİLER DERNEĞİ Düzenleyen Ali KAPLAN