Güme Köyü İnternet Sitesi ve Güme Fm - www.gumeliler.net
ÜyelikTakvimÜye listesiTAKIMAramaSıkça Sorulan SorularAnasayfayaPortalGüme fm dinlemek icin tiklayin.Güme Resim Galerisi

Güme Köyü İnternet Sitesi ve Güme Fm - www.gumeliler.net » GÜMELİLER.NET'e HOŞGELDİNİZ » .:.HeR TeLDeN.:. » deger » Merhaba Misafir [Giriş yap|Üye ol]
Son Mesaj | Birinci Okunmamış Mesaj Yazıcı önizlemesi | Arkadaşına gönder | Konuyu Favorilerine Ekle
Yeni konu Aç Cevap yaz
Sayfanın Sonuna Gıt deger 3 Oylar - Ortalama: 7,333 Oylar - Ortalama: 7,33
Yazan
Mesaj « Önceki konu | Sonraki Konu »
16.01.2010 00:14 deger Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
bebegin.eleksili
Kayıtsız Üye

deger bilmeyene deger verme??????????????????????????????????????????????????????????????????????
????

21.01.2010 08:22 ya sen kimsin Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
TOSUNPASA TOSUNPASA Bay
*Üye*

images/avatars/avatar-244.gif

Sülalesi: sari sikli

Nereden: paris

Mesleği: insaat

Takımı: besiktas

Oylama: 
1 Oylar) - Ortalama: 5,00

Rütbesi: 27 [?]
Tecrübe Puanları: 151.694
Sonraki Rütbe: 157.092

5.398Tecrübe puanı

selam
hayirli olsunda sen kimsin kimlerdensin

Sayın TOSUNPASA` ve imzası:

Ne mutlu TURKUM, ne mutlu GUMELIYIM diyen
Mustafa Kemal ATATÜRK...
e-Mail gönder TOSUNPASA isimli üyeye TOSUNPASA isimli üyenin mesajlarını ara isimli üyenin msn Profilini  TOSUNPASA göster Paylaş TOSUNPASA  offline
03.02.2010 21:56 Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
bebegin.eleksili
Kayıtsız Üye

ben eleksiliyim

03.02.2010 22:33 Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
gumelilernet [Admin]
www.gumeliler.net

images/avatars/avatar-692.gif

Oylama: 
1 Oylar) - Ortalama: 10,00

Rütbesi: 40 [?]
Tecrübe Puanları: 1.782.512
Sonraki Rütbe: 2.111.327

328.815Tecrübe puanı

Merhaba bebegin.eleksili isimli uyemiz.
Kim oldugunuzu bundan sonraki yazacak oldugunuz ilk yazidan once herkesin anlayabilecegi bir sekilde aciklayiniz.
Hem sitemizin duzeni hemde sizi tanimamiz acisindan bize yardimci olunuz.
Bu sekilde kim oldugunuzu bilmeden Gumeliler.net sitesinde daha fazla; yazi yazmaniza, konu acmaniza ve yorum yapmaniza izin verilmeyecektir.
Yazacak oldugunuz ilk yazidan once , kendinizi tanitiniz!

Site duzen gorevlisi.

Sayın gumelilernet [Admin]` ve imzası:

Bu mesaj 2 kez değiştirilmiştir. En son olarak gumelilernet tarafından Tarihinde ve Saat: 22:34 değiştirilmiştir.

e-Mail gönder gumelilernet isimli üyeye gumelilernet isimli üyenin mesajlarını ara Paylaş gumelilernet  offline
04.02.2010 14:55 Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
bebegin.eleksili
Kayıtsız Üye

bana ismini soylediyeceginize sizde herkim oldugunuzu soylesenize."gumeli" rumuzunu kullaniyosunuz.kendi bilgilerinizi niye desifre etmiyosunuz by gumeli.niye sadece size batti benim rumuzum.sizi ilgilendiren tarafi neresi anliyamadim.ama o kadar cok istiyosaniz soyliyim ben fadime bor.ok siz de kendi bilginizi verin by gumeli

04.02.2010 15:16 Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
duygu toprak
*Üye*

images/avatars/avatar-169.gif

Adı: duygu

Sülalesi: bilinmiyo

Medeni hali: Bekar

Üyeyi Değerlendir

Rütbesi: 25 [?]
Tecrübe Puanları: 90.505
Sonraki Rütbe: 100.000

9.495Tecrübe puanı

bende katiliyorum isminni vermek istemeyen vermez herkesin kendi ozellidir.rahatsiz olurum diye vermek istemeyebilir.bu sitede boyle zorunlu kurallar var miydi???.o zaman butun uyelerinizi incelemeniz gerekiyor.

duygu toprak isimli üyenin mesajlarını ara Paylaş duygu toprak  offline
04.02.2010 23:53 Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
gumelilernet [Admin]
www.gumeliler.net

images/avatars/avatar-692.gif

Oylama: 
1 Oylar) - Ortalama: 10,00

Rütbesi: 40 [?]
Tecrübe Puanları: 1.782.512
Sonraki Rütbe: 2.111.327

328.815Tecrübe puanı

Bu sitede 4 yildir gorev yapiyorum.
Sizinde beni iyi tanidiginiza eminim.
Size onceki yazimda da soylemistim ilk yazacak oldugunuz seyden once kendinizi tanitin diye, ama malesef yanlis bilgiler verdiniz.

bebegin.eleskili ve duygu toprak isimli uyeler yani siz ayni kisi oldugunuz halde, iki farkli isimle sitemizde bir seylerin pesindesiniz.

Lutfen bu tutumunuzdan vazgecin, kim oldugunuzu ve bu iki ayri kisi gibi gorunmenizin sebebini aciklayiniz.

Ya da buradan, Gumeliler sitesinden uzak durunuz, iki yuzluluk ve oyunlardan bikmis bir kisi olarak rica ediyorum.
Sizin kim oldugunuz hakkinda bazi fikirlerim var ama , sizden duymak ve hatanizi kabul ettiginizi gormek istiyorum.

Aksi takdirde sizin Gumeliler sitesine girisinizi engelleyecegim. Bilgilerinize...

Sayın gumelilernet [Admin]` ve imzası:

Bu mesaj 1 kez değiştirilmiştir. En son olarak Ali KAPLAN tarafından Tarihinde ve Saat: 00:32 değiştirilmiştir.

e-Mail gönder gumelilernet isimli üyeye gumelilernet isimli üyenin mesajlarını ara Paylaş gumelilernet  offline
Dal görünümü | Normal
Seçiniz:
Yeni konu Aç Cevap yaz
Güme Köyü İnternet Sitesi ve Güme Fm - www.gumeliler.net » GÜMELİLER.NET'e HOŞGELDİNİZ » .:.HeR TeLDeN.:. » deger

Bu sitenin tüm hakları Gümelilere aittir. © 2006-2016 GÜMELİLER DERNEĞİ Düzenleyen Ali KAPLAN