Güme Köyü İnternet Sitesi ve Güme Fm - www.gumeliler.net
ÜyelikTakvimÜye listesiTAKIMAramaSıkça Sorulan SorularAnasayfayaPortalGüme fm dinlemek icin tiklayin.Güme Resim Galerisi

Güme Köyü İnternet Sitesi ve Güme Fm - www.gumeliler.net » GÜMELİLER.NET'e HOŞGELDİNİZ » ANKETLER » Gizli Mesaj Olsun mu? Olmasin mi? » Merhaba Misafir [Giriş yap|Üye ol]
Son Mesaj | Birinci Okunmamış Mesaj Yazıcı önizlemesi | Arkadaşına gönder | Konuyu Favorilerine Ekle
Yeni konu Aç Cevap yaz
Anket: Gizli Mesaj Olsun mu? Olmasin mi?
Olmasin! 15 50.00%
Olsun! 14 46.67%
Fikrim Yok! 1 3.33%
Toplam: 30 verilen oylar 100%

Sayfanın Sonuna Gıt Gizli Mesaj Olsun mu? Olmasin mi? 2 Oylar - Ortalama: 5,50
Yazan
Mesaj « Önceki konu | Sonraki Konu »
18.04.2008 23:45 millet Gizli Mesaj Olsun mu? Olmasin mi? Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
Ali KAPLAN Ali KAPLAN Bay

images/avatars/avatar-680.bmp

Adı: Ali

Soyadı: KAPLAN

Sülalesi: Traşlı

Nereden: Paris,Fransa

Mesleği: Boyacılık

Medeni hali: Evli

Takımı: Beşiktaş

Oylama: 
3 Oylar) - Ortalama: 10,00

Rütbesi: 46 [?]
Tecrübe Puanları: 5.333.842
Sonraki Rütbe: 6.058.010

724.168Tecrübe puanı

Sitemizde konu baslatanlarin veya guzel birseyler paylasanlarin kullanmis olduklari gizli mesaj ozelligi kaldirilsinmi?

Bu ozellik paylasimciya cevap yazilmadiktan sonra mesajin icerigini gostermiyor.Olsun veya olmasin diyenler buyrun.
Gumeliler ve gumeyi, gumelileri sevenler ne isterse o olur!!!!

Sayın Ali KAPLAN` ve imzası:

Bu mesaj 2 kez değiştirilmiştir. En son olarak Ali KAPLAN tarafından Tarihinde ve Saat: 23:46 değiştirilmiştir.

e-Mail gönder Ali KAPLAN isimli üyeye Web sayfasıAli KAPLAN Ali KAPLAN isimli üyenin mesajlarını ara isimli üyenin msn Profilini  Ali KAPLAN göster Paylaş Ali KAPLAN  offline
19.04.2008 07:09 Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
MASTER-GÜMELi
Kayıtsız Üye

BENCE SITEDE GIZLI MESAJ OLSUN CUNKU SITEDE EMEGE SAYGI DIYE BISEY YOK EN AZINDAN GIZLI MESAJ SAYESINDE ACTIGIMIZ ONEMLI KONULARA CEVAP YAZILIYOR GIZLI MESAJ OLMASAYDI YAZILMAZDI BENCE.. ORNEK BENIM PAYLASMIS OLDUGUN YOUTUBE'DEN MP3 YAPMA PROGRAMI ONU GIZLI YAPMASAYDIM HERKEZ ALIRDI BIR TSK BILE EDEN OLMAZDI BENCE.. VE GIZLI MESAJ SAYESINDE CEVAP VERIYORLAR..

