Güme Köyü İnternet Sitesi ve Güme Fm - www.gumeliler.net
ÜyelikTakvimÜye listesiTAKIMAramaSıkça Sorulan SorularAnasayfayaPortalGüme fm dinlemek icin tiklayin.Güme Resim Galerisi

Güme Köyü İnternet Sitesi ve Güme Fm - www.gumeliler.net » GÜMELİLER.NET'e HOŞGELDİNİZ » iSTEKLERiNiZ, DÜŞÜNCELERiNiZ ve ŞiKAYETLERiNiZ » bu siteye neden ilgi yok » Merhaba Misafir [Giriş yap|Üye ol]
Son Mesaj | Birinci Okunmamış Mesaj Yazıcı önizlemesi | Arkadaşına gönder | Konuyu Favorilerine Ekle
Yeni konu Aç Cevap yaz
Sayfanın Sonuna Gıt bu siteye neden ilgi yok
Yazan
Mesaj « Önceki konu | Sonraki Konu »
16.09.2007 17:34 bu siteye neden ilgi yok Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
ceyhunali
*Yeni Üye*

Üyeyi Değerlendir

Rütbesi: 22 [?]
Tecrübe Puanları: 42.503
Sonraki Rütbe: 49.025

6.522Tecrübe puanı

bu siteye uzun suredir giriyorum ama hic daha sohbet edecek birisini gormedim ben mi yanlis saatlerde giriyorum yoksa bilgilendirin ltf

e-Mail gönder ceyhunali isimli üyeye ceyhunali isimli üyenin mesajlarını ara Paylaş ceyhunali  offline
16.09.2007 18:18 Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
gumelilernet [Admin]
www.gumeliler.net

images/avatars/avatar-692.gif

Oylama: 
1 Oylar) - Ortalama: 10,00

Rütbesi: 40 [?]
Tecrübe Puanları: 1.784.079
Sonraki Rütbe: 2.111.327

327.248Tecrübe puanı

Mesaji ilk goren benim galiba.Sevgili Ceyhun Ali yanlis yerden basladigin icin sohbet yok.
Ilk once Hosgeliniz-Tanisalim bolumune bir merhaba yazsaydiniz sana hosgeldin derdik.Bu sayede koylulerimizle ve uyelerimizle sohbet sansi bulurdun.
Radyomuz yani GÜME FM her aksam yayinda sayilir.Gume fm yazan yerlere tikla.
Genelde aksamlari acik olur.Gunduzleri pek kimse olmuyor sitemizde.
Daha baska yardimci olacagimiz bisey varsa lutfen cekinmeden sor.

Sayın gumelilernet [Admin]` ve imzası:

Bu mesaj 3 kez değiştirilmiştir. En son olarak gumeli tarafından Tarihinde ve Saat: 19:13 değiştirilmiştir.

e-Mail gönder gumelilernet isimli üyeye gumelilernet isimli üyenin mesajlarını ara Paylaş gumelilernet  offline
16.09.2007 19:01 Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
erol [Co Admin] erol Bay
{ DJ.GÜME FM }

images/avatars/avatar-539.jpg

Adı: erol

Soyadı: kaplan

Sülalesi: tıraşlı

Nereden: MUTDAN

Mesleği: boyacı

Oylama: 
5 Oylar) - Ortalama: 7,60

Rütbesi: 44 [?]
Tecrübe Puanları: 3.930.400
Sonraki Rütbe: 4.297.834

367.434Tecrübe puanı

hoşgeldin ceyfun aramıza daha yeni sitemize yazı yazdın galiba daha cok bulursun muhabet edecek sohbet edecek kişi

Sayın erol [Co Admin] ` ve imzası:

MUTdan SELAMLAR

e-Mail gönder erol isimli üyeye erol isimli üyenin mesajlarını ara Paylaş erol  offline
16.09.2007 20:04 Hos Geldin Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
CENGİZHAN CENGİZHAN Bay
*Tecrübeli Üye*

images/avatars/avatar-473.jpg

Adı: cengizhan

Soyadı: coskuner

Sülalesi: civadirogullari

Nereden: aksaray

Mesleği: teknisyen

Medeni hali: Bekar

Takımı: galatasaray

Oylama: 
3 Oylar) - Ortalama: 8,00

Rütbesi: 33 [?]
Tecrübe Puanları: 488.203
Sonraki Rütbe: 555.345

67.142Tecrübe puanı

HOSGELDIN KARDES ARAMIZA

Sayın CENGİZHAN` ve imzası:

NE İMZASI BEN İMZA FALAN ATMAM SENET FELAN YAPARLARDA ATLETİME KADAR ALIRLAR NEME LAZIM
e-Mail gönder CENGİZHAN isimli üyeye CENGİZHAN isimli üyenin mesajlarını ara Paylaş CENGİZHAN  offline
20.10.2007 19:39 Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
seyfettin alp
Kayıtsız Üye

ceyhunali bey genelde herkes isde gucte zaman buldukca giren var hic giremeyen var ama genelde giren insanlar daha cok ama girdigi zaman ayni zamanda baskalarinida sitede gorup cetlesmek istiyorlar vatandaslar ama denk gelmiyor siz mesajlara cevap yazin tartisin yeterki insanlar mutlaka ki cevapsiz birakmazlar yeterki siz tartisma acin elestirin veya baska bir sey umarim birseyler anlamissinizdir mersi ve iyi vakitler gecirmeniz dilegiyle

Dal görünümü | Normal
Seçiniz:
Yeni konu Aç Cevap yaz
Güme Köyü İnternet Sitesi ve Güme Fm - www.gumeliler.net » GÜMELİLER.NET'e HOŞGELDİNİZ » iSTEKLERiNiZ, DÜŞÜNCELERiNiZ ve ŞiKAYETLERiNiZ » bu siteye neden ilgi yok

Bu sitenin tüm hakları Gümelilere aittir. © 2006-2016 GÜMELİLER DERNEĞİ Düzenleyen Ali KAPLAN