Güme Köyü İnternet Sitesi ve Güme Fm - www.gumeliler.net
ÜyelikTakvimÜye listesiTAKIMAramaSıkça Sorulan SorularAnasayfayaPortalGüme fm dinlemek icin tiklayin.Güme Resim Galerisi

Güme Köyü İnternet Sitesi ve Güme Fm - www.gumeliler.net » GÜMELİLER.NET'e HOŞGELDİNİZ » iSTEKLERiNiZ, DÜŞÜNCELERiNiZ ve ŞiKAYETLERiNiZ » Güme Köyü 4.Yayla Şenliği » Merhaba Misafir [Giriş yap|Üye ol]
Son Mesaj | Birinci Okunmamış Mesaj Yazıcı önizlemesi | Arkadaşına gönder | Konuyu Favorilerine Ekle
Yeni konu Aç Cevap yaz
Sayfanın Sonuna Gıt Güme Köyü 4.Yayla Şenliği
Yazan
Mesaj « Önceki konu | Sonraki Konu »
21.08.2007 12:55 Güme Köyü 4.Yayla Şenliği Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
celal celal Bay
*Üye*

images/avatars/avatar-142.gif

Üyeyi Değerlendir

Rütbesi: 26 [?]
Tecrübe Puanları: 107.329
Sonraki Rütbe: 125.609

18.280Tecrübe puanı

EDİTÖRLERE ÖNEMLİ UYARI...!
ADMİN VEYA EDİTÖR KARDEŞİM;BEN BURAYA 4.ŞENLİK İLE İLGİLİ BİR YAZI YAZMIŞTIM.NEREDE,BULAMIYORUM ...! HAYIRDIR,SORUN NE ?
CELAL ATA

Sayın celal` ve imzası:

merhaba dostlar,
ne mutlu memleketini sevene,ne mutlu iyi insanı bilene ve sevene,ne mutlu toprağına kök salana,ne mutlu gümeli iyi insanlara.....
e-Mail gönder celal isimli üyeye celal isimli üyenin mesajlarını ara Paylaş celal  offline
21.08.2007 18:28 Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
gumelilernet [Admin]
www.gumeliler.net

images/avatars/avatar-692.gif

Oylama: 
1 Oylar) - Ortalama: 10,00

Rütbesi: 40 [?]
Tecrübe Puanları: 1.784.603
Sonraki Rütbe: 2.111.327

326.724Tecrübe puanı

Merhaba o bolum EROL KAPLAN'a aittir. Gereken aciklamayi o yapar umarim.

Sayın gumelilernet [Admin]` ve imzası:

Bu mesaj 1 kez değiştirilmiştir. En son olarak Ali KAPLAN tarafından Tarihinde ve Saat: 23:17 değiştirilmiştir.

e-Mail gönder gumelilernet isimli üyeye gumelilernet isimli üyenin mesajlarını ara Paylaş gumelilernet  offline
22.08.2007 12:24 Ne Demek Şimdi Bu ??? Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
celal celal Bay
*Üye*

images/avatars/avatar-142.gif

Üyeyi Değerlendir

Rütbesi: 26 [?]
Tecrübe Puanları: 107.329
Sonraki Rütbe: 125.609

18.280Tecrübe puanı

Konuyu Başlatan Konuyu başlatan celal

sevgili admin,benim 15.ağustos.2007 de şenlik deerlendirme yazım nerede ?
Benim bilgim olmadan benim iznim olmadan nasıl değiştirilir,kaybedilir..? Eğer böyle yapacaksanız bir daha buraya tek satır yazmam ve girmem bu siteye..lütfen
CELAL ATA