19.04.2008 13:06 Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
erol [Co Admin] erol Bay
{ DJ.GÜME FM }

images/avatars/avatar-539.jpg

Adı: erol

Soyadı: kaplan

Sülalesi: tıraşlı

Nereden: MUTDAN

Mesleği: boyacı

Oylama: 
5 Oylar) - Ortalama: 7,60

Rütbesi: 44 [?]
Tecrübe Puanları: 3.932.579
Sonraki Rütbe: 4.297.834

365.255Tecrübe puanı

evet cihana ben katılıyorum ya bu sitenin sahipleri sizlersiniz ben siteye giriyorum sanki sitenin sahipleri 5 kişi köylü olarak hep biz birseyler yazıyoruz bazıları okuyup geciyor biz hep başımızdan gecen iyi ve kötü günlerimizi ve güzel foto ve vidolarımızı sizlerle paylaşmak isdiyoruz bunlar için biraz caba sarf ediyoruz okadar ugrasdan sonra bir teşekür bile eden olmuyor buda bizleri yavaşlatıyor biz vido koyuyoruz izleyen oldumu olmadımı bilmiyoruz elbetde sizlerinde biz köylülerle paylaşmak isdediginiz güzel şeyler vardır foto olsun vido olsun hata bir selam bari olsun bizim gümeliler 5 kişimi hepsi bunun için gizli mesaj olsun bir cevap yazmak okadar zor degil saygılar hatam varsa coklu özür dilerim

Sayın erol [Co Admin] ` ve imzası:

MUTdan SELAMLAR

e-Mail gönder erol isimli üyeye erol isimli üyenin mesajlarını ara Paylaş erol  offline
20.04.2008 21:13 Cevap: Gizli Mesaj Olsun mu? Olmasin mi? Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
Ibrahim Ari Ibrahim Ari Bay
www.civiliyiz.biz

images/avatars/avatar-29.jpg

Sülalesi: Alılar/Takavitler

Mesleği: Sosyalpedagog/D

Oylama: 
8 Oylar) - Ortalama: 8,88

Rütbesi: 43 [?]
Tecrübe Puanları: 3.037.441
Sonraki Rütbe: 3.609.430

571.989Tecrübe puanı

Ben olsun diyorum smile
heralde bir tesekkür yazabilir insan degilmi.

Sayın Ibrahim Ari` ve imzası:

e-Mail gönder Ibrahim Ari isimli üyeye Web sayfasıIbrahim Ari Ibrahim Ari isimli üyenin mesajlarını ara AIM Kullanıcı Adı Ibrahim Ari: Ibrahim Ari isimli üyenin msn Profilini  Ibrahim Ari göster Paylaş Ibrahim Ari  offline
20.04.2008 23:51 Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
b.saydam
Kayıtsız Üye

bencede olmali

21.04.2008 14:53 Cevap: Gizli Mesaj Olsun mu? Olmasin mi? Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
MuTLu [Smod] MuTLu Bay
Suhan

images/avatars/avatar-148.jpg

Adı: Seyfettin

Soyadı: Devecioğlu

Sülalesi: HASSÜYÜNLÜ

Nereden: Mersin

Mesleği: Bilgisayar

Takımı: Galatasaray

Oylama: 
7 Oylar) - Ortalama: 9,57

Tecrübe Puanları: 4.083.674

214.160Tecrübe puanı

OLMASININDA OLMAMASININDA FAYDA VE ZARARLARI VAR AMA OLMAMASI DAHA AĞIR BASIYOR BENCE

Sayın MuTLu [Smod] ` ve imzası:

SAĞLIKLI YAŞAM ÖZDE'DEN GEÇER
e-Mail gönder MuTLu isimli üyeye Web sayfasıMuTLu MuTLu isimli üyenin mesajlarını ara Paylaş MuTLu  offline
21.04.2008 15:35 Cevap: Cevap: Gizli Mesaj Olsun mu? Olmasin mi? Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
ABDURRAHMAN KAPLAN ABDURRAHMAN KAPLAN Bay
*Genç Gümeli*

images/avatars/avatar-724.jpg

Adı: Abdurrahman

Sülalesi: TIRASLI

Nereden: Mut_Taşucu

Mesleği: Selcuk Ünv. öğr

Medeni hali: Bekar

Takımı: GALATASARAY

Oylama: 
2 Oylar) - Ortalama: 9,50

Rütbesi: 38 [?]
Tecrübe Puanları: 1.282.604
Sonraki Rütbe: 1.460.206

177.602Tecrübe puanı

Bence gizli mesaj olsun emeğe saygı duymak lazım...

