Güme Köyü İnternet Sitesi ve Güme Fm - www.gumeliler.net
ÜyelikTakvimÜye listesiTAKIMAramaSıkça Sorulan SorularAnasayfayaPortalGüme fm dinlemek icin tiklayin.Güme Resim Galerisi

Güme Köyü İnternet Sitesi ve Güme Fm - www.gumeliler.net » SPoR DüNYaSı » FENERBAHÇE » batman » Merhaba Misafir [Giriş yap|Üye ol]
Son Mesaj | Birinci Okunmamış Mesaj Yazıcı önizlemesi | Arkadaşına gönder | Konuyu Favorilerine Ekle
Yeni konu Aç Cevap yaz
Sayfanın Sonuna Gıt batman
Yazan
Mesaj « Önceki konu | Sonraki Konu »
30.03.2007 13:35 batman Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
servet servet Bay
Navdallı (Ali)

images/avatars/avatar-290.gif

Oylama: 
6 Oylar) - Ortalama: 5,50

Rütbesi: 37 [?]
Tecrübe Puanları: 1.183.462
Sonraki Rütbe: 1.209.937

26.475Tecrübe puanı

Kezman; "Tarihe Geçmek İstiyorum"

Fenerbahçemiz`in Sırp futbolcusu Mateja Kezman, Türkiye`de oynamadan önce burada çok gol atılabileceğini sandığını belirterek, ``Burada 5-6 ay geçirdikten sonra bir sezonda 15-20 golden fazla atılmayacağını düşünüyorum`` dedi.

Kezman, ``Four-four-two`` dergisinin nisan ayındaki sayısında yer alan röportajında, Türkiye`deki futbolun daha çok İngiltere`ye benzediğini ifade ederek, ``Hollanda futbolu daha çok İspanya`ya benzer. Güzel futbol, paslaşmalar, goller. Komik olan Türkiye liginde oynamadan önce tamamen başka türlü düşünüyordum, çok gol atılabileceğini sanıyordum, şimdi burada 5-6 ay geçirdikten sonra bir sezonda 15-20 golden fazla atılamayacağını düşünüyorum`` dedi.

-``FENERBAHÇE`NİN BİR PARÇASI OLMAK İSTİYORUM``-
Fenerbahçe ile uzun süreli bir kontratının olduğunu hatırlatan Kezman, ``Burada şampiyon olmak ve Avrupa`da bir şeyler başarmak istiyoruz. Geleceğin ne getireceğini asla bilemezsiniz, ama burada kalmak istiyorum. Birkaç takviyeyle Avrupa`da başarılar kazanacak bir takım olabiliriz. Burada bir şeyler başarmak, kulübün tarihinin bir parçası olmak istiyorum`` diye konuştu.

Geçtiğimiz aylarda çok eleştirildiğini kaydeden futbolcumuz, ``Ama futbolda ayakta kalmak için eleştirilere alışmak zorundasınız. Bazen üzülüyorum, ailem de üzülüyor, etkileniyor. Kendini kötü hissediyorsun çünkü bütün bunları hak etmediğini düşünüyorsun, ama gerçekçi olmak ve kafaya takmamak daha iyi. Çünkü biliyorsun ki 2-3 gol attığın ilk maçta yine kahraman olacaksın. Futbolda hayat böyle`` dedi.

İngiltere`nin Chelsea takımı forması altında Lig Kupası finalini unutamadığını vurgulayan Kezman, ``Yedekten gelip maçı kazandıran golü attım. Liverpool`u 3-2 yendik. Benim için harika bir hatıraydı. İngiltere`de böyle şeyler unutulmaz, kulüp tarihine geçtim, gerçekten çok güzeldi`` diye konuştu.
e-Mail gönder servet isimli üyeye servet isimli üyenin mesajlarını ara Paylaş servet  offline
30.03.2007 13:48 Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
servet servet Bay
Navdallı (Ali)

images/avatars/avatar-290.gif

Oylama: 
6 Oylar) - Ortalama: 5,50

Rütbesi: 37 [?]
Tecrübe Puanları: 1.183.462
Sonraki Rütbe: 1.209.937

26.475Tecrübe puanı

Konuyu Başlatan Konuyu başlatan servet

Tuncay`ın Menajeri: "Tuncay transferi düşünmüyor"

Fenerbahçemiz`in milli futbolcusu Tuncay Şanlı`nın menajeri Erdinç Şehit, ``Tuncay transferi düşünecek bir durumda değil. Şu anda Fenerbahçe`nin şampiyonluğundan başka bir şey düşünmüyor`` dedi. Erdinç Şehit, son dönemde medyaya yansıyan, yurt dışından bazı kulüplerin Tuncay`ı transfer etmek istediği yönündeki haberlerle ilgili sorusunu yanıtladı.

Söz konusu haberleri kendilerinin de internet siteleri ve gazetelerde gördüklerini kaydeden Şehit, ``Tuncay şu anda transferi düşünecek durumda değil. Fenerbahçe`nin şampiyonluğundan başka bir şey düşünmüyor`` dedi.

Kulübümüz ile en son 2004`de 3 yıllık sözleşme yapan Tuncay Şanlı`nın sözleşmesi haziran ayı sonunda bitecek.
e-Mail gönder servet isimli üyeye servet isimli üyenin mesajlarını ara Paylaş servet  offline
Dal görünümü | Normal
Seçiniz:
Yeni konu Aç Cevap yaz
Güme Köyü İnternet Sitesi ve Güme Fm - www.gumeliler.net » SPoR DüNYaSı » FENERBAHÇE » batman

Bu sitenin tüm hakları Gümelilere aittir. © 2006-2016 GÜMELİLER DERNEĞİ Düzenleyen Ali KAPLAN