Güme Köyü İnternet Sitesi ve Güme Fm - www.gumeliler.net
ÜyelikTakvimÜye listesiTAKIMAramaSıkça Sorulan SorularAnasayfayaPortalGüme fm dinlemek icin tiklayin.Güme Resim Galerisi

Güme Köyü İnternet Sitesi ve Güme Fm - www.gumeliler.net » GÜME KÖYÜ & GÜMELİLER » GÜME KÖYÜ GELENEKSEL YAYLA ŞENLiĞi » Güme Yayla Şenligi Hakkında » şenlik..... » Merhaba Misafir [Giriş yap|Üye ol]
Son Mesaj | Birinci Okunmamış Mesaj Yazıcı önizlemesi | Arkadaşına gönder | Konuyu Favorilerine Ekle
Yeni konu Aç Cevap yaz
Sayfanın Sonuna Gıt şenlik.....
Yazan
Mesaj « Önceki konu | Sonraki Konu »
20.04.2007 13:58 şenlik..... Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
celal celal Bay
*Üye*

images/avatars/avatar-142.gif

Üyeyi Değerlendir

Rütbesi: 26 [?]
Tecrübe Puanları: 107.232
Sonraki Rütbe: 125.609

18.377Tecrübe puanı

merhaba köylülerim.hepinizin iyi olmanızı diliyorum ve selamlarımı iletiyorum.ben sürekli giremiyorum internete,bu yüzden sizlerle iletişimim maalesef seyrek oluyor.
ŞENLİK denince aklımda hep genellikle siz gurbetci gümeliler var ve asıl belki sizlerle olabilmek içindir bu şenlik..bu siteyi hazırlayan sevgili genç kardeşlerime teşekkür ediyorum ,gözlerinden öpüyorum,ellerine yüreklerine sağlık .
bu yıl şenliğimizin dördüncüsünü düzenleyeceğiz hep beraber.biz de buradan çalışıyoruz.haberlerini alıyorsunuzdur sanıyorum.
-şenlik alanımız genişletildi ve çevresi tel örgülerle çevrildi
-herkesin oturabilmesi için oturaklar-sıralar temin edildi
-çok ağaçlandırıldı ama dilerim bakımını üstlenir köylülerimiz
-6-y -7 tane ses sanatçısı temin edildi
-avrupadan getirebileceğimiz sanatçılar da varsa yardımınızı esirgemeyin
-bu yil fesdivalimizin bazi giderlerini karsilayacak birinci ana sponsorumuz BEKİR BULUT ve OĞULLARI gereken katkıyı yapacaklarini bildirdiler,tabiki bu birlikde yapilacak bir senligimiz sizlerinde yardimini bekliyoruz,birlikden kuvvet dogar,

mümkün olduğu kadar erken gelebilirseniz ve yardımcı olabilirseniz eminim ki dah güzel daha geniş katılımlı ve paylaşımcı olacağız.

Sayın celal` ve imzası:

merhaba dostlar,
ne mutlu memleketini sevene,ne mutlu iyi insanı bilene ve sevene,ne mutlu toprağına kök salana,ne mutlu gümeli iyi insanlara.....
e-Mail gönder celal isimli üyeye celal isimli üyenin mesajlarını ara Paylaş celal  offline
Dal görünümü | Normal
Seçiniz:
Yeni konu Aç Cevap yaz
Güme Köyü İnternet Sitesi ve Güme Fm - www.gumeliler.net » GÜME KÖYÜ & GÜMELİLER » GÜME KÖYÜ GELENEKSEL YAYLA ŞENLiĞi » Güme Yayla Şenligi Hakkında » şenlik.....

Bu sitenin tüm hakları Gümelilere aittir. © 2006-2016 GÜMELİLER DERNEĞİ Düzenleyen Ali KAPLAN