Sayın ABDURRAHMAN KAPLAN` ve imzası:

TRAŞ ALi...(GÜME'nin KAPLANI...)
Olaki yürürüm bir başka aşka
Ya da yürürüm mavi olmayan bir gülüşe
Unutmaki tek aşk olduğum sensin
Aşık olduğum değil.
e-Mail gönder ABDURRAHMAN KAPLAN isimli üyeye ABDURRAHMAN KAPLAN isimli üyenin mesajlarını ara Paylaş ABDURRAHMAN KAPLAN  offline
21.04.2008 15:57 Cevap: Cevap: Gizli Mesaj Olsun mu? Olmasin mi? Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
erol [Co Admin] erol Bay
{ DJ.GÜME FM }

Oylama: 

365.255Tecrübe puanı

ben bütün herseyi vidoyla ve fotografla cekim sizlerle paylasıyorum ama karsılıgında teşekür bile olmuyor enazından bir yorum bari yazın onuda yazmıyorsunuz gizli olunca herkes yazıyor ben cok vido koydum cevap yazan olmadı kim bakdı bilmiyorum bir vidoyu siteye koymak bayagı bir emek ve vakit isder ama bir cevap yazma vakit ve emek isdemez bu cevap yazmak bukadar vakdinizi alıyorsa diyecek birseyim yok saygılar :h:

MUTdan SELAMLAR

e-Mail gönder erol isimli üyeye erol isimli üyenin mesajlarını ara Paylaş erol  offline
21.04.2008 23:00 Cevap: Cevap: Cevap: Gizli Mesaj Olsun mu? Olmasin mi? Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
CENGIZ BULUT CENGIZ BULUT Bay
*Tam Üye*

images/avatars/avatar-241.gif

Oylama: 

Rütbesi: 36 [?]
Tecrübe Puanları: 879.713
Sonraki Rütbe: 1.000.000

120.287Tecrübe puanı

tamam emegi gecen herkese tesekkur ederiz .ama sizlerde okuyan insanlara bir kere tesekkur edin canim .

e-Mail gönder CENGIZ BULUT isimli üyeye CENGIZ BULUT isimli üyenin mesajlarını ara isimli üyenin msn Profilini  CENGIZ BULUT göster Paylaş CENGIZ BULUT  offline
21.04.2008 23:15 Cevap: Cevap: Cevap: Cevap: Gizli Mesaj Olsun mu? Olmasin mi? Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
e.tekin e.tekin Bay
*İyi Üye*

images/avatars/avatar-354.jpg

Adı: ERSİN

Soyadı: TEKİN

Sülalesi: KARA MEHMETLİ

Nereden: MERSİNDEMIRKAPI

Mesleği: MOBİLYACI

Takımı: GALATASARAY

Oylama: 
7 Oylar) - Ortalama: 9,29

Rütbesi: 32 [?]
Tecrübe Puanları: 412.180
Sonraki Rütbe: 453.790

41.610Tecrübe puanı

bende katılıyom erol abigile okadar güzel vido koyuyorlar hepsi yorumsuz geciyor bak gizli olunca hepsi yorumlu oluyor demekki bir cevap yaza biliyorsunuz bizde sandıkki cevap yazmasını bilmesiniz hepiniz opörötör gibisiniz gizli olursa hiç olmazsa emege saygı olur cevap yazarsınız saygılar

Sayın e.tekin` ve imzası:

