Güme Köyü İnternet Sitesi ve Güme Fm - www.gumeliler.net
ÜyelikTakvimÜye listesiTAKIMAramaSıkça Sorulan SorularAnasayfayaPortalGüme fm dinlemek icin tiklayin.Güme Resim Galerisi

Güme Köyü İnternet Sitesi ve Güme Fm - www.gumeliler.net » GÜMELİLER.NET'e HOŞGELDİNİZ » ANKETLER » Sitenin renginden memnunmusunuz? » Merhaba Misafir [Giriş yap|Üye ol]
Son Mesaj | Birinci Okunmamış Mesaj Yazıcı önizlemesi | Arkadaşına gönder | Konuyu Favorilerine Ekle
Yeni konu Aç Cevap yaz
Anket: Sitemizin renginden memnunmusunuz?
MEMNUNUM 10 71.43%
MEMNUN DEGILIM 4 28.57%
Toplam: 14 verilen oylar 100%

Sayfanın Sonuna Gıt Sitenin renginden memnunmusunuz?
Yazan
Mesaj « Önceki konu | Sonraki Konu »
07.04.2007 21:22 4 Sitenin renginden memnunmusunuz? Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
gumelilernet [Admin]
www.gumeliler.net

images/avatars/avatar-692.gif

Oylama: 
1 Oylar) - Ortalama: 10,00

Rütbesi: 40 [?]
Tecrübe Puanları: 1.782.464
Sonraki Rütbe: 2.111.327

328.863Tecrübe puanı

Sitemizin yeni rengi gordugunuz gibi yesil ve koyumuzun resmi var arka fonda bu goruntu hosunuza gidiyormu, ve de herhangi bir rahattsizligi varmi?
Sizin isteginize gore sitemiz duzenlenecektir bunu sakin unutmayin.

!!!SIZ NASIL ISTERSENIZ OYLE YAPARIZ!!!

smile
Augen rollen

Sayın gumelilernet [Admin]` ve imzası:

e-Mail gönder gumelilernet isimli üyeye gumelilernet isimli üyenin mesajlarını ara Paylaş gumelilernet  offline
29.02.2008 08:29 Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
elfida elfida isimli üye Bayandır
*Küçük Gümeli*

images/avatars/avatar-382.gif

Adı: elfida

Oylama: 
4 Oylar) - Ortalama: 9,75

Rütbesi: 37 [?]
Tecrübe Puanları: 1.053.012
Sonraki Rütbe: 1.209.937

156.925Tecrübe puanı

BEN BURAYA ILK UYE OLDUGUMDE SITENIN TASARIMI DAHA GUZELDI AMA BIR HAFTADIR BENDE FARKLI GORUNUYOR ENTERESAN Augen rollen BIRILERI TASARIMINI KURCALAMIS OLMALI BENCE ONCEKI DAHA GUZELDI SIMDIKI YAZILARI COK KUCUK BENCE RENK VE TASARIMINI DEGISTIRIN

Sayın elfida` ve imzası:

EdEpLe geLeN HuRmEtLe GiDer...
e-Mail gönder elfida isimli üyeye Web sayfasıelfida elfida isimli üyenin mesajlarını ara Paylaş elfida  offline
29.02.2008 08:38 Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
elfida elfida isimli üye Bayandır
*Küçük Gümeli*

images/avatars/avatar-382.gif

Adı: elfida

Oylama: 
4 Oylar) - Ortalama: 9,75

Rütbesi: 37 [?]
Tecrübe Puanları: 1.053.012
Sonraki Rütbe: 1.209.937

156.925Tecrübe puanı

Alıntıdır:
elfida demiş ki;
BEN BURAYA ILK UYE OLDUGUMDE SITENIN TASARIMI DAHA GUZELDI AMA BIR HAFTADIR BENDE FARKLI GORUNUYOR ENTERESAN Augen rollen BIRILERI TASARIMINI KURCALAMIS OLMALI BENCE ONCEKI DAHA GUZELDI SIMDIKI YAZILARI COK KUCUK BENCE RENK VE TASARIMINI DEGISTIRIN

AAA PARDONYA BIRAZ ONCE FARKETTIM AYARLARI BEN KURCALAMISSIM SIMDI ISTEDIGIM GIBI OLDU SOZUMU GERI ALIYORUM BOYLE COK GUZELLLLLL

Sayın elfida` ve imzası:

EdEpLe geLeN HuRmEtLe GiDer...
e-Mail gönder elfida isimli üyeye Web sayfasıelfida elfida isimli üyenin mesajlarını ara Paylaş elfida  offline
Dal görünümü | Normal
Seçiniz:
Yeni konu Aç Cevap yaz
Güme Köyü İnternet Sitesi ve Güme Fm - www.gumeliler.net » GÜMELİLER.NET'e HOŞGELDİNİZ » ANKETLER » Sitenin renginden memnunmusunuz?

Bu sitenin tüm hakları Gümelilere aittir. © 2006-2016 GÜMELİLER DERNEĞİ Düzenleyen Ali KAPLAN