Güme Köyü İnternet Sitesi ve Güme Fm - www.gumeliler.net
ÜyelikTakvimÜye listesiTAKIMAramaSıkça Sorulan SorularAnasayfayaPortalGüme fm dinlemek icin tiklayin.Güme Resim Galerisi

Güme Köyü İnternet Sitesi ve Güme Fm - www.gumeliler.net » GÜMELİLER.NET'e HOŞGELDİNİZ » iSTEKLERiNiZ, DÜŞÜNCELERiNiZ ve ŞiKAYETLERiNiZ » Sikayetim var » Merhaba Misafir [Giriş yap|Üye ol]
Son Mesaj | Birinci Okunmamış Mesaj Yazıcı önizlemesi | Arkadaşına gönder | Konuyu Favorilerine Ekle
Yeni konu Aç Cevap yaz
Sayfanın Sonuna Gıt Sikayetim var
Yazan
Mesaj « Önceki konu | Sonraki Konu »
13.03.2008 00:34 Sikayetim var Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
Ibrahim Ari Ibrahim Ari Bay
www.civiliyiz.biz

images/avatars/avatar-29.jpg

Sülalesi: Alılar/Takavitler

Mesleği: Sosyalpedagog/D

Oylama: 
8 Oylar) - Ortalama: 8,88

Rütbesi: 43 [?]
Tecrübe Puanları: 3.033.620
Sonraki Rütbe: 3.609.430

575.810Tecrübe puanı

Dini konularda "Yeni Konu" acan arkadaslardan bir ricam olacak. Ayrica yöneticilerin dikkatinide cekmek istiyorum.

Son zamanlarda din konusu sitenin her bölümünde islenmeye basladi, agzini acan artik dinle acmaya basladi gibi birsey. Bunu ileriye dönük olarak sitenin hayrina görmüyorum. Ayrica ben bu sitede herhangi bir din düsmani yada türk düsmani da tanimiyorum.

Dini konular icin acilmis bir bölüm var neden oraya birsey yazilmiyor?

Sayın Ibrahim Ari` ve imzası:

e-Mail gönder Ibrahim Ari isimli üyeye Web sayfasıIbrahim Ari Ibrahim Ari isimli üyenin mesajlarını ara AIM Kullanıcı Adı Ibrahim Ari: Ibrahim Ari isimli üyenin msn Profilini  Ibrahim Ari göster Paylaş Ibrahim Ari  offline
10.05.2008 22:34 Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
faruk acar
*İyi Gümeli*

images/avatars/avatar-335.jpg

Adı: faruk

Soyadı: acar

Sülalesi: köleliler

Nereden: fransa

Mesleği: biskuvi ustasi

Medeni hali: Evli

Takımı: besiktas

Oylama: 
1 Oylar) - Ortalama: 10,00

Rütbesi: 40 [?]
Tecrübe Puanları: 1.847.915
Sonraki Rütbe: 2.111.327

263.412Tecrübe puanı

hep bosa konusuyorlarda ondan. bilende bilmiyende konusuyor.sonunu dusunen yok.cunku birgun olecegini imamin onune gelecegini o rahatsiz oldugu dini vecibelerin uygulanacagini unutuyorlar. verahatsiz oluyorlar .ve yanlis olani yerine site yoneticileri duzenler.merak etme.

Bu mesaj 1 kez değiştirilmiştir. En son olarak faruk acar tarafından Tarihinde ve Saat: 22:20 değiştirilmiştir.

e-Mail gönder faruk acar isimli üyeye faruk acar isimli üyenin mesajlarını ara Paylaş faruk acar  offline
Dal görünümü | Normal
Seçiniz:
Yeni konu Aç Cevap yaz
Güme Köyü İnternet Sitesi ve Güme Fm - www.gumeliler.net » GÜMELİLER.NET'e HOŞGELDİNİZ » iSTEKLERiNiZ, DÜŞÜNCELERiNiZ ve ŞiKAYETLERiNiZ » Sikayetim var

Bu sitenin tüm hakları Gümelilere aittir. © 2006-2016 GÜMELİLER DERNEĞİ Düzenleyen Ali KAPLAN