Güme Köyü İnternet Sitesi ve Güme Fm - www.gumeliler.net
ÜyelikTakvimÜye listesiTAKIMAramaSıkça Sorulan SorularAnasayfayaPortalGüme fm dinlemek icin tiklayin.Güme Resim Galerisi

Güme Köyü İnternet Sitesi ve Güme Fm - www.gumeliler.net » TeNKNoLoJi :PC,TeLeFoN,iNTeRNeT,MSN... » TEKNOLOJİ HABERLERİ » Bilgisayar Nedir.... » Merhaba Misafir [Giriş yap|Üye ol]
Son Mesaj | Birinci Okunmamış Mesaj Yazıcı önizlemesi | Arkadaşına gönder | Konuyu Favorilerine Ekle
Yeni konu Aç Cevap yaz
Sayfanın Sonuna Gıt Bilgisayar Nedir....
Yazan
Mesaj « Önceki konu | Sonraki Konu »
09.03.2007 13:18 Bilgisayar Nedir.... Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
hüseyin ari hüseyin ari Bay
www.civililer.com

images/avatars/avatar-617.jpg

Adı: hüseyin

Soyadı: ARI

Sülalesi: KIRTLER

Nereden: AVUSTURYA/ VIYANA

Mesleği: SOFER

Medeni hali: Evli

Takımı: yok

Oylama: 
4 Oylar) - Ortalama: 8,75

Rütbesi: 37 [?]
Tecrübe Puanları: 1.144.238
Sonraki Rütbe: 1.209.937

65.699Tecrübe puanı

-yeteneğin karşılığını veren cihaz
- iki kere ikinin dort ettigini aninda bulan alet
- Günümüz bürolarında kullanılan, en cefakar ve de maaşsiz çalisan, elektrikle beslenen, sendikasız ama sigortalı eleman.

- olmasa ne yapardım bilemiyorum dedirten alet. Her isimi görüyor, bilet alabiliyorum, ödevlerimi yapiyorum... bir de ayaklarımı yıkasa...
- nerde o eski diz yaralamalari,elmali sekerler,"hadi oğlum dışarı gel!" naraları...dedirtecek çocukluk yokedici...

-kadinlar diyor ki:

bilgisayar erkektir.

çünkü bilgisayarlar aslında sorunları çözmek için yaratilmalarina rağmen ömurlerini dörtte üçünü sorun yaratarak geçirirler. daha da önemlisi bunlardan bir tane aldığınız an, biraz daha sabretmis olsaydınız çok daha
gelişmiş bir modeline sahip olabileceğinizi görüp pişman olursunuz.

-erkekler diyor ki:

bilgisayar dişidir.

çünkü onun mantığını yaratıcısından başka kimsenin anlamasi mümkün değildir. yaptiginiz en ufak hatayi bile hafizasina kaydedip tekrar tekrar önünüze koyar. ve bir bilgisayar aldiktan sonra fark edersiniz ki, asıl parayı ona gereken aksesuarlar icin harcamak zorundasınız.

-akıllı işkencesi

- kadınlarla bazı ortak özelliklere sahip gereç :

a)ikisini de yaratıcısından başkası tam olarak anlayamaz

b)ikisinide aldığınız zaman anlarsınız ki onlardan cok aksesuarları para eder.

c)ikisinide aldıktan sonra pişman olabilirsiniz çünkü biraz daha bekleseniz aldığınızdan daha iyisini ve daha güzelini alabilirsiniz.

- elektrik çarptığı zaman mantıklı tepki verebilen tek şey.

Sayın hüseyin ari` ve imzası:

ASIGIM BEN KÖYÜME
e-Mail gönder hüseyin ari isimli üyeye Web sayfasıhüseyin ari hüseyin ari isimli üyenin mesajlarını ara Paylaş hüseyin ari  offline
09.03.2007 20:38 Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
gume fm [ DJ ]
GüMe SeVDaLıSı

images/avatars/avatar-98.gif

Oylama: 
5 Oylar) - Ortalama: 7,80

Rütbesi: 36 [?]
Tecrübe Puanları: 898.689
Sonraki Rütbe: 1.000.000

101.311Tecrübe puanı

akıllı işkencesi

iste en guzel ozelligi bu

Sayın gume fm [ DJ ]` ve imzası:

e-Mail gönder gume fm isimli üyeye Web sayfasıgume fm gume fm isimli üyenin mesajlarını ara Paylaş gume fm  offline
12.03.2007 22:56 Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
esinti esinti Bay
*Genç Üye*

images/avatars/avatar-234.jpg

Adı: ibrahim

Soyadı: hekimoglu

Sülalesi: kekillidenmisim

Nereden: belcika

Mesleği: magazijnier

Medeni hali: Bekar

Takımı: bjk

Oylama: 
1 Oylar) - Ortalama: 10,00

Rütbesi: 28 [?]
Tecrübe Puanları: 168.939
Sonraki Rütbe: 195.661

26.722Tecrübe puanı

TAMAM ABI BILGISAYAR MAASSIZ CALISAN BIR ALETTIR YARDIMCIDR AMA SUNUDA UNUTMAKI INTERNETTE BILGISAYARIN BABASIDIR. CUNKU BILGISAYAR EKMEGINI INTERNETTEN CIKARIYOR INTERNET OLMASA BILGISAYAR NAPARDI PEKI.TELEFONLARDA BILE ISTEDIGIMIZ HERSEYI BULABILYIORUZ BUNUN TEK NEDENI DE INTERNETTIR. YANI INTERNET OLMASA BILGISAYAR NAPARDI PEKI. YANI BILGISAYAR ICI DOLU GIBI GOZUKEN AMA BIZI KANDIRAN BOS BIR KUTUDUR BEN BUNU BILIYORUM AM ASENIN SOLEDIKLERINE D EKATILMADAN EDEMIYCEM.

e-Mail gönder esinti isimli üyeye esinti isimli üyenin mesajlarını ara Paylaş esinti  offline
Dal görünümü | Normal
Seçiniz:
Yeni konu Aç Cevap yaz
Güme Köyü İnternet Sitesi ve Güme Fm - www.gumeliler.net » TeNKNoLoJi :PC,TeLeFoN,iNTeRNeT,MSN... » TEKNOLOJİ HABERLERİ » Bilgisayar Nedir....

Bu sitenin tüm hakları Gümelilere aittir. © 2006-2016 GÜMELİLER DERNEĞİ Düzenleyen Ali KAPLAN