Güme Köyü İnternet Sitesi ve Güme Fm - www.gumeliler.net
ÜyelikTakvimÜye listesiTAKIMAramaSıkça Sorulan SorularAnasayfayaPortalGüme fm dinlemek icin tiklayin.Güme Resim Galerisi

Güme Köyü İnternet Sitesi ve Güme Fm - www.gumeliler.net » GÜMELİLER.NET'e HOŞGELDİNİZ » iSTEKLERiNiZ, DÜŞÜNCELERiNiZ ve ŞiKAYETLERiNiZ » Bu Bir Çağridir...! » Merhaba Misafir [Giriş yap|Üye ol]
Son Mesaj | Birinci Okunmamış Mesaj Yazıcı önizlemesi | Arkadaşına gönder | Konuyu Favorilerine Ekle
Yeni konu Aç Cevap yaz
Sayfanın Sonuna Gıt Bu Bir Çağridir...!
Yazan
Mesaj « Önceki konu | Sonraki Konu »
23.08.2007 12:50 Bu Bir Çağridir...! Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
celal celal Bay
*Üye*

images/avatars/avatar-142.gif

Üyeyi Değerlendir

Rütbesi: 26 [?]
Tecrübe Puanları: 107.229
Sonraki Rütbe: 125.609

18.380Tecrübe puanı

SEVGİLİ "GÜMELİLER.NET" OKUYUCULARI VE TAKİPÇİLERİ,
BAY EROL KAPLAN HADDİ OLMAYARAK ŞENLİK DEĞERLENDİRME YAZIMI SİLMİŞ.
BU SİTEYİ KENDİ TEKELİNDE SANIYOR,AMA ONUN GİBİLERİN TEKELİNDE OLMAMALI."BEN GÜMELİYİM" DİYEN HERKES BURADA GÖRÜŞLERİNİ VE FİKİRLERİNİ ÖZGÜRCE YAZABİLMELİ.SADECE SAYGISIZLIK YAPILMAMALI,O KADAR.ÖNCELİKLE BİR FİKRİ OLAN EMEĞİ OLAN İNSANLARA BİRAZ SAYGI LÜTFEN.
BU YIL DÖRDÜNCÜSÜNÜ YAPTIĞIMIZ ŞENLİĞİN SADECE BİR "GÖNÜLLÜSÜ"YÜM BEN.VE ELİMDEN GELDİĞİNCE,AKLIMIN VE GÖRGÜMÜN YETTİĞİNCE BİŞEYLER YAPMAYA ÇALIŞTIM ŞİMDİYE KADAR.TAKDİR EDEN EDER ETMEYEN DE KENDİ BİLİR.AMA BU ETKİNLİKLER BİR EKİP İŞİDİR,GÖNÜL İŞİDİR,BİLGİ İŞİDİR.VE BU TÜR ORGANİZASYONLAR ÖZEL VE TÜZEL KİŞİLER TARAFINDAN YAPILIR.DEVLETİN RESMİ KURUMLARINDAN GEREKLİ ALIR VE SORUMLULUĞUNU DA ÜSTLENİR.BİZİM ŞENLİĞİMİZİN DE YASAL SORUMLUSU "GÜMELİLER DERNEĞİ"DİR.
BU YIL YAPTIĞIMIZ ŞENLİK GERİDE BIRAKTIKLARIMIZA GÖRE DAHA OARGANİZE,DAHA ZENGİN,DAHA GÖRECE İYİ İDİ.AMAAAAA,KÖYLÜ SEYYAR ESNAFLARIMIZDAN HİÇ DE MEMNUN KALMADIK.NEDENİ DE,BEDAVADAN ORADAN PARA KAZANMAK İSTEMELERİ VE HİÇ BİR KONDA YARDIMCI OLMAMALARIDIR.
İNSANLARIMIZIN BULUŞMALARI,KUCAKLAŞMALARI DA GÜZELDİ.MUTLULUK PARAYLA ALINMAZ;EMEKLE, GÖNÜLLE GELİR.
İNSANLARIMIZIN BU SEVİNCİNE ORTAK OLMAK,EĞLENCELERİNE GIPTA ETMEMEK ELDE DEĞİLDİ.AMA YİNE GECENİN GEÇ SAATLERİNDE GENÇLERİMİZİN ATEŞLİ SİLAH KULLANMALARI HİÇ DE HOŞ DEĞİLDİ.
ASIL SORUN İSE,OLMASI GEREKEN,BEKLENTİMİZ İSE: O KADAR MUTLU OLABİLEN BU İNSANLARIN GÜÇLERİNİN YETTİĞİNCE,GÖNÜLLÜCE "BİZ DE YARDIM EDELİM" DEMEMELERİYDİ,BUNU MAALESEF GÖREMEDİK.BİR ELİN PARMAKLARINI SAYSAN OKADAR.ÜZÜLDÜK.İNSAN KAYNAĞI OLMADAN,EMEK OLMADAN OLMUYOR ARKADAŞLAR.YALNIZCA İÇEREK,HAVAYA ATEŞ EDEREK,DIŞARIDAN MAVAL OKUYARAK OLMUYOR.FESTİVALİN GERÇEKLEŞMESİ İÇİN "İNSAN" GEREKİYOR.
SİZ BELKİ BİLMİYORSUNUZ VE SORMUYORSUNUZ...! BU ETKİNLİK NASIL MEYDANA GELİYOR,NASIL KOTARILIYOR,NASIL TOPARLANIYOR..? BURADAN RESİMLERİNİ GÖREREK HASRET GİDERİYORSUNUZ,MUTLU OLUYORSUNUZ.
EĞER AYNI DUYARSIZLIKLA VE KATLIMSIZLIKLA SÜRDÜRÜLMEK İSTENİYORSA
FİKRİM DEĞİŞMEDİ.BEN ÖNÜMÜZDEKİ YIL ERTELENMESİNDEN YANAYIM.
CELAL ATA

