Güme Köyü İnternet Sitesi ve Güme Fm - www.gumeliler.net
ÜyelikTakvimÜye listesiTAKIMAramaSıkça Sorulan SorularAnasayfayaPortalGüme fm dinlemek icin tiklayin.Güme Resim Galerisi

Güme Köyü İnternet Sitesi ve Güme Fm - www.gumeliler.net » GÜMELİLER.NET'e HOŞGELDİNİZ » iSTEKLERiNiZ, DÜŞÜNCELERiNiZ ve ŞiKAYETLERiNiZ » Sarsiklilarin Dikkatine » Merhaba Misafir [Giriş yap|Üye ol]
Son Mesaj | Birinci Okunmamış Mesaj Yazıcı önizlemesi | Arkadaşına gönder | Konuyu Favorilerine Ekle
Yeni konu Aç Cevap yaz
Sayfanın Sonuna Gıt Sarsiklilarin Dikkatine
Yazan
Mesaj « Önceki konu | Sonraki Konu »
04.01.2007 00:41 Sarsiklilarin Dikkatine Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
TOSUNPASA TOSUNPASA Bay
*Üye*

images/avatars/avatar-244.gif

Sülalesi: sari sikli

Nereden: paris

Mesleği: insaat

Takımı: besiktas

Oylama: 
1 Oylar) - Ortalama: 5,00

Rütbesi: 27 [?]
Tecrübe Puanları: 151.700
Sonraki Rütbe: 157.092

5.392Tecrübe puanı

Merhaba,

Ben rahmetli Sarsikli Ahmet BULUT'un torunu Bekir BULUT'un oglu Sadi BULUT.
Sarsikli Sülalesinden bir istegim var :
Allah izin verirse bu yaz izine gitmeyi düsünüyorum. Izinde evin bir odasinin duvarina bir soy agaci yapmak istiyorum.
bu soy agacin buyumesi için sizlerden istegim :
- soy adi (kizlik soy adi da olabilir) BULUT olup ve sarsikli olan her akrabam asagidaki verecegim e-mail adresime bir mesaj atmalari ve mesajda
-adini, soy adini, dogum tarihini , baba ve anne adi , dogum yeri, yasadigi memleketi yazmalarini,
- rahmetli olanlari varsa , o kisilerin isimleri, baba adi, anne adi, dogum ve olum tarihi
- mumkunse bir vesikalik fotograf
-bilenler varsa Bizim Sarsikli Soyun tarihi ve nerelerden geldigi hakinda bilgiler, agizdan kulaga duyurular, anne ve babadan anlatirin özetleri
-ve benim dusunemeyipte sizlerin ekliyeceginiz diger konulari
ISTIYORUM....

NOT:e-mail adresim : sbgumeli@hotmail.com

Dikkatiniz için tessekkur ederim

Sayın TOSUNPASA` ve imzası:

Ne mutlu TURKUM, ne mutlu GUMELIYIM diyen
Mustafa Kemal ATATÜRK...
e-Mail gönder TOSUNPASA isimli üyeye TOSUNPASA isimli üyenin mesajlarını ara isimli üyenin msn Profilini  TOSUNPASA göster Paylaş TOSUNPASA  offline
04.01.2007 17:47 RE: Sarsiklilarin Dikkatine Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
Ibrahim Ari Ibrahim Ari Bay
www.civiliyiz.biz

images/avatars/avatar-29.jpg

Sülalesi: Alılar/Takavitler

Mesleği: Sosyalpedagog/D

Oylama: 
8 Oylar) - Ortalama: 8,88

Rütbesi: 43 [?]
Tecrübe Puanları: 3.033.566
Sonraki Rütbe: 3.609.430

575.864Tecrübe puanı

sevgili sadi güzel bir fikir iyi düsünmüssün...

Sayın Ibrahim Ari` ve imzası:

e-Mail gönder Ibrahim Ari isimli üyeye Web sayfasıIbrahim Ari Ibrahim Ari isimli üyenin mesajlarını ara AIM Kullanıcı Adı Ibrahim Ari: Ibrahim Ari isimli üyenin msn Profilini  Ibrahim Ari göster Paylaş Ibrahim Ari  offline
Dal görünümü | Normal
Seçiniz:
Yeni konu Aç Cevap yaz
Güme Köyü İnternet Sitesi ve Güme Fm - www.gumeliler.net » GÜMELİLER.NET'e HOŞGELDİNİZ » iSTEKLERiNiZ, DÜŞÜNCELERiNiZ ve ŞiKAYETLERiNiZ » Sarsiklilarin Dikkatine

Bu sitenin tüm hakları Gümelilere aittir. © 2006-2016 GÜMELİLER DERNEĞİ Düzenleyen Ali KAPLAN