Güme Köyü İnternet Sitesi ve Güme Fm - www.gumeliler.net
ÜyelikTakvimÜye listesiTAKIMAramaSıkça Sorulan SorularAnasayfayaPortalGüme fm dinlemek icin tiklayin.Güme Resim Galerisi

Güme Köyü İnternet Sitesi ve Güme Fm - www.gumeliler.net » GÜMELİLER.NET'e HOŞGELDİNİZ » ZİYARETÇİLERİMİZ » Yazılarınız Hakkında » Merhaba Misafir [Giriş yap|Üye ol]
Son Mesaj | Birinci Okunmamış Mesaj Yazıcı önizlemesi | Arkadaşına gönder | Konuyu Favorilerine Ekle
Yeni konu Aç Konu kapandı
Sayfanın Sonuna Gıt Yazılarınız Hakkında 2 Oylar - Ortalama: 6,00
Yazan
Mesaj « Önceki konu | Sonraki Konu »
15.06.2007 22:08 Yazılarınız Hakkında Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
Bir mut aşığı
Kayıtsız Üye

Forumunuz Güzel olmuş İnşaaallah dahada büyür.Yalnız benim bir şikayetim var. Siteyi gezerken yüksel kullanıcı adlı arkadaşımız bazı yazılar eklemiş tabi ekleyecek başlık atmış... Karamanoğulları döneminde mutta bazı siyasi olaylaylar. Buraya kadar güzel yalnız okuyunca üzüldüm o yazı değerli araştırmacı yazar doğan atlaya aitti. Yüksel arkadaşımız yazıyı katletmiş. başından 3 satır ortadan 3 satır sondan 3 satır almış.bitirmiş, yapma yüksel kardeşim o yazı öyle yazılmaz güme muharebeside vardı,dağpazarı muharebeside vardı neden yazmadın mut karamanoğullarının başkenti oldu neden anlatmadın.

Kusura bakmayın eleştirilmek kişiyi iyiye yönlendirir diyerek yazıyorum (kötü yazmışsın demiyorum )hepinize kolay gelsin

eğer mutla ilgili bilgi resim almak istiyorsanız aşağıdaki siteyi önereyim size Mutla ilgili arştırma sitesi yapmışlar
www.mutluyuzbiz.com

16.06.2007 01:23 Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
YÜKSEL [Co Admin] YÜKSEL isimli üye Bayandır
Co Admin

images/avatars/avatar-66.bmp

Adı: YÜKSEL

Soyadı: DEMIRCAN

Sülalesi: Bayram cavus ve haci mustafali

Nereden: wiyana

Mesleği: OBJEKTLEITERIN

Medeni hali: Evli

Takımı: GALATASARAY

Oylama: 
15 Oylar) - Ortalama: 9,33

Rütbesi: 44 [?]
Tecrübe Puanları: 3.744.118
Sonraki Rütbe: 4.297.834

553.716Tecrübe puanı

Selamlar sitemize hos geldiniz,begenmeniz bizide memnun etdi herzaman icin ziyaretinizin devamini bekleriz,Okumus oldugunuz yazida belki haklisiniz ama ben yaziyi bölmedim benim buldugum sayfa o sekildeydi ve bende o sekilde kopyeleyip ekledim,ve dikkatle sayfalari ziyaret ederseniz güme muharebesi köyümüzün tarihinde yaziyor ve dagpazari muharebeside dagpazari sayfasinda yaziyor,ama uyariniz ve tavsiyeniz icin tesekürler, isminizide yazarsaniz memnun oluruz,sizingibi bilgili ve dikkatli kisilere ihdiyacimiz olabilir,tanisirsak memnun oluruz,saglik ve sevgiyle kalin.

