Güme Köyü İnternet Sitesi ve Güme Fm - www.gumeliler.net
ÜyelikTakvimÜye listesiTAKIMAramaSıkça Sorulan SorularAnasayfayaPortalGüme fm dinlemek icin tiklayin.Güme Resim Galerisi

Güme Köyü İnternet Sitesi ve Güme Fm - www.gumeliler.net » GÜMELİLER.NET'e HOŞGELDİNİZ » iSTEKLERiNiZ, DÜŞÜNCELERiNiZ ve ŞiKAYETLERiNiZ » GÜMELİLER DERNEĞİ >güyad< » Merhaba Misafir [Giriş yap|Üye ol]
Son Mesaj | Birinci Okunmamış Mesaj Yazıcı önizlemesi | Arkadaşına gönder | Konuyu Favorilerine Ekle
Yeni konu Aç Cevap yaz
Sayfanın Sonuna Gıt GÜMELİLER DERNEĞİ >güyad<
Yazan
Mesaj « Önceki konu | Sonraki Konu »
18.01.2007 19:13 GÜMELİLER DERNEĞİ >güyad< Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
Ali KAPLAN Ali KAPLAN Bay

images/avatars/avatar-680.bmp

Adı: Ali

Soyadı: KAPLAN

Sülalesi: Traşlı

Nereden: Paris,Fransa

Mesleği: Boyacılık

Medeni hali: Evli

Takımı: Beşiktaş

Oylama: 
3 Oylar) - Ortalama: 10,00

Rütbesi: 46 [?]
Tecrübe Puanları: 5.324.499
Sonraki Rütbe: 6.058.010

733.511Tecrübe puanı

Benim bir fikrim var sizlerden bu kanuda destek bekliyorum.
Herkesin bildiği gibi köyümüzün bir derneği var >GÜMELİLER DERNEĞİ<
Ben şahsen bilmiyorum, derneğimizin amacını,yaptıklarını,yapacak olduklarını, üyelerini vede yöneticilerini!

Benim fikrim sitemize DERNEĞİMİZ için bir bölüm acalım ve derneğimizin içinde olanlar üyeler,yöneticiler ve bilir kişiler derneğimiz hakkında bizi aydınlatsınlar.
İlgililerden cevap bekliyorum...

Sayın Ali KAPLAN` ve imzası:

e-Mail gönder Ali KAPLAN isimli üyeye Web sayfasıAli KAPLAN Ali KAPLAN isimli üyenin mesajlarını ara isimli üyenin msn Profilini  Ali KAPLAN göster Paylaş Ali KAPLAN  offline
21.01.2007 00:03 Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
Ali KAPLAN Ali KAPLAN Bay

images/avatars/avatar-680.bmp

Adı: Ali

Soyadı: KAPLAN

Sülalesi: Traşlı

Nereden: Paris,Fransa

Mesleği: Boyacılık

Medeni hali: Evli

Takımı: Beşiktaş

Oylama: 
3 Oylar) - Ortalama: 10,00

Rütbesi: 46 [?]
Tecrübe Puanları: 5.324.499
Sonraki Rütbe: 6.058.010

733.511Tecrübe puanı

Konuyu Başlatan Konuyu başlatan Ali KAPLAN

dernegimiz icin bir bolum actik ilgililerden dernek hakkindaki bilgileri pylasmalarini bekliyoruz

Sayın Ali KAPLAN` ve imzası:

e-Mail gönder Ali KAPLAN isimli üyeye Web sayfasıAli KAPLAN Ali KAPLAN isimli üyenin mesajlarını ara isimli üyenin msn Profilini  Ali KAPLAN göster Paylaş Ali KAPLAN  offline
Dal görünümü | Normal
Seçiniz:
Yeni konu Aç Cevap yaz
Güme Köyü İnternet Sitesi ve Güme Fm - www.gumeliler.net » GÜMELİLER.NET'e HOŞGELDİNİZ » iSTEKLERiNiZ, DÜŞÜNCELERiNiZ ve ŞiKAYETLERiNiZ » GÜMELİLER DERNEĞİ >güyad<

Bu sitenin tüm hakları Gümelilere aittir. © 2006-2016 GÜMELİLER DERNEĞİ Düzenleyen Ali KAPLAN