Güme Köyü İnternet Sitesi ve Güme Fm - www.gumeliler.net
ÜyelikTakvimÜye listesiTAKIMAramaSıkça Sorulan SorularAnasayfayaPortalGüme fm dinlemek icin tiklayin.Güme Resim Galerisi

Güme Köyü İnternet Sitesi ve Güme Fm - www.gumeliler.net » GÜMELİLER.NET'e HOŞGELDİNİZ » DJ. GÜME FM » Dj'lik Başvurusu » ömer yalçın » Merhaba Misafir [Giriş yap|Üye ol]
Son Mesaj | Birinci Okunmamış Mesaj Yazıcı önizlemesi | Arkadaşına gönder | Konuyu Favorilerine Ekle
Yeni konu Aç Cevap yaz
Sayfanın Sonuna Gıt ömer yalçın
Yazan
Mesaj « Önceki konu | Sonraki Konu »
19.06.2007 16:00 ömer yalçın Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
ÖMERYALÇIN ÖMERYALÇIN Bay
*Yeni Üye*

images/avatars/avatar-237.gif

Adı: ÖMER

Soyadı: YALÇIN

Nereden: KARAMAN

Mesleği: ÖĞRENCİ

Medeni hali: Bekar

Takımı: GALATASARAY

Üyeyi Değerlendir

Rütbesi: 17 [?]
Tecrübe Puanları: 12.452
Sonraki Rütbe: 13.278

826Tecrübe puanı

Selamlar ben ömer yalcin bende gümeliyim turgut yalcinin oglu,siteyi ve radyoyu devamli ziyaret ediyorum ve onayiniz olursa yaz tatilinde DJ lik yapmak isidyorum, lise ögrencisiyim,herkase iyi eğlenceler,sitede ve radyoda emegi gecenlere tekrar tesekürler.

Sayın ÖMERYALÇIN` ve imzası:

ÖMERÖMERMÖERÖMER
MÖER
e-Mail gönder ÖMERYALÇIN isimli üyeye ÖMERYALÇIN isimli üyenin mesajlarını ara Paylaş ÖMERYALÇIN  offline
20.06.2007 19:37 Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
gumelilernet [Admin]
www.gumeliler.net

images/avatars/avatar-692.gif

Oylama: 
1 Oylar) - Ortalama: 10,00

Rütbesi: 40 [?]
Tecrübe Puanları: 1.784.453
Sonraki Rütbe: 2.111.327

326.874Tecrübe puanı

Muracatiniz kabul edilmistir.Sizde artik bizim aramizdasiniz.

Sayın gumelilernet [Admin]` ve imzası:

e-Mail gönder gumelilernet isimli üyeye gumelilernet isimli üyenin mesajlarını ara Paylaş gumelilernet  offline
Dal görünümü | Normal
Seçiniz:
Yeni konu Aç Cevap yaz
Güme Köyü İnternet Sitesi ve Güme Fm - www.gumeliler.net » GÜMELİLER.NET'e HOŞGELDİNİZ » DJ. GÜME FM » Dj'lik Başvurusu » ömer yalçın

Bu sitenin tüm hakları Gümelilere aittir. © 2006-2016 GÜMELİLER DERNEĞİ Düzenleyen Ali KAPLAN