Güme Köyü İnternet Sitesi ve Güme Fm - www.gumeliler.net
ÜyelikTakvimÜye listesiTAKIMAramaSıkça Sorulan SorularAnasayfayaPortalGüme fm dinlemek icin tiklayin.Güme Resim Galerisi

Güme Köyü İnternet Sitesi ve Güme Fm - www.gumeliler.net » GÜMELİLER.NET'e HOŞGELDİNİZ » .:.HeR TeLDeN.:. » KoLBasTi KizLar » Merhaba Misafir [Giriş yap|Üye ol]
Son Mesaj | Birinci Okunmamış Mesaj Yazıcı önizlemesi | Arkadaşına gönder | Konuyu Favorilerine Ekle
Yeni konu Aç Cevap yaz
Sayfanın Sonuna Gıt KoLBasTi KizLar
Yazan
Mesaj « Önceki konu | Sonraki Konu »
07.04.2008 00:01 KoLBasTi KizLar Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
erol [Co Admin] erol Bay
{ DJ.GÜME FM }

images/avatars/avatar-539.jpg

Adı: erol

Soyadı: kaplan

Sülalesi: tıraşlı

Nereden: MUTDAN

Mesleği: boyacı

Oylama: 
5 Oylar) - Ortalama: 7,60

Rütbesi: 44 [?]
Tecrübe Puanları: 3.930.241
Sonraki Rütbe: 4.297.834

367.593Tecrübe puanı

Bu mesaj 2 kez değiştirilmiştir. En son olarak Ali KAPLAN tarafından Tarihinde ve Saat: 19:33 değiştirilmiştir.

e-Mail gönder erol isimli üyeye erol isimli üyenin mesajlarını ara Paylaş erol  offline
07.04.2008 18:28 Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
MuTLu [Smod] MuTLu Bay
Suhan

images/avatars/avatar-148.jpg

Adı: Seyfettin

Soyadı: Devecioğlu

Sülalesi: HASSÜYÜNLÜ

Nereden: Mersin

Mesleği: Bilgisayar

Medeni hali: Evli

Takımı: Galatasaray

Oylama: 
7 Oylar) - Ortalama: 9,57

Tecrübe Puanları: 4.081.238

216.596Tecrübe puanı

çok manyak yani çok güzel oynuyorlar özellikliklede beyaz kıyafetli olan

Sayın MuTLu [Smod] ` ve imzası:

SAĞLIKLI YAŞAM ÖZDE'DEN GEÇER
e-Mail gönder MuTLu isimli üyeye Web sayfasıMuTLu MuTLu isimli üyenin mesajlarını ara Paylaş MuTLu  offline
07.04.2008 18:46 Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
MASTER-GÜMELi
Kayıtsız Üye

BU OYUNUN BIR OYNAMA SEKLI YOK GALIBA NE YAPARSAN YAP MUZIGE UYUYOR großes Grinsen

07.04.2008 19:30 Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
erol [Co Admin] erol Bay
{ DJ.GÜME FM }

images/avatars/avatar-539.jpg

Adı: erol

Soyadı: kaplan

Sülalesi: tıraşlı

Nereden: MUTDAN

Mesleği: boyacı

Oylama: 
5 Oylar) - Ortalama: 7,60

Tecrübe Puanları: 3.930.241

367.593Tecrübe puanı

Konuyu Başlatan Konuyu başlatan erol

cihan bu oyun yeni çıkdı biraz zor oynaması bu oyuna KoLBasTi oyunu diyorlar bundan sonra böyle oynayacaz artık ben belledim bile kendine güvenen bu oyunu bellesin großes Grinsen

Sayın erol [Co Admin] ` ve imzası:

MUTdan SELAMLAR

e-Mail gönder erol isimli üyeye erol isimli üyenin mesajlarını ara Paylaş erol  offline
09.04.2008 00:35 Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
b.saydam
Kayıtsız Üye

abi o zaman dernekte kurs ver oyunu ögret herkese ben geliyom bos zamanda ögretsene bana

09.04.2008 00:49 Cevap: KoLBasTi KizLar Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
b.saydam
Kayıtsız Üye

13.10.2008 14:33 Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
elfida elfida isimli üye Bayandır
*Küçük Gümeli*

images/avatars/avatar-382.gif

Adı: elfida

Oylama: 
4 Oylar) - Ortalama: 9,75

Rütbesi: 37 [?]
Tecrübe Puanları: 1.053.845
Sonraki Rütbe: 1.209.937

156.092Tecrübe puanı

ilk eklediginiz video acilmiyor..daha once izlemistim ama o kizlari kolbasti oynadiklarini saniyor bence onlar Augen rollen kolbasti oyle oynanmaz fröhlich hatta hep baktim durdum o kiz suya nezaman dusecek diye bi dusmedi beee verwirrt oyun yeni cikmadi coktandir varda sizin haberiniz yeni olmus kanimca großes Grinsen

kolbasti boyle oynanir dehset super cool

Sayın elfida` ve imzası:

EdEpLe geLeN HuRmEtLe GiDer...

