Güme Köyü İnternet Sitesi ve Güme Fm - www.gumeliler.net
ÜyelikTakvimÜye listesiTAKIMAramaSıkça Sorulan SorularAnasayfayaPortalGüme fm dinlemek icin tiklayin.Güme Resim Galerisi

Güme Köyü İnternet Sitesi ve Güme Fm - www.gumeliler.net » SPoR DüNYaSı » BEŞİKTAŞ » Carsi Ulannn » Merhaba Misafir [Giriş yap|Üye ol]
Son Mesaj | Birinci Okunmamış Mesaj Yazıcı önizlemesi | Arkadaşına gönder | Konuyu Favorilerine Ekle
Yeni konu Aç Cevap yaz
Sayfanın Sonuna Gıt Carsi Ulannn
Yazan
Mesaj « Önceki konu | Sonraki Konu »
11.03.2007 00:39 Carsi Ulannn Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
esinti esinti Bay
*Genç Üye*

images/avatars/avatar-234.jpg

Adı: ibrahim

Soyadı: hekimoglu

Sülalesi: kekillidenmisim

Nereden: belcika

Mesleği: magazijnier

Medeni hali: Bekar

Takımı: bjk

Oylama: 
1 Oylar) - Ortalama: 10,00

Rütbesi: 28 [?]
Tecrübe Puanları: 168.749
Sonraki Rütbe: 195.661

26.912Tecrübe puanı

VALLA BEN PISKOPAT BESIKTASLIYIM RENKSIZ TAKIM YA VE BIZDE ERKEGIZ YA BEN OLURUM BU TAKIMA YA VE OZELLIKLE O CEKICI ILGINC DUNYADA ESI VE BENZERI OLMAYAN TARAFTARI CARSIYA OLUYORUMMMMMMM BE IYKI VARSINIZ BE CARSILILAR SIZ VARSANIZ BIZDE VARIZ HEP DESTEK TAM DESTEKKK

e-Mail gönder esinti isimli üyeye esinti isimli üyenin mesajlarını ara Paylaş esinti  offline
11.03.2007 11:27 Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
seyfettin alp
Kayıtsız Üye

MERHABA KARDES, YA FOTON YOKMU VARSA KOYARSAN SEVINIRIM, BENDE BESIKTASLIYIM, CEKILIN YOLDAN BESIKTAS GELIYOR

11.03.2007 23:50 Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
esinti esinti Bay
*Genç Üye*

Oylama: 

26.912Tecrübe puanı

Konuyu Başlatan Konuyu başlatan esinti

senkaramandaki sevket abiye ne kadar benziyon ya sevket buluta bi akrabaligin var mi abi??
sevket abi benim eniste olur benim teyzemin kiziyla evlidir o.
aslinda benim babam tarafindan biraz gumeye akrabaligim vardir babamin annesi gumelidir de ama ben bilmiyorum ole herkesi gumeden ben dagaliyim ....

e-Mail gönder esinti isimli üyeye esinti isimli üyenin mesajlarını ara Paylaş esinti  offline
12.03.2007 17:22 Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
seyfettin alp
Kayıtsız Üye

kardes Sevket Bulut benim teyze oglu oluyor, annelerimiz kardes, bir gun gorusuruz insallah, slm lar

12.03.2007 21:12 Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
esinti esinti Bay
*Genç Üye*

Oylama: 

26.912Tecrübe puanı

Konuyu Başlatan Konuyu başlatan esinti

insallah abi izinde gorusuruz insallh

Dal görünümü | Normal
Seçiniz:
Yeni konu Aç Cevap yaz
Güme Köyü İnternet Sitesi ve Güme Fm - www.gumeliler.net » SPoR DüNYaSı » BEŞİKTAŞ » Carsi Ulannn

Bu sitenin tüm hakları Gümelilere aittir. © 2006-2016 GÜMELİLER DERNEĞİ Düzenleyen Ali KAPLAN