Güme Köyü İnternet Sitesi ve Güme Fm - www.gumeliler.net
ÜyelikTakvimÜye listesiTAKIMAramaSıkça Sorulan SorularAnasayfayaPortalGüme fm dinlemek icin tiklayin.Güme Resim Galerisi

Güme Köyü İnternet Sitesi ve Güme Fm - www.gumeliler.net » GÜME KÖYÜ & GÜMELİLER » GÜME KÖYÜ GELENEKSEL YAYLA ŞENLiĞi » Güme Yayla Şenligi Hakkında » Güme Köyü 5. Yayla Şenliği Olacak Mi? » Merhaba Misafir [Giriş yap|Üye ol]
Son Mesaj | Birinci Okunmamış Mesaj Yazıcı önizlemesi | Arkadaşına gönder | Konuyu Favorilerine Ekle
Yeni konu Aç Cevap yaz
Sayfanın Sonuna Gıt Güme Köyü 5. Yayla Şenliği Olacak Mi?
Yazan
Mesaj « Önceki konu | Sonraki Konu »
05.03.2008 14:13 Güme Köyü 5. Yayla Şenliği Olacak Mi? Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
celal celal Bay
*Üye*

images/avatars/avatar-142.gif

Üyeyi Değerlendir

Rütbesi: 26 [?]
Tecrübe Puanları: 107.235
Sonraki Rütbe: 125.609

18.374Tecrübe puanı

SEVGİLİ GÜMELİ KARDEŞLERİM,UZUN ZAMANDIR BURALARA YAZAMADIM,ZİYARET EDEMEDİM,BİLGİLENBEMEDİM...HEPİNİZİ SELAMLIYORUM.
YURTDIŞINDA YAŞAMAK ZORUNDA KALAN KARDEŞLERİM UMARIM HEPİNİZ İYİSİNİZDİR VE BEN İYİ OLMANIZI YÜREKTEN İSTİYORUM VE DİLİYORUM.
4 YIL BİRLİKTE ŞENLİK(FESTİVAL)DÜZENLEDİK.GENEL ANLAMDA BAKTIĞIMIZDA HEPSİ BİRBİRİNDEN GÜZELDİ ŞENLİĞİMİZİN.40 YILDIR GURBETTE OOLANLARIMIZLA BU SAYEDE ÇOĞUNLUKLA BİRARAYA GELDİK,HASRET GİDERDİK,MUTLU OLDUK.
AMA BU OLUMLU YAŞAMLARIMIZIN,MUTLULUKLARIMIZIN YANINDA ELBETTE CAN SIKICI OLAYLAR VEYA OLUMSUZ HAREKETLER DE OLDU.OLMAMASI İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPTIK HEP BERABER.YİNE DE ÖZELLİKLE SON ŞENLİĞİMİZDE
BİZE YAKIŞMAYAN TARTIŞMALAR,SİLAH ATMALAR,KAVGALAR OLDU VE İNSANLAR RAHATSIZ OLDULAR.VE MAALESEF EN ÜZÜCÜ OLAN;ŞENLİK BAŞINDA VE SONUNDA EMEK GEREKTİREN İŞLER YİNE BİR-KAÇ KİŞİNİN ÜZERİNDE KALDI.
VE BU YÜZDEN BU İŞE GÖNÜL VE EMEK VERENLER MAALESEF YALNIZ BIRAKILDILAR.ÇOK GÜÜCMÜZE GİDEN ŞEYLER OLDU.
GÜMELİLER DERNEĞİ YÖNETİMİ DE DEĞİŞTİ,HAYIRLI OLSUN VE ONLARA BAŞARILAR DİLERİM.BU YIL 5.ŞENLİK YAPILACAK MI BİLMİYORUM.KİMSEDEN BİR HABER ALAMADIM...!
BEN KENDİ ADIMA BU YIL ŞENLİK YAPILMAMASINDAN YANAYIM.DÜŞÜNELİM,NERELERDE HATA YAPTIK DİYE....AMA ŞENLİK YAPILACAKSA VE YAPABİLECEĞİM BİŞEY DE OLURSA ELBETTE ELİMDEN GELENİ YAPMAYA HAZIRIM.YANLIŞ ANLAŞILMASIN LÜTFEN,YAPILMASINI İSTEMEDİĞİMDEN DEĞİL;İYİ YAPILMASINDAN YANAYIM,DAHA ORGANİZE DAHA ELBİRLİĞİ İLE.... HOŞÇAKALIN,DOSTCAKALIN
CELAL ATA

