Güme Köyü İnternet Sitesi ve Güme Fm - www.gumeliler.net
ÜyelikTakvimÜye listesiTAKIMAramaSıkça Sorulan SorularAnasayfayaPortalGüme fm dinlemek icin tiklayin.Güme Resim Galerisi

Güme Köyü İnternet Sitesi ve Güme Fm - www.gumeliler.net » GÜMELİLER.NET'e HOŞGELDİNİZ » iSTEKLERiNiZ, DÜŞÜNCELERiNiZ ve ŞiKAYETLERiNiZ » Erol Kaplana...Sitem » Merhaba Misafir [Giriş yap|Üye ol]
Son Mesaj | Birinci Okunmamış Mesaj Yazıcı önizlemesi | Arkadaşına gönder | Konuyu Favorilerine Ekle
Yeni konu Aç Cevap yaz
Sayfanın Sonuna Gıt Erol Kaplana...Sitem
Yazan
Mesaj « Önceki konu | Sonraki Konu »
23.08.2007 12:27 Erol Kaplana...Sitem Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
celal celal Bay
*Üye*

images/avatars/avatar-142.gif

Üyeyi Değerlendir

Rütbesi: 26 [?]
Tecrübe Puanları: 107.217
Sonraki Rütbe: 125.609

18.392Tecrübe puanı

BAY EROL KAPLAN,
ÖNCELİKLE BENİM YAZDIĞIM DEĞERLENDİRMEYE CEVAP VERMEDEN VE BANA HABER VERMEDEN NE HAKLA BENİM YAZIMI SİLERSİN,KENDİNİ BU SİTENİN "EFENDİSİ" Mİ SANIYORSUN ? ÖNCE BİR KONUDA GÖRÜŞ BELİRTMENİN VE "DEMOKRAT" OLABİLMENİN NE OLDUĞUNU ÖĞREN.HOŞGÖRÜNÜN VE SABRIN NE OLDUĞUNU ÖĞREN.SENİN YAZDIKLARININ VE BENİM YAZDIKLARIMIN DEĞERLENDİRMESİNİ OKUYANLAR YAPACAKTIR.HADDİNİ BİL EROL KAPLAN..!
BAY EROL KAPLAN,ÖNCE ŞENLİKTE VE ŞENLİK ETKİNLİĞİNİN NE OLDUĞUNU
SENDEN ÖĞRENECEK DEĞİLİM.ÖYLE SİTEYE GİRİP ASLI ASTARI OLMAYAN,HİÇBİR TEMELE DAYANMAYAN "GEYİK"LERDEN DE VAZGEÇ.DÜRÜST OL.
ÇOK DEĞERLİ BİR İNSAN OLAN ALİ GÜN'ÜN ARKASINA SIĞINIP KENDİNİ "BİŞEY" SANMA.SENİN DE NE OLDUĞUNU 20 GÜN KÖYDE KALDIĞIMDA GÖZLEMLEDİM.BİR GÜNDE YAPACAĞIN İŞİ 20 GÜNDE BİTİREMEDİN VE İNSANLARDAN AĞAÇ PARASI ADI ALTINDA PARA TOPLADIN AMA,O İNSANLAR SATIN ALDIKLARI AĞAÇLARDA NE İSİMLERİNİ BULABİLDİLER NE DE PARALARININ NEREYE GİTTİĞİNİN CEVABINI...?
BAY EROL KAPLAN,ŞENLİK DEMEK ORADA BURADA RESİM ÇEKMEK DEMEK DEĞİLDİR.EMEK GEREKTİRİR,SORUMLULUK GEREKTİRİR.SAHNE DÜZENLEMESİ YAPILIRKEN NEREDEYDİN? ŞENLİK BİTTİ..ERTESİ GÜN DERNEĞE AİT OLAN VE SAHNEDE OLSUN ALANDA OLSUN ONCA EŞYA VARKEN VE SADECE ALİ GÜN,İSMET ATA VE BEN VARDIK.SEN NEREDEYDİN?
BİR DAHAKİ SNE ŞENLİĞİN YAPILIP YAPILMAYACAĞINA GÜMELİLER DERNEĞİ YÖNETİM KURULU KARAR VERECEKTİR.BEN SADECE KENDİ FİKRİMİ VE ALİ GÜN!ÜN GÖRÜŞLERİNİ DEĞERLENDİRMELERİNİ YAZDIM.BUNA BAŞKAN UĞUR ATA DA DAHİL.DIŞARIDAN MAVAL OKUMAK KOLAY,İNSAN "GÖNÜLLÜ" OLMAK NEDİR ÖNCE ONU BİLMELİ.KARŞILIK BEKLEMEDEN EMEK VEREREK.
ŞENLİKTE GÖREV ÜSTLENDİYSEN VE DE GÖNÜLLÜYSEN ÖNCELİKLE GEREĞİNİ YAPMALISIN.SADECE SİTEDEKİ GEYİKLERİNLE GÖNÜLLÜLÜK OLMAZ.İŞ ORADADIR,MUTTA VE GÜMEDEDİR.BU BÖYLE BİLİNE.....
CELAL ATA