Sayın celal` ve imzası:

merhaba dostlar,
ne mutlu memleketini sevene,ne mutlu iyi insanı bilene ve sevene,ne mutlu toprağına kök salana,ne mutlu gümeli iyi insanlara.....
e-Mail gönder celal isimli üyeye celal isimli üyenin mesajlarını ara Paylaş celal  offline
23.08.2007 18:26 ok Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
gumelilernet [Admin]
www.gumeliler.net

images/avatars/avatar-692.gif

Oylama: 
1 Oylar) - Ortalama: 10,00

Rütbesi: 40 [?]
Tecrübe Puanları: 1.782.688
Sonraki Rütbe: 2.111.327

328.639Tecrübe puanı

Alıntıdır:
"BEN GÜMELİYİM" DİYEN HERKES BURADA GÖRÜŞLERİNİ VE FİKİRLERİNİ ÖZGÜRCE YAZABİLMELİ.SADECE SAYGISIZLIK YAPILMAMALI,O KADAR.ÖNCELİKLE BİR FİKRİ OLAN EMEĞİ OLAN İNSANLARA BİRAZ SAYGI LÜTFEN.

Yazinizin silinmesinin bir sebebi de sitemizin kurallarinda eksiklik olmasidir.Bir konuyu silebilmek icin bundan sonra 3 vaya 4 kisinin (adminler,moderatorler vb.gibi) dusuncesine basvuracagiz ve ortak karar ne soyluyorsa onu uygulayacagiz.(Bu dusuncenin sahibine tesekurler)
Sistem ve duzen eksikligimizden dolayi Yönetim adina özûr diliyorum.

Sayın gumelilernet [Admin]` ve imzası:

Bu mesaj 1 kez değiştirilmiştir. En son olarak Ali KAPLAN tarafından Tarihinde ve Saat: 20:19 değiştirilmiştir.

e-Mail gönder gumelilernet isimli üyeye gumelilernet isimli üyenin mesajlarını ara Paylaş gumelilernet  offline
Dal görünümü | Normal
Seçiniz:
Yeni konu Aç Cevap yaz
Güme Köyü İnternet Sitesi ve Güme Fm - www.gumeliler.net » GÜMELİLER.NET'e HOŞGELDİNİZ » iSTEKLERiNiZ, DÜŞÜNCELERiNiZ ve ŞiKAYETLERiNiZ » Bu Bir Çağridir...!

Bu sitenin tüm hakları Gümelilere aittir. © 2006-2016 GÜMELİLER DERNEĞİ Düzenleyen Ali KAPLAN