Sayın celal` ve imzası:

merhaba dostlar,
ne mutlu memleketini sevene,ne mutlu iyi insanı bilene ve sevene,ne mutlu toprağına kök salana,ne mutlu gümeli iyi insanlara.....
e-Mail gönder celal isimli üyeye celal isimli üyenin mesajlarını ara Paylaş celal  offline
05.03.2008 17:09 Cevap: Güme Köyü 5. Yayla Şenliği Olacak Mi? Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
erol [Co Admin] erol Bay
{ DJ.GÜME FM }

images/avatars/avatar-539.jpg

Adı: erol

Soyadı: kaplan

Sülalesi: tıraşlı

Nereden: MUTDAN

Mesleği: boyacı

Oylama: 
5 Oylar) - Ortalama: 7,60

Rütbesi: 44 [?]
Tecrübe Puanları: 3.927.977
Sonraki Rütbe: 4.297.834

369.857Tecrübe puanı

celal abi senligii bitirmek yerine senligin düzenini bozmak isteyenlerle mücadele edecegiz hemen pes etmek yok bir kac kişi senligin düzenini bozdu diye senligi bitirmek dogru olmaz gerekirse karakoldan ekip isteyecez düzeni bozan kişiler belli oturup konusuruz inşallah güzellikle hallederiz gurbetci köylüler buluşma köprüsünun yıkılmasına kesinlikle izin vermeyelim elele omuz omuza verelim götüre bildigimiz kadar götürelim benim fikrimde bu saygılar

Sayın erol [Co Admin] ` ve imzası:

MUTdan SELAMLAR

Bu mesaj 1 kez değiştirilmiştir. En son olarak Rasim KAPLAN tarafından Tarihinde ve Saat: 18:49 değiştirilmiştir.

e-Mail gönder erol isimli üyeye erol isimli üyenin mesajlarını ara Paylaş erol  offline
05.03.2008 18:33 Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
nejmi acar [ DJ ] nejmi acar Bay
DJ. GÜME FM

images/avatars/avatar-256.bmp

Oylama: 
2 Oylar) - Ortalama: 5,50

Rütbesi: 40 [?]
Tecrübe Puanları: 1.997.093
Sonraki Rütbe: 2.111.327

114.234Tecrübe puanı

herkese selam fesduval niye bitsinki tabiki olsun olacak bitirmek isteyenler gelmesin fesduval gurbetci koylulerimizin bulusmasi tanismasi birbirlerini unutmamak icin guzel bir sey olmasi lazim fesduval olacak olmasi lazim saygilar

e-Mail gönder nejmi acar isimli üyeye nejmi acar isimli üyenin mesajlarını ara Paylaş nejmi acar  offline
06.03.2008 19:26 Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
faruk acar
*İyi Gümeli*

images/avatars/avatar-335.jpg

Adı: faruk

Soyadı: acar

Sülalesi: köleliler

Nereden: fransa

Mesleği: biskuvi ustasi

Medeni hali: Evli

Takımı: besiktas

Oylama: 
1 Oylar) - Ortalama: 10,00

Rütbesi: 40 [?]
Tecrübe Puanları: 1.848.081
Sonraki Rütbe: 2.111.327

263.246Tecrübe puanı

HERKESE SELAMLAR VE EMEGI GECEN HERKESE TESEKKURLER ASLINDA KOY ICIN GUZEL BIR OLAYDI FAKAT BIZE HIC NASIP OLMADIGI ICIN ZORLUGU NE NE KADAR EMEK ITER BILMIYORUZ BILDIGIMIZ COK EMEK ISTEDIGI COK FEDAKKARLIK ISTEDIGI YAPILSA IYI OLUR FAKAT .YAPILIP YAPILMAMA NEDENLERINI BILMIYORUZ ONUN ICIN FIKIR YURUTEMIYORUZ YAPILIRSA IYIOLUR TAKTIR EMEK CEKEN ARKADASLARIN KOLAY GELSIN HERKESE.