Sayın YÜKSEL [Co Admin] ` ve imzası:

SEVGIYLE KALIN {HAS GÜMELI}
e-Mail gönder YÜKSEL isimli üyeye YÜKSEL isimli üyenin mesajlarını ara Paylaş YÜKSEL  offline
16.06.2007 09:00 Yazılarınız hakkında Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
Bir mut aşığı
Kayıtsız Üye

Kusura bakmayın..Ben mutluyuzbizin webmasteriyim,sahibiyim reklam olmasın diye yazmadım inceliğinize teşekkürler,elimden ne gelirse mut için yaparım
Mutu tanıtmak için mut için herşeyi yapmaya hazır bir enayi(kaba oldu ama kültürünü yaşatmaya, gelecek nesillere anlatmaya çalışana böyle diyorlar şimdi) inceliğinizede ayrıca teşekkürler.elimden birşey gelirse yapmaya hazırım. enayiliği açayım biraz, mutu tanıtmak için mutu tanımak için bir çok mut için hazırlanmış site gezdim, buna mut belediyeside dahil mutu anlatamadıklarını gördüm. hele mut belediyesi sayfası seneden seneye kayısı bayramı başlayacağından 2 gün önce düzenlenir oda haberlerindeki 33 yerine 34. kayısı festivali yapılır, bide festival resimleri konur.biter belediyemizin sitesi var bakın derler, sizler gurbette ki hemşerilerimizde açar açar bakarsınız belediyemizin sitesi var diye..., konu aynı resimler aynı...
belediyeden eski başkanlarımızın (son 1900 yılındaki başkanımız ve yeniye başkanlarımızı bilebiliyoruz) bir biyografilerini istedim aldığım cevap yok. Günlerce yer köprü resimleri aradım (sen nerdesin kendin çek de) ben şu an konya kuluda görev yaptığımdan böyle bir fırsatımda yok soruyom mutta en çok yer köprü resimleri kimde var murat sözeride, kim bu.. belediye basın yayın müdürü... ya insan belediye sayfasına güzel yer köprü resimleri atar.... atmış atmışta 400x400ebatında var yok her tarafı yazı yada belediye amblemleri ile dolu, biz alsak resimlerden sitemize atsak altına adını yazsak ne olur.....neyse boş verin elinde olan enayi olmadığı için göstermez vermez enayi olanda benim gibi çenesini yorar kusura bakmayın kaba oldu.

sitemi gezersiniz bazı eksiklerim var ama yavaş yavaş düzenliyorum. Ne isterseniz alabilir burada yazabilirsiniz dı üstünde mutluyuzbiz araştırma sitesi, ha aklımdayken söyliyeyim mut deyince köylerde dahil buna elinizdeki araştırma nitelikli Araştırma, Hikaye, Masal, Türkü, Resim(hele eski resim olursa maksat nostalji yaratmak) varsa sitemde yayınlayabiliriz, kendi adınızla.
kusura bakmayın başınızı ağrıttım sizleri candan kutluyorum "küçük gümeyi dünyaya" tanıttığınız için. sevgiler saygılar

17.06.2007 03:42 Cevap: Yazılarınız hakkında Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
Ibrahim Ari Ibrahim Ari Bay
www.civiliyiz.biz

images/avatars/avatar-29.jpg

Sülalesi: Alılar/Takavitler

Mesleği: Sosyalpedagog/D

Oylama: 
8 Oylar) - Ortalama: 8,88

Rütbesi: 43 [?]
Tecrübe Puanları: 3.033.592
Sonraki Rütbe: 3.609.430

575.838Tecrübe puanı

elestirilerinizin coguna katiliyorum emekci arkadasim!

sayfanizi gezdim

kolay gelsin!

Sayın Ibrahim Ari` ve imzası:

e-Mail gönder Ibrahim Ari isimli üyeye Web sayfasıIbrahim Ari Ibrahim Ari isimli üyenin mesajlarını ara AIM Kullanıcı Adı Ibrahim Ari: Ibrahim Ari isimli üyenin msn Profilini  Ibrahim Ari göster Paylaş Ibrahim Ari  offline
Dal görünümü | Normal
Seçiniz:
Yeni konu Aç Konu kapandı
Güme Köyü İnternet Sitesi ve Güme Fm - www.gumeliler.net » GÜMELİLER.NET'e HOŞGELDİNİZ » ZİYARETÇİLERİMİZ » Yazılarınız Hakkında

Bu sitenin tüm hakları Gümelilere aittir. © 2006-2016 GÜMELİLER DERNEĞİ Düzenleyen Ali KAPLAN