Sayın celal` ve imzası:

merhaba dostlar,
ne mutlu memleketini sevene,ne mutlu iyi insanı bilene ve sevene,ne mutlu toprağına kök salana,ne mutlu gümeli iyi insanlara.....
e-Mail gönder celal isimli üyeye celal isimli üyenin mesajlarını ara Paylaş celal  offline
22.08.2007 17:15 Cevap: Ne Demek Şimdi Bu ??? Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
Salih ATA Salih ATA Bay
*Küçük Gümeli*

images/avatars/avatar-239.gif

Adı: salih

Soyadı: ata

Sülalesi: haci mustafalilar

Nereden: viyana/güme

Mesleği: ögrenci/isci

Medeni hali: Bekar

Takımı: galatasaray

Oylama: 
2 Oylar) - Ortalama: 9,50

Rütbesi: 37 [?]
Tecrübe Puanları: 1.108.516
Sonraki Rütbe: 1.209.937

101.421Tecrübe puanı

harbi yaa nerde bu yazi,ben yaziya bir cevap yazmistim ama ne celal abibin nede benim yazim ortada yok,ne is sansür uygulamasimi var yoksa????

Sayın Salih ATA` ve imzası:

DELI MAVI
e-Mail gönder Salih ATA isimli üyeye Salih ATA isimli üyenin mesajlarını ara Salih ATA: salihata@yahoo.com üyenin YIM Numarası isimli üyenin msn Profilini  Salih ATA göster Paylaş Salih ATA  offline
22.08.2007 18:54 Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
gumelilernet [Admin]
www.gumeliler.net

images/avatars/avatar-692.gif

Oylama: 
1 Oylar) - Ortalama: 10,00

Rütbesi: 40 [?]
Tecrübe Puanları: 1.784.603
Sonraki Rütbe: 2.111.327

326.724Tecrübe puanı

Alıntıdır:
sevgili admin,benim 15.ağustos.2007 de şenlik deerlendirme yazım nerede ?

Daha onceki sikayet bolumunuze yazmistim.Yukarida.

Yeni konu baslatmaniza gerek yoktu zaten bir konu acmistiniz bu konu hakkinda.Ikisini birlestirdim.

Yazisinizi silen kisi Erol KAPLAN'dir.Gerekcesini biliyorum ama kendisinin soylemesi, size cevap vermesi daha uygun olur.

Burasi eger sizde gumeliyseniz sizinde sitenizdir herkes ve hersey esitttir.Bir daha yazmam demekle kendi sitenize kusmus olursunuz.
saygilarla...

Sayın gumelilernet [Admin]` ve imzası:

e-Mail gönder gumelilernet isimli üyeye gumelilernet isimli üyenin mesajlarını ara Paylaş gumelilernet  offline
22.08.2007 19:42 Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
erol [Co Admin] erol Bay
{ DJ.GÜME FM }

images/avatars/avatar-539.jpg

Adı: erol

Soyadı: kaplan

Sülalesi: tıraşlı

Nereden: MUTDAN

Mesleği: boyacı

Oylama: 
5 Oylar) - Ortalama: 7,60

Rütbesi: 44 [?]
Tecrübe Puanları: 3.931.396
Sonraki Rütbe: 4.297.834

366.438Tecrübe puanı

selam celal abi kusura bakma fesdifal bundan sonra son seneye yok diye yazmıssın bende yazıyı kaldırmanın uygun oldugunu düşündüm kaldırdım

Sayın erol [Co Admin] ` ve imzası:

MUTdan SELAMLAR

Bu mesaj 1 kez değiştirilmiştir. En son olarak erol tarafından Tarihinde ve Saat: 23:17 değiştirilmiştir.

e-Mail gönder erol isimli üyeye erol isimli üyenin mesajlarını ara Paylaş erol  offline
22.08.2007 22:04 Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
Rasim KAPLAN Rasim KAPLAN Bay
Mut'lu

images/avatars/avatar-14.jpg

Adı: Rasim

Soyadı: Kaplan

Sülalesi: Traşlı

Nereden: montfermeil

Mesleği: işci

Medeni hali: Evli

Takımı: besiktas

Oylama: 
6 Oylar) - Ortalama: 8,33

Tecrübe Puanları: 1.101.084

108.853Tecrübe puanı

Emmioglu sana ters dustuyse cevap yazaydin celal abinin yazisinin altina bak o yaziyi kaldirmanda bana ters dustu. Senlik konusunda celal abi degerlendirmesini yapmis ha son senlik demis belkide sitem etti ,eger onaylamadigin birsey varsa cevap yaz seninde fikrini ogrenmis oluruz.Bir daha olmamasi dilegiyle.....