Sayın celal` ve imzası:

merhaba dostlar,
ne mutlu memleketini sevene,ne mutlu iyi insanı bilene ve sevene,ne mutlu toprağına kök salana,ne mutlu gümeli iyi insanlara.....
e-Mail gönder celal isimli üyeye celal isimli üyenin mesajlarını ara Paylaş celal  offline
23.08.2007 23:24 Cevap: Erol Kaplana...Sitem Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
erol [Co Admin] erol Bay
{ DJ.GÜME FM }

images/avatars/avatar-539.jpg

Adı: erol

Soyadı: kaplan

Sülalesi: tıraşlı

Nereden: MUTDAN

Mesleği: boyacı

Oylama: 
5 Oylar) - Ortalama: 7,60

Rütbesi: 44 [?]
Tecrübe Puanları: 3.927.305
Sonraki Rütbe: 4.297.834

370.529Tecrübe puanı

selam celal abi öncelikle su sorunu cevaplayayım seninle alıp veremedigim birsey yok fesdifal bu seneden sonra son başka olmayacakak diye yazmıssın bende dernek yönetimine sordum öyle birseymi olur dediler ben de kaldırdım uygun deyil diye 2nci cevabın o agaclar dikildi damlama döşendi sulandı o sıraları biz topladık en azından köye fesdival alanında agaclandırma için çalışma için 10 sefer gitdik geldik calışdık bunu sen hariç köylüler ve yönetim mutdakiler biliyor ben birisinden pugan almak veya takdir almak için yapmadım içimden gelerek yapdım 3cü cevabın ben kimsenin arkasına sıgınmam bunuiyi bilesin 4düncü cevabın herkesin agacı dikilik lefasına isimleri yazık senden gayrisi gördü herhalde agacların parası nere gitdi diyorsun hesabı gerekli yetgililere verdim bende kimsenin agacının parası kalmadı bunları birilerine sormadan lefaları görmeden kimsenin hakkında yorum ve suclama yapma sana yakışdıramadım yazını kaldırdım diye kızmıssın ama bu ifdiraları atmak zorunda deyilsin bana bir isim ver benparayı verdim agacım yok lefam yok diyenbu paralarımız neregitdi diyen birkişi ismi söyleyebilirmisin .bana kız tartışalım ama yalanla kesinlikle iftira atma sana yakıştıramadım vala .

Sayın erol [Co Admin] ` ve imzası:

MUTdan SELAMLAR

Bu mesaj 1 kez değiştirilmiştir. En son olarak erol tarafından Tarihinde ve Saat: 23:25 değiştirilmiştir.

e-Mail gönder erol isimli üyeye erol isimli üyenin mesajlarını ara Paylaş erol  offline
24.08.2007 11:24 Cevap: Cevap: Erol Kaplana...Sitem Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
celal celal Bay
*Üye*

