Güme Köyü İnternet Sitesi ve Güme Fm - www.gumeliler.net
ÜyelikTakvimÜye listesiTAKIMAramaSıkça Sorulan SorularAnasayfayaPortalGüme fm dinlemek icin tiklayin.Güme Resim Galerisi

Güme Köyü İnternet Sitesi ve Güme Fm - www.gumeliler.net » İL, İLÇE ve KOMŞU KÖYLERİMİZ » İLÇEMİZ MUT » Mut'ta elektrik hatları yeraltına alınıyor » Merhaba Misafir [Giriş yap|Üye ol]
Son Mesaj | Birinci Okunmamış Mesaj Yazıcı önizlemesi | Arkadaşına gönder | Konuyu Favorilerine Ekle
Yeni konu Aç Cevap yaz
Sayfanın Sonuna Gıt Mut'ta elektrik hatları yeraltına alınıyor
Yazan
Mesaj « Önceki konu | Sonraki Konu »
06.11.2008 11:54 Mut'ta elektrik hatları yeraltına alınıyor Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
gumelilernet [Admin]
www.gumeliler.net

images/avatars/avatar-692.gif

Oylama: 
1 Oylar) - Ortalama: 10,00

Rütbesi: 40 [?]
Tecrübe Puanları: 1.785.215
Sonraki Rütbe: 2.111.327

326.112Tecrübe puanı

ilçemizde, görüntü kirliliğinin önlenmesi amacıyla elektrik iletim hatları yer altına alınıyor.

Daha önce Hükümet ve İnönü caddelerinde yapılan elektrik iletim hatlarını yer altına alma çalışması, Mustafa Kemal ve Atatürk caddelerinde de başlatıldı.

Mersin İl Genel Meclisi Üyesi Veli Şıkşık, TEDAŞ'ın bu çalışmayı, kentte görüntü kirliliği oluşturan elektrik tellerinden kurtulmak ve elektrik şebekelerinde yaşanan arızaların önüne geçmek amacıyla başlattığını ifade ederek, "İkinci etap çalışmayla; Mustafa Kemal ve Atatürk caddeleri üzerindeki elektrik iletim hatları yer altına alınacak. Çalışma, 2 milyon 35 bin YTL'ye mal olacak" dedi.

Bu Konu Hakkında Yazara Teşekkür Edin...! Buraya Tıklayın.

Toplam teşekkür sayısı 2 Teşekkür eden(ler) (furkansahin).

Sayın gumelilernet [Admin]` ve imzası:

Bu mesaj 2 kez değiştirilmiştir. En son olarak gumeli tarafından Tarihinde ve Saat: 12:05 değiştirilmiştir.

e-Mail gönder gumelilernet isimli üyeye gumelilernet isimli üyenin mesajlarını ara Paylaş gumelilernet  offline
Dal görünümü | Normal
Seçiniz:
Yeni konu Aç Cevap yaz
Güme Köyü İnternet Sitesi ve Güme Fm - www.gumeliler.net » İL, İLÇE ve KOMŞU KÖYLERİMİZ » İLÇEMİZ MUT » Mut'ta elektrik hatları yeraltına alınıyor

Bu sitenin tüm hakları Gümelilere aittir. © 2006-2016 GÜMELİLER DERNEĞİ Düzenleyen Ali KAPLAN