Bu mesaj 1 kez değiştirilmiştir. En son olarak Rasim KAPLAN tarafından Tarihinde ve Saat: 22:05 değiştirilmiştir.

e-Mail gönder Rasim KAPLAN isimli üyeye Web sayfasıRasim KAPLAN Rasim KAPLAN isimli üyenin mesajlarını ara Kontakt Rasim KAPLAN Listene al AIM Kullanıcı Adı Rasim KAPLAN: bb Rasim KAPLAN: bb üyenin YIM Numarası isimli üyenin msn Profilini  Rasim KAPLAN göster Paylaş Rasim KAPLAN  offline
23.08.2007 01:02 Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
Ibrahim Ari Ibrahim Ari Bay
www.civiliyiz.biz

images/avatars/avatar-29.jpg

Sülalesi: Alılar/Takavitler

Mesleği: Sosyalpedagog/D

Oylama: 
8 Oylar) - Ortalama: 8,88

Rütbesi: 43 [?]
Tecrübe Puanları: 3.036.528
Sonraki Rütbe: 3.609.430

572.902Tecrübe puanı

herkese selamlar!

ortada bir yanlis anlasilma var gibi geliyor bana.....

hem erol`cugum hemde celal ata abim yürekleri tertemiz insanlardir. ikisininde festivale ellerinden geldigince emekleri gectiginden hic kusku duymam.

burada bir yanlis anlasilma var bence...

ayrica festivale karinca kararinca maddi yada manevi emegi gecen herkese sonsuz tesekkürler...

Sayın Ibrahim Ari` ve imzası:

e-Mail gönder Ibrahim Ari isimli üyeye Web sayfasıIbrahim Ari Ibrahim Ari isimli üyenin mesajlarını ara AIM Kullanıcı Adı Ibrahim Ari: Ibrahim Ari isimli üyenin msn Profilini  Ibrahim Ari göster Paylaş Ibrahim Ari  offline
23.08.2007 02:47 Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
Salih ATA Salih ATA Bay
*Küçük Gümeli*

images/avatars/avatar-239.gif

Adı: salih

Soyadı: ata

Sülalesi: haci mustafalilar

Nereden: viyana/güme

Mesleği: ögrenci/isci

Medeni hali: Bekar

Takımı: galatasaray

Oylama: 
2 Oylar) - Ortalama: 9,50

Tecrübe Puanları: 1.108.516

101.421Tecrübe puanı

bencede yazinin kaldirilmamasi gerekirdi cok yanlis buldum acikcasi,celal abimin yazdiklarina itirazi olanlar veya yaninda olanlar fikirlerini beyan etmis olurlardi.arkadaslar cok seslilkten neden bu kadar korkuyoruz anlamiyorum.

Sayın Salih ATA` ve imzası:

DELI MAVI
e-Mail gönder Salih ATA isimli üyeye Salih ATA isimli üyenin mesajlarını ara Salih ATA: salihata@yahoo.com üyenin YIM Numarası isimli üyenin msn Profilini  Salih ATA göster Paylaş Salih ATA  offline
Dal görünümü | Normal
Seçiniz:
Yeni konu Aç Cevap yaz
Güme Köyü İnternet Sitesi ve Güme Fm - www.gumeliler.net » GÜMELİLER.NET'e HOŞGELDİNİZ » iSTEKLERiNiZ, DÜŞÜNCELERiNiZ ve ŞiKAYETLERiNiZ » Güme Köyü 4.Yayla Şenliği

Bu sitenin tüm hakları Gümelilere aittir. © 2006-2016 GÜMELİLER DERNEĞİ Düzenleyen Ali KAPLAN