Güme Köyü İnternet Sitesi ve Güme Fm - www.gumeliler.net
ÜyelikTakvimÜye listesiTAKIMAramaSıkça Sorulan SorularAnasayfayaPortalGüme fm dinlemek icin tiklayin.Güme Resim Galerisi

Güme Köyü İnternet Sitesi ve Güme Fm - www.gumeliler.net » GÜMELİLER.NET'e HOŞGELDİNİZ » iSTEKLERiNiZ, DÜŞÜNCELERiNiZ ve ŞiKAYETLERiNiZ » Bir Rica.. » Merhaba Misafir [Giriş yap|Üye ol]
Son Mesaj | Birinci Okunmamış Mesaj Yazıcı önizlemesi | Arkadaşına gönder | Konuyu Favorilerine Ekle
Yeni konu Aç Konu kapandı
Sayfanın Sonuna Gıt Bir Rica..
Yazan
Mesaj « Önceki konu | Sonraki Konu »
08.12.2008 00:31 Bir Rica.. Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
gurbetci19 gurbetci19 isimli üye Bayandır
*Küçük Gümeli*

images/avatars/avatar-564.jpg

Adı: gfdgfdg

Soyadı: gffdgfd

Sülalesi: fdgfdgfdg

Nereden: fdgfdg

Mesleği: fgfdg

Medeni hali: Evli

Takımı: fgfdgfdg

Oylama: 
2 Oylar) - Ortalama: 5,50

Rütbesi: 37 [?]
Tecrübe Puanları: 1.023.382
Sonraki Rütbe: 1.209.937

186.555Tecrübe puanı

Sayin Admin,
Sizden Bir ricam olucak..Ben Kendi üyelik adimi,Master-gümelin'in üyeligini vede Mursit gumenin üyeligini siteden silmek istiyoruz sadece bloke olmasini degil..Profilime girdim bu siteye üye olmasina Olabiliyoruzda neden üyeligimizi silmek gibi bir secenegimiz yok ??
Bildigim kadariyla bu her internet sitesinde var,ve mademki biz kendi kendimize silemiyoruz size rica etmek zorundayim ..
Herneyse o yüzden siz admin olarak görevinizi yapip bizleri silmenizi Rica ediyoruz..
Anlayisiniz icin tskler simdiden..

gurbetci19 isimli üyenin mesajlarını ara Paylaş gurbetci19  offline
08.12.2008 00:40 Cevap: Bir Rica.. Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
gumelilernet [Admin]
www.gumeliler.net

images/avatars/avatar-692.gif

Oylama: 
1 Oylar) - Ortalama: 10,00

Rütbesi: 40 [?]
Tecrübe Puanları: 1.784.444
Sonraki Rütbe: 2.111.327

326.883Tecrübe puanı

Alıntıdır:
gurbetci19 demiş ki;
Sayin Admin,
Sizden Bir ricam olucak..Ben Kendi üyelik adimi,Master-gümelin'in üyeligini vede Mursit gumenin üyeligini siteden silmek istiyoruz sadece bloke olmasini degil..Profilime girdim bu siteye üye olmasina Olabiliyoruzda neden üyeligimizi silmek gibi bir secenegimiz yok ??
Bildigim kadariyla bu her internet sitesinde var,ve mademki biz kendi kendimize silemiyoruz size rica etmek zorundayim ..
Herneyse o yüzden siz admin olarak görevinizi yapip bizleri silmenizi Rica ediyoruz..
Anlayisiniz icin tskler simdiden..

Sevgili gurbetçi19
Burası çocuk parkı değil...
Bir sil, bir kaydet oyuncak da değil.
Ben yukarıdaki söylemiş olduğunuz isimleri ancak ve ancak büyüdüklerin de bu siteden silebilirim. Malesef uzun bir sürede kimse silineceğe benzemiyor........

Teşekkürler.