Bu mesaj 2 kez değiştirilmiştir. En son olarak Ali KAPLAN tarafından Tarihinde ve Saat: 19:26 değiştirilmiştir.

e-Mail gönder elfida isimli üyeye Web sayfasıelfida elfida isimli üyenin mesajlarını ara Paylaş elfida  offline
15.10.2008 10:58 Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
kamilin alinin oğlu
*Yeni Üye*

images/avatars/avatar-479.jpg

Sülalesi: alp

Nereden: karaman

Mesleği: öğrenci

Medeni hali: Bekar

Takımı: beşiktaş

Üyeyi Değerlendir

Rütbesi: 22 [?]
Tecrübe Puanları: 39.888
Sonraki Rütbe: 49.025

9.137Tecrübe puanı

paylaşım video için teşekkürler . sizinle tanışmak isterim siz kimlerdensiniz?

Sayın kamilin alinin oğlu` ve imzası:

değer verdiğin insan senin değerini bilmiyorsa bırak kendi değeri ile kalsın!!!
e-Mail gönder kamilin alinin oğlu isimli üyeye kamilin alinin oğlu isimli üyenin mesajlarını ara Paylaş kamilin alinin oğlu  offline
08.07.2009 20:27 Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
*Küçük Gümeli*

Oylama: 

156.092Tecrübe puanı

Alıntıdır:
kamilin alinin oğlu demiş ki;
paylaşım video için teşekkürler . sizinle tanışmak isterim siz kimlerdensiniz?

Rica ederim.. Ben gümeli değilim kardeşim.. o yüzden kimlerden olduğumu söylesemde tanımazsınız..

Sayın elfida` ve imzası:

e-Mail gönder elfida isimli üyeye Web sayfasıelfida elfida isimli üyenin mesajlarını ara Paylaş elfida  offline
10.07.2009 23:29 Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
seyfettin alp
Kayıtsız Üye

elfida arkadaslar seni yanlis anlamis olabilir ama nikinizde kucuk gumeli olarak yazilmis

11.07.2009 22:23 Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
seyfettin alp
Kayıtsız Üye

mrb kamiliin alinin oglu benimle kontaga gecebilirmisniz ltfn

12.07.2009 22:17 Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
*Küçük Gümeli*

Oylama: 

156.092Tecrübe puanı

[i]aaaa :o £v£t kim yazmış onu kard£şimmm smile

Galiba o sit£nin statüsüyl£ ilgili s£viy£ yada rütb£ :smile

M£s£la siz y£ni üy£siniz paylaşımlarınız çoğaldıkca s£viy£niz yüks£l£c£k b£nim gibi sizd£ küçük güm£li olacaksınız smile

Rütb£ s£ç£n£kl£rini m£rak £ttim şimdi b£n birazdaha çok paylaşımda bulunsam büyük güm£limi olcam ;D

Buraya ilk üy£ olduğumda b£lirtmiştim t£sadüf£n üy£ oldum.ben güm£li d£ğilim b£n Konyalıyımm [/ı]
cool

Sayın elfida` ve imzası:

14.07.2009 16:16 Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
seyfettin alp
Kayıtsız Üye

Alıntıdır:
elfida demiş ki;
[i]aaaa :o £v£t kim yazmış onu kard£şimmm smile

Galiba o sit£nin statüsüyl£ ilgili s£viy£ yada rütb£ :smile

M£s£la siz y£ni üy£siniz paylaşımlarınız çoğaldıkca s£viy£niz yüks£l£c£k b£nim gibi sizd£ küçük güm£li olacaksınız smile

Rütb£ s£ç£n£kl£rini m£rak £ttim şimdi b£n birazdaha çok paylaşımda bulunsam büyük güm£limi olcam ;D

Buraya ilk üy£ olduğumda b£lirtmiştim t£sadüf£n üy£ oldum.ben güm£li d£ğilim b£n Konyalıyımm [/ı]
cool

evet haklisin bu rutbe isi yuzunden yanlis anlasiliyor her gelen misafir gumeli oluyor gibi bu yuzdende yanlis anlasmalar oluyor tabiki siz istemeden

Dal görünümü | Normal
Seçiniz:
Yeni konu Aç Cevap yaz
Güme Köyü İnternet Sitesi ve Güme Fm - www.gumeliler.net » GÜMELİLER.NET'e HOŞGELDİNİZ » .:.HeR TeLDeN.:. » KoLBasTi KizLar

Bu sitenin tüm hakları Gümelilere aittir. © 2006-2016 GÜMELİLER DERNEĞİ Düzenleyen Ali KAPLAN