Güme Köyü İnternet Sitesi ve Güme Fm - www.gumeliler.net
ÜyelikTakvimÜye listesiTAKIMAramaSıkça Sorulan SorularAnasayfayaPortalGüme fm dinlemek icin tiklayin.Güme Resim Galerisi

Güme Köyü İnternet Sitesi ve Güme Fm - www.gumeliler.net » GÜMELİLER.NET'e HOŞGELDİNİZ » iSTEKLERiNiZ, DÜŞÜNCELERiNiZ ve ŞiKAYETLERiNiZ » SAYIN ADMİNlere..! ANKETLER KONUSU » Merhaba Misafir [Giriş yap|Üye ol]
Son Mesaj | Birinci Okunmamış Mesaj Yazıcı önizlemesi | Arkadaşına gönder | Konuyu Favorilerine Ekle
Yeni konu Aç Cevap yaz
Sayfanın Sonuna Gıt SAYIN ADMİNlere..! ANKETLER KONUSU
Yazan
Mesaj « Önceki konu | Sonraki Konu »
24.08.2007 11:41 SAYIN ADMİNlere..! ANKETLER KONUSU Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
celal celal Bay
*Üye*

images/avatars/avatar-142.gif

Üyeyi Değerlendir

Rütbesi: 26 [?]
Tecrübe Puanları: 107.232
Sonraki Rütbe: 125.609

18.377Tecrübe puanı

sevgili ADMİN (gümeli),
Bir konuda fikrimi belirtmek istiyorum.Şimdi eğri oturu doğru konuşalım ve düşünüp karar verelim.
1-GÜME KÖYÜ MUHTARI KİM OLSUN ?
Bir kere,bu sanal aleme,gümelilerin web sitesine girip fikir belirten arkasdaşlar köyde yaşayanlar değil ki.Seçimler öncesinde yapılan anketleri düşünün.Kimlere soruyorlar kimi istersiniz diye...? SEÇMENLERE değil mi ? o zaman,böyle bir anketin bir yararı ve gereği yoktur..diye düşünüyorum.
2-FESTİVALDE EN ÇOK EMEK VERENLER KİMLERDİR ?
Bana göre bu da yanlış.Çünkü,festival etkinliği özünde (özellikle bizimki gibi)gönüllülüğk esasına dayanan bir arganizasyondur.Görevlendirmeler de tertip komitesince yapılmaktadır.İnsanları az çalışıyor veya çok çalışıyor diyerek ayırmak yanlış değil mi ? Hem sadece bu işe emek verenler seçilmiş 5 kişi değil ki ?
Elbette anketler de yapılabilir ama böyle sanal alemde yaşayıp gerçekle ilgisi olmayan ayrımlar yapmak bana YANLIŞ geliyor.Saygılarımla.
Celal ATA

Sayın celal` ve imzası:

merhaba dostlar,
ne mutlu memleketini sevene,ne mutlu iyi insanı bilene ve sevene,ne mutlu toprağına kök salana,ne mutlu gümeli iyi insanlara.....
e-Mail gönder celal isimli üyeye celal isimli üyenin mesajlarını ara Paylaş celal  offline
24.08.2007 17:56 Cevap: SAYIN ADMİNlere..! ANKETLER KONUSU Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
Salih ATA Salih ATA Bay
*Küçük Gümeli*

images/avatars/avatar-239.gif

Adı: salih

Soyadı: ata

Sülalesi: haci mustafalilar

Nereden: viyana/güme

Mesleği: ögrenci/isci

Medeni hali: Bekar

Takımı: galatasaray

Oylama: 
2 Oylar) - Ortalama: 9,50

Rütbesi: 37 [?]
Tecrübe Puanları: 1.107.516
Sonraki Rütbe: 1.209.937

102.421Tecrübe puanı

sevgili celal abi festival anketi konusunda haklisin cünkü yardimin emegin büyügü kücügü olmaz bu bir gönül isidir ama muhtarlik secimleri konusunda her ne kadar oy kullanamasakda orasi bizimde köyömüz oldugu icin fikir beyan edebiliriz diye düsünüyorum veya gönlümüzdeki muhtar adayini söyleyebiliriz.

Sayın Salih ATA` ve imzası:

DELI MAVI
e-Mail gönder Salih ATA isimli üyeye Salih ATA isimli üyenin mesajlarını ara Salih ATA: salihata@yahoo.com üyenin YIM Numarası isimli üyenin msn Profilini  Salih ATA göster Paylaş Salih ATA  offline
24.08.2007 19:25 Cevap: SAYIN ADMİNlere..! ANKETLER KONUSU Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
gumelilernet [Admin]
www.gumeliler.net

images/avatars/avatar-692.gif

Oylama: 
1 Oylar) - Ortalama: 10,00

Rütbesi: 40 [?]
Tecrübe Puanları: 1.782.745
Sonraki Rütbe: 2.111.327

328.582Tecrübe puanı

Anketler konusunda ben herhangi bir rol oynamiyorum.Anketi acanlar belli, fikirlerinizi onlarin yazilarinin altina yazmaniz daha uygun olurdu.Her uyemiz anket acabilir.Sitemiz demokrasi sistemiyle yonetiliyor.Sizde bir anket acin.Bu iki anketin kaldirilmasi hususunda millet ne diyorsa ona gore gereksiz olan bisey varsa kaldiralim.Elbirligiyle... :h:

Sayın gumelilernet [Admin]` ve imzası:

e-Mail gönder gumelilernet isimli üyeye gumelilernet isimli üyenin mesajlarını ara Paylaş gumelilernet  offline
Dal görünümü | Normal
Seçiniz:
Yeni konu Aç Cevap yaz
Güme Köyü İnternet Sitesi ve Güme Fm - www.gumeliler.net » GÜMELİLER.NET'e HOŞGELDİNİZ » iSTEKLERiNiZ, DÜŞÜNCELERiNiZ ve ŞiKAYETLERiNiZ » SAYIN ADMİNlere..! ANKETLER KONUSU

Bu sitenin tüm hakları Gümelilere aittir. © 2006-2016 GÜMELİLER DERNEĞİ Düzenleyen Ali KAPLAN