e-Mail gönder faruk acar isimli üyeye faruk acar isimli üyenin mesajlarını ara Paylaş faruk acar  offline
05.04.2008 00:02 Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
asim aydin [ DJ ] asim aydin Bay
DJ. GÜME FM

images/avatars/avatar-578.jpg

Adı: asim

Soyadı: aydin

Sülalesi: hidirli

Nereden: paris

Mesleği: boyaci

Takımı: galatasaray

Oylama: 
3 Oylar) - Ortalama: 8,00

Rütbesi: 37 [?]
Tecrübe Puanları: 1.097.804
Sonraki Rütbe: 1.209.937

112.133Tecrübe puanı

nufusu bir hayli fazla olan koyumuzun ne yazikki bir cogunu taninimiyoruz yani gormedigimizden gerek internet sitemiz olsun gerek yaz festivali birbirimizi daha iyi tanimak ve gormek amaciyla iyi bir firsat bunun icin devami herzaman devami icin hepimiz ustumuze dusen gorevi yapalim.insallah bizlere de nasip olur.

Sayın asim aydin [ DJ ]` ve imzası:

e-Mail gönder asim aydin isimli üyeye asim aydin isimli üyenin mesajlarını ara isimli üyenin msn Profilini  asim aydin göster Paylaş asim aydin  offline
06.04.2008 20:22 Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
MustafaBulut
*Genç Üye*

images/avatars/avatar-332.jpg

Adı: Mustafa

Soyadı: Bulut

Sülalesi: Sarisikli

Nereden: Viyana

Mesleği: Isci

Takımı: Kara KArtal

Oylama: 
1 Oylar) - Ortalama: 10,00

Rütbesi: 30 [?]
Tecrübe Puanları: 271.253
Sonraki Rütbe: 300.073

28.820Tecrübe puanı

FESTIVAL DENDIGI ZAMAN BEN BIR GURBETCI OLARAK AKLIMA ILK GELEN IZINI NASIL FESTIVAL TARIHINE GETIRECEGIM YILLARCA GÖRMEDIKLERIMI GÖRMEK TANISMADIKLARIMLA TANISMA BENIM EN MEMNUN OLDUGUM TARAFI KESINTIYE UGRAMASI TARAFTARI DEGILIM BENIM SAHSI GÖRÜSÜM CELAL BEYIN SÖLEDIGI GIBI OLUMSUZLUKLAR OLMUSTUR ;EROLUN DA SÖYLEDIGI GIBI OLUMSUZLUKLARI GIDERMENIN ÖNLENMESI NIN TETBIRLERINI ALMAK BENCE DAHA ISABETLI OLUR DIYOR SENLIGIMIZDE GÖRÜSMEK ÜZERE SAGLIKLI VE MUTLULUK LARDILEGI ILE ALLAHA EMANET OLUN: SAGLIKLI KALIN:MUTLU KALIN;

e-Mail gönder MustafaBulut isimli üyeye MustafaBulut isimli üyenin mesajlarını ara Paylaş MustafaBulut  offline
06.04.2008 23:33 Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
MASTER-GÜMELi
Kayıtsız Üye

BENCE DUZEN BOZULMASIN GECEN SENELERDE OLDUGU GIBI BU SENEDE FESTIVAL OLSUN... BIRLIGIMIZI VE BERABERLIGIMIZI CIVAR KOYLULERE GOSTERMENIN EN IYI YONTEMI BENCE...

Bu mesaj 1 kez değiştirilmiştir. En son olarak MASTER-GÜMELi tarafından Tarihinde ve Saat: 23:34 değiştirilmiştir.

Dal görünümü | Normal
Seçiniz:
Yeni konu Aç Cevap yaz
Güme Köyü İnternet Sitesi ve Güme Fm - www.gumeliler.net » GÜME KÖYÜ & GÜMELİLER » GÜME KÖYÜ GELENEKSEL YAYLA ŞENLiĞi » Güme Yayla Şenligi Hakkında » Güme Köyü 5. Yayla Şenliği Olacak Mi?

Bu sitenin tüm hakları Gümelilere aittir. © 2006-2016 GÜMELİLER DERNEĞİ Düzenleyen Ali KAPLAN