Güme Köyü İnternet Sitesi ve Güme Fm - www.gumeliler.net
ÜyelikTakvimÜye listesiTAKIMAramaSıkça Sorulan SorularAnasayfayaPortalGüme fm dinlemek icin tiklayin.Güme Resim Galerisi

Güme Köyü İnternet Sitesi ve Güme Fm - www.gumeliler.net » GÜMELİLER.NET'e HOŞGELDİNİZ » iSTEKLERiNiZ, DÜŞÜNCELERiNiZ ve ŞiKAYETLERiNiZ » PiRE VE YOL » Merhaba Misafir [Giriş yap|Üye ol]
Son Mesaj | Birinci Okunmamış Mesaj Yazıcı önizlemesi | Arkadaşına gönder | Konuyu Favorilerine Ekle
Yeni konu Aç Cevap yaz
Sayfanın Sonuna Gıt PiRE VE YOL 5 Oylar - Ortalama: 7,805 Oylar - Ortalama: 7,805 Oylar - Ortalama: 7,80
Yazan
Mesaj « Önceki konu | Sonraki Konu »
14.02.2007 17:21 PiRE VE YOL Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
BEN ÖZGÜRÜM BEN ÖZGÜRÜM Bay
*Üye*

images/avatars/avatar-547.jpg

Adı: ÖZGÜR

Soyadı: KAYA

Sülalesi: ARAPLAR

Nereden: ViYANA

Mesleği: SERBEST MESLEK

Medeni hali: Evli

Takımı: FENERBAHCE

Oylama: 
1 Oylar) - Ortalama: 10,00

Rütbesi: 24 [?]
Tecrübe Puanları: 69.199
Sonraki Rütbe: 79.247

10.048Tecrübe puanı

GÜMELi OLMAKTAN GURUR DUYUYORUM AMA KÖYÜMÜZÜN YOL VE PiRE SORUNU BENi COK ÜZÜYOR.AVRUPADA OLUP HERTÜRLÜ iMKANI SAGLAYABiLECEK GÜCTEYiZ:AMA BU BÜYÜK SORUNU HERHALDE GÖRMEKTEN GELiYORUZ.BU KONU HAKKINDA DUYARLI OLUP BiRAN ÖNCE BU PROBLEMi KALDIRMALIYIZ.BU GÜCE SAHiBiZ!!!!

e-Mail gönder BEN ÖZGÜRÜM isimli üyeye BEN ÖZGÜRÜM isimli üyenin mesajlarını ara Paylaş BEN ÖZGÜRÜM  offline
16.02.2007 15:37 RE: PiRE VE YOL Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
Ibrahim Ari Ibrahim Ari Bay
www.civiliyiz.biz

images/avatars/avatar-29.jpg

Sülalesi: Alılar/Takavitler

Mesleği: Sosyalpedagog/D

Oylama: 
8 Oylar) - Ortalama: 8,88

Rütbesi: 43 [?]
Tecrübe Puanları: 3.033.903
Sonraki Rütbe: 3.609.430

575.527Tecrübe puanı

Alıntıdır:
Orjinal Yazarı BEN ÖZGÜRÜM
GÜMELi OLMAKTAN GURUR DUYUYORUM AMA KÖYÜMÜZÜN YOL VE PiRE SORUNU BENi COK ÜZÜYOR.AVRUPADA OLUP HERTÜRLÜ iMKANI SAGLAYABiLECEK GÜCTEYiZ:AMA BU BÜYÜK SORUNU HERHALDE GÖRMEKTEN GELiYORUZ.BU KONU HAKKINDA DUYARLI OLUP BiRAN ÖNCE BU PROBLEMi KALDIRMALIYIZ.BU GÜCE SAHiBiZ!!!!

selamlar!
özgür burada akut bir konuya deginmis!
suanda köyde yada mutta bu islerin nasil organize edilecegine dair herhangi bir calisma varmi? yada dernegin bu konuda bir faaliyeti varmi? veya muhtarligin bu konuda bir girisimi oldumu?
gercektende ben gecenyil türkiyedeyken pire var dedikleri icin köye gitmedim bakalim bu yilki festivale bunun etkisi ne olacak?? belki burada maddi yardim icin bir fon olusturulabilir!!!

herkes fikrini söylesin bence!...
gümeli birisi gümede pire olmasini istermi???

Sayın Ibrahim Ari` ve imzası:

e-Mail gönder Ibrahim Ari isimli üyeye Web sayfasıIbrahim Ari Ibrahim Ari isimli üyenin mesajlarını ara AIM Kullanıcı Adı Ibrahim Ari: Ibrahim Ari isimli üyenin msn Profilini  Ibrahim Ari göster Paylaş Ibrahim Ari  offline
17.02.2007 02:00 RE: PiRE VE YOL Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
mevlut mevlut Bay
*Üye*

images/avatars/avatar-240.jpg

Adı: mevlüt

Soyadı: kaya

Nereden: viyana

Medeni hali: Evli

Takımı: besiktas

Oylama: 
1 Oylar) - Ortalama: 7,00

Rütbesi: 26 [?]
Tecrübe Puanları: 113.015
Sonraki Rütbe: 125.609

12.594Tecrübe puanı

sana cok iyi hak veriyorum amca oglü ozgur insallah yolumuz biran once
duzeltilir rahatca koye gelebilirsin sende babaannenin yanina