HAS DEMİRKAPILI
e-Mail gönder e.tekin isimli üyeye Web sayfasıe.tekin e.tekin isimli üyenin mesajlarını ara Paylaş e.tekin  offline
22.04.2008 14:58 Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
mehtap
*Üye*

images/avatars/avatar-413.jpg

Adı: ROJIN

Nereden: HIC BISEY

Takımı: FENER

Oylama: 
1 Oylar) - Ortalama: 10,00

Rütbesi: 23 [?]
Tecrübe Puanları: 58.972
Sonraki Rütbe: 62.494

3.522Tecrübe puanı

wala emegi gecen herkese tsk cok guzel seyler yapmisiniz degerini bilmek lazim bide dugun koysaniz iyi olu wala seyreder egleniriz merci

e-Mail gönder mehtap isimli üyeye mehtap isimli üyenin mesajlarını ara Paylaş mehtap  offline
22.04.2008 18:33 Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
erol [Co Admin] erol Bay
{ DJ.GÜME FM }

Oylama: 

365.255Tecrübe puanı

arkadaşlar gijli msaj agırlık basdı demekki benim emekliligim geldi sizler için cevap yazmak okadar zorise benim için vido hazırlamakda zor bende birlik beraberlik dosluk paylasım bu degildir ben emekliye ayrılıyorum vido foto koyan olursa bende bakarım saygılar

MUTdan SELAMLAR

22.04.2008 18:42 Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
MASTER-GÜMELi
Kayıtsız Üye

Erol abi seni destekliyorum. Egerki bir cevap yazmak zorunuza gidiyorsa bizede o videolari cekip duzeltip buraya koymak daha cok zor geliyor.. Bende artik video yada resim gibi seylerde paylasimda bulunmayacagim uzaktan seyirciyim artik... Buradan gizli msj olsun diyenlere tsk ler ve emege saygi olarak bir msj yazmak zorlarina gindenlerede " birazda sizin paylasimlarinizi gorelim sitede " saygilarimla..

Bu mesaj 1 kez değiştirilmiştir. En son olarak MASTER-GÜMELi tarafından Tarihinde ve Saat: 18:43 değiştirilmiştir.

22.04.2008 19:20 Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
Rasim KAPLAN Rasim KAPLAN Bay
Mut'lu

images/avatars/avatar-14.jpg

Adı: Rasim

Soyadı: Kaplan

Nereden: montfermeil

Mesleği: işci

Takımı: besiktas

Oylama: 
6 Oylar) - Ortalama: 8,33

Rütbesi: 37 [?]
Tecrübe Puanları: 1.101.415
Sonraki Rütbe: 1.209.937

108.522Tecrübe puanı

ne gizli mesajmis be ayni kara kedi gibi su gizli mesaj olmasin onun yerine tesekkur butonu koyalim tesekkur etmek isteyen butana bassin.gizli mesajda mesaji gormeden yorum yapmak veya tesekkur etmek bana biraz abes geliyor.

e-Mail gönder Rasim KAPLAN isimli üyeye Web sayfasıRasim KAPLAN Rasim KAPLAN isimli üyenin mesajlarını ara Kontakt Rasim KAPLAN Listene al AIM Kullanıcı Adı Rasim KAPLAN: bb Rasim KAPLAN: bb üyenin YIM Numarası isimli üyenin msn Profilini  Rasim KAPLAN göster Paylaş Rasim KAPLAN  offline
22.04.2008 23:49 Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
Ali KAPLAN Ali KAPLAN Bay

images/avatars/avatar-680.bmp

Adı: Ali

Nereden: Paris,Fransa

Mesleği: Boyacılık

Takımı: Beşiktaş

Oylama: 
3 Oylar) - Ortalama: 10,00

Rütbesi: 46 [?]
Tecrübe Puanları: 5.333.842
Sonraki Rütbe: 6.058.010

724.168Tecrübe puanı

Konuyu Başlatan Konuyu başlatan Ali KAPLAN

Alıntıdır:
Rasim KAPLAN demiş ki;
ne gizli mesajmis be ayni kara kedi gibi su gizli mesaj olmasin onun yerine tesekkur butonu koyalim tesekkur etmek isteyen butana bassin.gizli mesajda mesaji gormeden yorum yapmak veya tesekkur etmek bana biraz abes geliyor.

