Güme Köyü İnternet Sitesi ve Güme Fm - www.gumeliler.net
ÜyelikTakvimÜye listesiTAKIMAramaSıkça Sorulan SorularAnasayfayaPortalGüme fm dinlemek icin tiklayin.Güme Resim Galerisi

Güme Köyü İnternet Sitesi ve Güme Fm - www.gumeliler.net » GÜMELİLER.NET'e HOŞGELDİNİZ » ZİYARETÇİLERİMİZ » asker arkadasim » Merhaba Misafir [Giriş yap|Üye ol]
Son Mesaj | Birinci Okunmamış Mesaj Yazıcı önizlemesi | Arkadaşına gönder | Konuyu Favorilerine Ekle
Yeni konu Aç Cevap yaz
Sayfanın Sonuna Gıt asker arkadasim
Yazan
Mesaj « Önceki konu | Sonraki Konu »
23.12.2008 13:31 asker arkadasim Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
menderes abak
*Yeni Üye*

images/avatars/avatar-550.jpg

Üyeyi Değerlendir

Rütbesi: 15 [?]
Tecrübe Puanları: 5.597
Sonraki Rütbe: 7.465

1.868Tecrübe puanı

sevggli ali gun ben uzun zamandir sana ulasmaya calisiyorum ben avustralyadayim . bana en ksa zamanda yazarsan sevinirim selam sevgiler.menderes abak asker arkadasin .

e-Mail gönder menderes abak isimli üyeye menderes abak isimli üyenin mesajlarını ara Paylaş menderes abak  offline
05.03.2009 21:59 Cevap: asker arkadasim Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
münire gün
*Yeni Üye*

Sülalesi: GÜNN

Nereden: MUT

Üyeyi Değerlendir

Rütbesi: 15 [?]
Tecrübe Puanları: 5.525
Sonraki Rütbe: 7.465

1.940Tecrübe puanı

canım arkadaşım menderes bugüne kadar cevap veremediğim için üzgünüm. arkadaşım emekli oldum ama inan hiç boş zamanım yok hele bu ara hiç yok. dernek çalışmaları.bahçe bakımı. inşaat ve en yoğun olanıda seçim çalışmaları siz napıyorsunuz hele geçmiş olsun birde yangın oldu herhalde inşalah sizebirzararı dokunmamıştır. arkadaşım ağustosun 8 ve dokuzunda festivalimiz olacak o zaman muhakkak bekliyorum. izinini ona göre ayarla.arkadaşım seçimden sonra inşallah daha sık görüşürüz. yenegeye hürmetler. kızım münireninde selamı var

e-Mail gönder münire gün isimli üyeye münire gün isimli üyenin mesajlarını ara Paylaş münire gün  offline
Dal görünümü | Normal
Seçiniz:
Yeni konu Aç Cevap yaz
Güme Köyü İnternet Sitesi ve Güme Fm - www.gumeliler.net » GÜMELİLER.NET'e HOŞGELDİNİZ » ZİYARETÇİLERİMİZ » asker arkadasim

Bu sitenin tüm hakları Gümelilere aittir. © 2006-2016 GÜMELİLER DERNEĞİ Düzenleyen Ali KAPLAN