e-Mail gönder mevlut isimli üyeye mevlut isimli üyenin mesajlarını ara Paylaş mevlut  offline
17.02.2007 14:11 Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
servet servet Bay
Navdallı (Ali)

images/avatars/avatar-290.gif

Oylama: 
6 Oylar) - Ortalama: 5,50

Rütbesi: 37 [?]
Tecrübe Puanları: 1.182.150
Sonraki Rütbe: 1.209.937

27.787Tecrübe puanı

ben navdallıyım ama gümede bir çok akrabamız olduğu için gidip geliyoruz yolları da çok kötü pire zaten malum
Ama bu sene köy işleri tüm köylerin yollarını asfalt yaptıracak

e-Mail gönder servet isimli üyeye servet isimli üyenin mesajlarını ara Paylaş servet  offline
17.02.2007 20:35 Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
Ibrahim Ari Ibrahim Ari Bay
www.civiliyiz.biz

images/avatars/avatar-29.jpg

Sülalesi: Alılar/Takavitler

Mesleği: Sosyalpedagog/D

Oylama: 
8 Oylar) - Ortalama: 8,88

Rütbesi: 43 [?]
Tecrübe Puanları: 3.033.903
Sonraki Rütbe: 3.609.430

575.527Tecrübe puanı

SERVET VERDIGIN BILGILER ICIN TESEKKÜRLER!

PEKI PIRELER NE OLACAK BU KONUDA BIR CALISMA YADA GIRISIM VARMI?

BILEN VARSA BURADA PAYLASSIN VE BU KONUDAKI FIKIRLERINI YAZSINLAR LÜTFEN!

Sayın Ibrahim Ari` ve imzası:

e-Mail gönder Ibrahim Ari isimli üyeye Web sayfasıIbrahim Ari Ibrahim Ari isimli üyenin mesajlarını ara AIM Kullanıcı Adı Ibrahim Ari: Ibrahim Ari isimli üyenin msn Profilini  Ibrahim Ari göster Paylaş Ibrahim Ari  offline
17.02.2007 21:36 Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
seyfettin alp
Kayıtsız Üye

BENCE HERKES BIR PIRE ILACI ALIP EVINI AHIRINI NE VARSA ILACLASIN BASKA BIR CARE NE OLABILIR KI EN IYI CARE BU BENCE

22.02.2009 11:40 Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
MASTER-GÜMELi
Kayıtsız Üye

PIREDEN KURTULMANIN TEK CARESI KÖYÜN ICINDE BESI YAPILMAMASIDIR.. BESI KOYDEN BIRAZ UZAKTA YAPILSA BENCE KÖYDE PIRE KALMAZ.. BIR ARA TOPRAK TEPEYI DUZELTIP HER KISIYE AIT AHIR YAPMAYI DUSUNUYORLARDI AMA SANIRSAM BESI YAPAN KÖYLÜLERIMIZ ISTEMEDIGI ICIN OLMADI. BENCE BOYLE BISEY OLSA PIRE KALMAZ KÖYDE..

23.02.2009 16:26 Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
alihikmetdurmuş alihikmetdurmuş Bay
*Genç Üye*

images/avatars/avatar-120.bmp

Adı: ali hikmet

Soyadı: durmus

Sülalesi: traşlı

Nereden: güme

Mesleği: öğrenci

Medeni hali: Bekar

Takımı: beşiktaş

Oylama: 
2 Oylar) - Ortalama: 10,00

Rütbesi: 29 [?]
Tecrübe Puanları: 213.238
Sonraki Rütbe: 242.754

29.516Tecrübe puanı

köyümüzün piresi ilaçlama yapma ile yok olmaz,ilaçlama yapılsa bile altta kalan yumurtaları ölmez bu iş için en iyi çözüm ahırlardaki tersleri çelip ilaçlama yapım kaynar su dökmek sonrada kireç atmak ancak bu yolla yok olabilir köyümüzün piresi. ama bunu yapan da yok. cihanın da dediği gibi hayvanların köy dışında bir yere götürülmesi gerekiyor.

Sayın alihikmetdurmuş` ve imzası:

Ali Hikmet
e-Mail gönder alihikmetdurmuş isimli üyeye alihikmetdurmuş isimli üyenin mesajlarını ara Paylaş alihikmetdurmuş  offline
Dal görünümü | Normal
Seçiniz:
Yeni konu Aç Cevap yaz
Güme Köyü İnternet Sitesi ve Güme Fm - www.gumeliler.net » GÜMELİLER.NET'e HOŞGELDİNİZ » iSTEKLERiNiZ, DÜŞÜNCELERiNiZ ve ŞiKAYETLERiNiZ » PiRE VE YOL

Bu sitenin tüm hakları Gümelilere aittir. © 2006-2016 GÜMELİLER DERNEĞİ Düzenleyen Ali KAPLAN