Guzel fikir abi tebrik ederim soruna cozumu buldugunu dusunuyorum.(ama bu arada bana is cikardin großes Grinsen )

Sayın Ali KAPLAN` ve imzası:

Bu mesaj 1 kez değiştirilmiştir. En son olarak Ali KAPLAN tarafından Tarihinde ve Saat: 23:49 değiştirilmiştir.

e-Mail gönder Ali KAPLAN isimli üyeye Web sayfasıAli KAPLAN Ali KAPLAN isimli üyenin mesajlarını ara isimli üyenin msn Profilini  Ali KAPLAN göster Paylaş Ali KAPLAN  offline
23.04.2008 00:54 Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
gumelilernet [Admin]
www.gumeliler.net

images/avatars/avatar-692.gif

Oylama: 
1 Oylar) - Ortalama: 10,00

Rütbesi: 40 [?]
Tecrübe Puanları: 1.785.225
Sonraki Rütbe: 2.111.327

326.102Tecrübe puanı

Gizli Mesaja cozum bulunmustur.Artik isteyen gizli mesajlara cevap yazar, isteyen sadece tesekur butonuna basarak mesaji gorebilir.

Sayın gumelilernet [Admin]` ve imzası:

e-Mail gönder gumelilernet isimli üyeye gumelilernet isimli üyenin mesajlarını ara Paylaş gumelilernet  offline
23.04.2008 17:16 Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
Salih ATA Salih ATA Bay
*Küçük Gümeli*

images/avatars/avatar-239.gif

Adı: salih

Soyadı: ata

Sülalesi: haci mustafalilar

Nereden: viyana/güme

Mesleği: ögrenci/isci

Takımı: galatasaray

Oylama: 

Rütbesi: 37 [?]
Tecrübe Puanları: 1.108.851
Sonraki Rütbe: 1.209.937

101.086Tecrübe puanı

arkadaslar baskalarindan gizli sakili birseylerimiz mi varda gizli mesaja ihtiyac duyuyoruz.her türlü düsünceyi yanlista olsa baskalariyla paylasmak ve müzakere etmekten sakinmayalim bence olmasin,bizler herseye acik olmaliyiz...

Sayın Salih ATA` ve imzası:

DELI MAVI
e-Mail gönder Salih ATA isimli üyeye Salih ATA isimli üyenin mesajlarını ara Salih ATA: salihata@yahoo.com üyenin YIM Numarası isimli üyenin msn Profilini  Salih ATA göster Paylaş Salih ATA  offline
23.04.2008 22:34 Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
GUMELIDIR
*Yeni Üye*

images/avatars/avatar-437.jpg

Adı: SAYIM

Soyadı: ULKER

Nereden: france

Mesleği: insaatci

Takımı: sampiyon cim bom

Üyeyi Değerlendir

Rütbesi: 20 [?]
Tecrübe Puanları: 29.476
Sonraki Rütbe: 29.658

182Tecrübe puanı

arkadaslar paylasim sitelerinde bile gizli konu acmiyorlar kaldiki bu site paylasim sitesi bile degil tesekkurler iyi calismalar

e-Mail gönder GUMELIDIR isimli üyeye GUMELIDIR isimli üyenin mesajlarını ara Paylaş GUMELIDIR  offline
Dal görünümü | Normal
Seçiniz:
Yeni konu Aç Cevap yaz
Güme Köyü İnternet Sitesi ve Güme Fm - www.gumeliler.net » GÜMELİLER.NET'e HOŞGELDİNİZ » ANKETLER » Gizli Mesaj Olsun mu? Olmasin mi?

Bu sitenin tüm hakları Gümelilere aittir. © 2006-2016 GÜMELİLER DERNEĞİ Düzenleyen Ali KAPLAN