Güme Köyü İnternet Sitesi ve Güme Fm - www.gumeliler.net
ÜyelikTakvimÜye listesiTAKIMAramaSıkça Sorulan SorularAnasayfayaPortalGüme fm dinlemek icin tiklayin.Güme Resim Galerisi

Güme Köyü İnternet Sitesi ve Güme Fm - www.gumeliler.net » GÜMELİLER.NET'e HOŞGELDİNİZ » DJ. GÜME FM » Dj'lik Başvurusu » yaaa beni denemeden ise almiyor bu kaplanlar..ùùù » Merhaba Misafir [Giriş yap|Üye ol]
Son Mesaj | Birinci Okunmamış Mesaj Yazıcı önizlemesi | Arkadaşına gönder | Konuyu Favorilerine Ekle
Yeni konu Aç Cevap yaz
Sayfanın Sonuna Gıt yaaa beni denemeden ise almiyor bu kaplanlar..ùùù
Yazan
Mesaj « Önceki konu | Sonraki Konu »
24.09.2008 13:31 yaaa beni denemeden ise almiyor bu kaplanlar..ùùù Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
songul songul isimli üye Bayandır
*İyi Üye*

images/avatars/avatar-12.png

Oylama: 
3 Oylar) - Ortalama: 8,33

Rütbesi: 31 [?]
Tecrübe Puanları: 329.025
Sonraki Rütbe: 369.628

40.603Tecrübe puanı

slm arkadaslar,bende dj ilk icin adayimi koyuyorum ama bena once calis dediler sonra bakcaz dediler bir haftadir dj ilk yapiyorum hala bir ses yok bari bir hatalik emegimi verin yaff cimriler bu kaplanlar. Bu kaplanlardan hayir yok ben en iyisi uyelerden yardim istim lutfen degerli uyelerimiz oy verinde beni ise alsinlar....MERSI simdiden...

Sayın songul` ve imzası:

e-Mail gönder songul isimli üyeye songul isimli üyenin mesajlarını ara Paylaş songul  offline
24.09.2008 13:46 Cevap: yaaa beni denemeden ise almiyor bu kaplanlar..ùùù Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
erol [Co Admin] erol Bay
{ DJ.GÜME FM }

images/avatars/avatar-539.jpg

Adı: erol

Soyadı: kaplan

Sülalesi: tıraşlı

Nereden: MUTDAN

Mesleği: boyacı

Oylama: 
5 Oylar) - Ortalama: 7,60

Rütbesi: 44 [?]
Tecrübe Puanları: 3.931.587
Sonraki Rütbe: 4.297.834

366.247Tecrübe puanı

emmi kızı senin puanını radyaya
nekadar kişi gelirse okadar iyi dijesindir
en son rekoru kırman lazım djlere soralım
benim tahminim 21 dinliyci ile rekor djemizin birinde
sen onu bir gec bakalım
sonra maaşlı dj olarak calışa bilirsin
tamammı sayın djem
hadi gösder bakalım marifetini

Sayın erol [Co Admin] ` ve imzası:

MUTdan SELAMLAR

e-Mail gönder erol isimli üyeye erol isimli üyenin mesajlarını ara Paylaş erol  offline
24.09.2008 21:36 mrhb teyzos Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
GOKHAN GOKHAN Bay
*Yeni Üye*

images/avatars/avatar-298.jpg

Adı: gokhan

Soyadı: sahin

Sülalesi: TRASLILAR

Nereden: MUT

Mesleği: muhasebe

Medeni hali: Bekar

Takımı: fenerbahçe

Üyeyi Değerlendir

Rütbesi: 23 [?]
Tecrübe Puanları: 50.427
Sonraki Rütbe: 62.494

12.067Tecrübe puanı

yüzde yüz destek veriyoruz sen bitanesin üstüne dj tanimam eroll abi ve kuzen teyzosun maasını verin artik yaf cimrilik yapmayinn.

e-Mail gönder GOKHAN isimli üyeye GOKHAN isimli üyenin mesajlarını ara isimli üyenin msn Profilini  GOKHAN göster Paylaş GOKHAN  offline
28.09.2008 12:32 Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
faruk acar
*İyi Gümeli*

images/avatars/avatar-335.jpg

Adı: faruk

Soyadı: acar

Sülalesi: köleliler

Nereden: fransa

Mesleği: biskuvi ustasi

Medeni hali: Evli

Takımı: besiktas

Oylama: 
1 Oylar) - Ortalama: 10,00

Rütbesi: 40 [?]
Tecrübe Puanları: 1.849.799
Sonraki Rütbe: 2.111.327

261.528Tecrübe puanı

Yok abi gecen beni hayal kirikligina ugratti.bir acci bir kapatti. acemi abi acemi calissin erol maas daha sonra.

e-Mail gönder faruk acar isimli üyeye faruk acar isimli üyenin mesajlarını ara Paylaş faruk acar  offline
Dal görünümü | Normal
Seçiniz:
Yeni konu Aç Cevap yaz
Güme Köyü İnternet Sitesi ve Güme Fm - www.gumeliler.net » GÜMELİLER.NET'e HOŞGELDİNİZ » DJ. GÜME FM » Dj'lik Başvurusu » yaaa beni denemeden ise almiyor bu kaplanlar..ùùù

Bu sitenin tüm hakları Gümelilere aittir. © 2006-2016 GÜMELİLER DERNEĞİ Düzenleyen Ali KAPLAN