images/avatars/avatar-142.gif

Üyeyi Değerlendir

Rütbesi: 26 [?]
Tecrübe Puanları: 107.217
Sonraki Rütbe: 125.609

18.392Tecrübe puanı

Konuyu Başlatan Konuyu başlatan celal

MERHABA EROL KAPLAN,
YAZIMA CEVAP VERDİĞİN İÇİN TŞK.EDERİM.KEŞKE BU NEZAKETİ YAZIMI KALDIRMADAN ÖNCE GÖSTERSEYDİN..! ÖNCELİKLE BELİRTEYİM; "BENİM GÖRMEDİĞİM ZAMAN VERİLEN EMEK YOKTUR" GİBİ BİR DÜŞÜNCEYE SAHİP DEĞİLİM.ELBETTE GÖNÜLLÜ İNSANLAR HE ZAMAN GEREKLİ YARDIMI YAPMALIDIR,YAPMIŞIN DA..BUNU BİLİYORUM."EROL,SENDEN HİÇ YARDIM GÖRMEDİ ŞENLİK ETKİNLİĞİ" DEMEDİM ZATEN.GEREKENİ GEREKTİĞİ ZAMAN YAPMADIN,GECİKTİRDİN VEYA SAVSAKLADIN....EMEĞE SAYGIM BÜYÜK,EMEK VEREN HERKES MAKBULÜMÜZDÜR...
BENİ ASIL ÜZEN VE SİNİRLENDİREN İSE,BANA SORMADAN -YAZIYI YAZAN KİŞİ OLARAK-YAZIMI SİLMENDİR.YANLIŞ OLAN BUDUR.YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ DEĞİLSİN Kİ SEN..! BURASI DA AYNI DÜŞÜNCEDE OLAN İNSANLARIN YAZI YAZDIĞI BİR GAZETE DEĞİL.PATRONU DA YOK,DEĞİL Mİ ? BİR DAHA BÖYLE GEREKSİZLİK YAPMAZSIN UMARIM.
ŞAŞIRDIĞIM KONU İSE,DERNEK YÖNETİMİNDEN 1 KİŞİ HARİÇ (Kİ,ZATEN O BİRİNİ SEN DE BİLİYORSUN,BİR DE EYÜPLE KONUŞMADIM)DİĞERLERİ "ERTELEYELİM" DEDİLER.EĞER ŞİMDİ "YOK,BİZ AYNI DÜŞÜNCEDE DEĞİLİZ" DİYORLARSA,ONLARA DA DİYECEĞİM BİŞEY YOK.AYRICA ÖNÜMÜZDEKİ YIL YAPILACAK ŞENLİĞE SANIRIM YENİ YÖNETİM KARAR VERECEKTİR.YENİ YÖNETİMİN KARARINA DA SAYGI DUYARIM.
EĞER ÜZÜLEREK OKUYUP ÖFKELENEREK YAZDIĞIM YAZIDAN DOLAYI SENİ KIRDIYSAM BEN DE ÖZÜR DİLERİM.İNSANLAR HATA YAPABİLEN YARATIKLARDIR.
TEK ORTAK YÖNÜMÜZ "GÜMELİ" OLMAK VE KÖYÜMÜZÜ SEVMEKTİR.
SANA YAŞAMINDA BAŞARILAR DİLERİM.
CELAL ATA

Sayın celal` ve imzası:

merhaba dostlar,
ne mutlu memleketini sevene,ne mutlu iyi insanı bilene ve sevene,ne mutlu toprağına kök salana,ne mutlu gümeli iyi insanlara.....
e-Mail gönder celal isimli üyeye celal isimli üyenin mesajlarını ara Paylaş celal  offline
24.08.2007 17:25 Cevap: Cevap: Cevap: Erol Kaplana...Sitem Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
Salih ATA Salih ATA Bay
*Küçük Gümeli*

images/avatars/avatar-239.gif

Adı: salih

Soyadı: ata

Sülalesi: haci mustafalilar

Nereden: viyana/güme

Mesleği: ögrenci/isci

Medeni hali: Bekar

Takımı: galatasaray

Oylama: 
2 Oylar) - Ortalama: 9,50

Rütbesi: 37 [?]
Tecrübe Puanları: 1.107.358
Sonraki Rütbe: 1.209.937

102.579Tecrübe puanı

celal abi seni takdir ediyorum cünkü özür dilemek büyük bir erdemdir,erol celal abi senin büyügündür ve köylündür bence gönlünü al ama ikinizide tebrik ediyorum.

Sayın Salih ATA` ve imzası:

DELI MAVI
e-Mail gönder Salih ATA isimli üyeye Salih ATA isimli üyenin mesajlarını ara Salih ATA: salihata@yahoo.com üyenin YIM Numarası isimli üyenin msn Profilini  Salih ATA göster Paylaş Salih ATA  offline
25.08.2007 02:38 Cevap: Cevap: Cevap: Cevap: Erol Kaplana...Sitem Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
erol [Co Admin] erol Bay
{ DJ.GÜME FM }

images/avatars/avatar-539.jpg

Adı: erol

Soyadı: kaplan

Sülalesi: tıraşlı

Nereden: MUTDAN

Mesleği: boyacı

Oylama: 
5 Oylar) - Ortalama: 7,60

Rütbesi: 44 [?]
Tecrübe Puanları: 3.927.305
Sonraki Rütbe: 4.297.834

370.529Tecrübe puanı

merhaba celal abi yazıları yazzısından belliydi zaten sinirli oldugun biz insanlar sinire hakim olmasını bilemiyoruz ama agac parası konusunda hakaret etmesen iyi olurdu bu benim için hırsızlıga girer dünyada hiç sevmedigim biri hırsızlıkdır bu yaşıma geldim kimsenin hakkını yemedim bende sana kızgın anımda yazdım bende senden özür diliyorum

Sayın erol [Co Admin] ` ve imzası:

MUTdan SELAMLAR

e-Mail gönder erol isimli üyeye erol isimli üyenin mesajlarını ara Paylaş erol  offline
Dal görünümü | Normal
Seçiniz:
Yeni konu Aç Cevap yaz
Güme Köyü İnternet Sitesi ve Güme Fm - www.gumeliler.net » GÜMELİLER.NET'e HOŞGELDİNİZ » iSTEKLERiNiZ, DÜŞÜNCELERiNiZ ve ŞiKAYETLERiNiZ » Erol Kaplana...Sitem

Bu sitenin tüm hakları Gümelilere aittir. © 2006-2016 GÜMELİLER DERNEĞİ Düzenleyen Ali KAPLAN