Sayın gumelilernet [Admin]` ve imzası:

Bu mesaj 1 kez değiştirilmiştir. En son olarak gumeli tarafından Tarihinde ve Saat: 00:41 değiştirilmiştir.

e-Mail gönder gumelilernet isimli üyeye gumelilernet isimli üyenin mesajlarını ara Paylaş gumelilernet  offline
08.12.2008 01:01 Cevap: Cevap: Bir Rica.. Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
gurbetci19 gurbetci19 isimli üye Bayandır
*Küçük Gümeli*

images/avatars/avatar-564.jpg

Adı: gfdgfdg

Soyadı: gffdgfd

Sülalesi: fdgfdgfdg

Nereden: fdgfdg

Mesleği: fgfdg

Medeni hali: Evli

Takımı: fgfdgfdg

Oylama: 
2 Oylar) - Ortalama: 5,50

Rütbesi: 37 [?]
Tecrübe Puanları: 1.023.382
Sonraki Rütbe: 1.209.937

186.555Tecrübe puanı

Konuyu Başlatan Konuyu başlatan gurbetci19

Sayin Admin,
Sitenin çocuk parki olmadigini ve istedigimizde silinip istedigimizde kayit olamadigimizi söylemissiniz..
Bizler simdiye kadar her zaman sinirlarimizi asmadik lakin siz "çocuk" deyimlemesini yapmaya hic bir hakkiniz yok..
Dis hayatinizda sorunlariniz olabilir yada o tür birseyler fakat bunun siteye yansitmanizi $iddetle kiniyorum ben,Egerki Bu site sizin ellinize bakiyorsa yani admin olarak herkesin görus acisina ve düsuncesi hakkina saygi duymalisiniz bu bir elestiri degil sadece bir tavsiye..
Ve son olarak sizin insanlar daha dogrusu arkadaslarim hakkinda "büyüdüklerinde" yaparim demeniz biraz terbiye sinirini asiyor..

Bu mesaj 2 kez değiştirilmiştir. En son olarak gurbetci19 tarafından Tarihinde ve Saat: 01:04 değiştirilmiştir.

gurbetci19 isimli üyenin mesajlarını ara Paylaş gurbetci19  offline
08.12.2008 03:09 Cevap: Cevap: Cevap: Bir Rica.. Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
Ibrahim Ari Ibrahim Ari Bay
www.civiliyiz.biz

images/avatars/avatar-29.jpg

Sülalesi: Alılar/Takavitler

Mesleği: Sosyalpedagog/D

Oylama: 
8 Oylar) - Ortalama: 8,88

Rütbesi: 43 [?]
Tecrübe Puanları: 3.036.295
Sonraki Rütbe: 3.609.430

573.135Tecrübe puanı

merhabalar!

tabi ki üye olurken cogu üye site kurallarini okumadan kabul ediyorlar, oysa bütün bu konular orada acikca belirtilmistir o anlamda sonradan adminlere sitem etmenin bir anlami oldugunu sanmiyorum. bir an kendinizi adminlerin yerine koymaya calisin o zaman anlatilmak isteneni anlayabilirsiniz diye düsünüyorum.

Herkese MUTLU BAYRAMLAR diliyorum.

Sayın Ibrahim Ari` ve imzası:

e-Mail gönder Ibrahim Ari isimli üyeye Web sayfasıIbrahim Ari Ibrahim Ari isimli üyenin mesajlarını ara AIM Kullanıcı Adı Ibrahim Ari: Ibrahim Ari isimli üyenin msn Profilini  Ibrahim Ari göster Paylaş Ibrahim Ari  offline
Dal görünümü | Normal
Seçiniz:
Yeni konu Aç Konu kapandı
Güme Köyü İnternet Sitesi ve Güme Fm - www.gumeliler.net » GÜMELİLER.NET'e HOŞGELDİNİZ » iSTEKLERiNiZ, DÜŞÜNCELERiNiZ ve ŞiKAYETLERiNiZ » Bir Rica..

Bu sitenin tüm hakları Gümelilere aittir. © 2006-2016 GÜMELİLER DERNEĞİ Düzenleyen Ali KAPLAN