Güme Köyü İnternet Sitesi ve Güme Fm - www.gumeliler.net
ÜyelikTakvimÜye listesiTAKIMAramaSıkça Sorulan SorularAnasayfayaPortalGüme fm dinlemek icin tiklayin.Güme Resim Galerisi

Güme Köyü İnternet Sitesi ve Güme Fm - www.gumeliler.net » GÜMELİLER.NET'e HOŞGELDİNİZ » ANKETLER » Kimin Cumhurbaskini Olmasini istersniz? » Merhaba Misafir [Giriş yap|Üye ol]
Son Mesaj | Birinci Okunmamış Mesaj Yazıcı önizlemesi | Arkadaşına gönder | Konuyu Favorilerine Ekle
Yeni konu Aç Cevap yaz
Anket: Kimin Cumhurbaskini Olmasini istersniz?
Hiçbiri 8 34.78%
Abdullah Gül 6 26.09%
Hilmi Özkök 4 17.39%
Tayyip Erdoğan 2 8.70%
Deniz Baykal 1 4.35%
Bülent Arınç 1 4.35%
Hikmet Çetin 1 4.35%
Sinan Aygün 0 0.00%
Mehmet Aydın 0 0.00%
Necmettin Erbakan 0 0.00%
Toplam: 23 verilen oylar 100%

Sayfanın Sonuna Gıt Kimin Cumhurbaskini Olmasini istersniz?
Yazan
Mesaj « Önceki konu | Sonraki Konu »
21.04.2007 19:47 Kimin Cumhurbaskini Olmasini istersniz? Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
Ali KAPLAN Ali KAPLAN Bay

images/avatars/avatar-680.bmp

Adı: Ali

Soyadı: KAPLAN

Sülalesi: Traşlı

Nereden: Paris,Fransa

Mesleği: Boyacılık

Medeni hali: Evli

Takımı: Beşiktaş

Oylama: 
3 Oylar) - Ortalama: 10,00

Rütbesi: 46 [?]
Tecrübe Puanları: 5.324.263
Sonraki Rütbe: 6.058.010

733.747Tecrübe puanı

Kimin Cumhurbaskini Olmasini istersniz?

Sayın Ali KAPLAN` ve imzası:

e-Mail gönder Ali KAPLAN isimli üyeye Web sayfasıAli KAPLAN Ali KAPLAN isimli üyenin mesajlarını ara isimli üyenin msn Profilini  Ali KAPLAN göster Paylaş Ali KAPLAN  offline
09.05.2007 22:25 Cevap: Kimin Cumhurbaskini Olmasini istersniz? Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
Mehmet Bulut
*Küçük Gümeli*

images/avatars/avatar-504.jpg

Oylama: 
3 Oylar) - Ortalama: 8,33

Rütbesi: 37 [?]
Tecrübe Puanları: 1.035.199
Sonraki Rütbe: 1.209.937

174.738Tecrübe puanı

Bunuda kaldirin lutfen saygi deger site yonetimi; cunku Cumhurbaskanligi'da siyasete kacti son zamanlarda.

Sayın Mehmet Bulut` ve imzası:

Celal'in oglu Mehmet BULUT
e-Mail gönder Mehmet Bulut isimli üyeye Mehmet Bulut isimli üyenin mesajlarını ara Paylaş Mehmet Bulut  offline
13.05.2007 14:30 Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
Rasim KAPLAN Rasim KAPLAN Bay
Mut'lu

images/avatars/avatar-14.jpg

Adı: Rasim

Soyadı: Kaplan

Sülalesi: Traşlı

Nereden: montfermeil

Mesleği: işci

Takımı: besiktas

Oylama: 
6 Oylar) - Ortalama: 8,33

Tecrübe Puanları: 1.099.709

110.228Tecrübe puanı

neyi paylasamiyoruz anlamadimk! bu sitenin amaci belli tum gumelileri ve gumeyi sevenleri bu cati altinda toplamak gumeyi tanitmak ve birbirimizle bilgilerimizi paylasmak,ama arkadaslar bir siyasettir gidiyor.aslinda mutlunun actigi ankette ben birsey gormedim ama sonrasini bilmiyom yuksel abla sildigine gore birsey vardir diyorum ama seviyeli olduktan sonra her konuda anket acilmasini ben uygun goruyorum biz yeterki tartismasini bilelim.

e-Mail gönder Rasim KAPLAN isimli üyeye Web sayfasıRasim KAPLAN Rasim KAPLAN isimli üyenin mesajlarını ara Kontakt Rasim KAPLAN Listene al AIM Kullanıcı Adı Rasim KAPLAN: bb Rasim KAPLAN: bb üyenin YIM Numarası isimli üyenin msn Profilini  Rasim KAPLAN göster Paylaş Rasim KAPLAN  offline
13.05.2007 19:31 Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
furkansahin [Admin] furkansahin Bay
Admin

images/avatars/avatar-105.jpg

Adı: furkan

Soyadı: şahin

Sülalesi: hassüyünlü

Nereden: deutschland

Mesleği: öğrenci

Takımı: FB

Oylama: 
4 Oylar) - Ortalama: 9,75

Rütbesi: 39 [?]
Tecrübe Puanları: 1.684.380
Sonraki Rütbe: 1.757.916

73.536Tecrübe puanı

bence anketlere yazılan cevaplarda herhangi siyasi ismi verilmese bunun siyasete kaçan bi tarafı olmaz. herkes oyunu verir ve güzel bi istatistik olur köylülerimizin nabzını tutma açısından.

Sayın furkansahin [Admin]` ve imzası:

Herkesin mutlu olmak için başka bir yolu varmış, kendi yolumu çizdiğimde anladım.
e-Mail gönder furkansahin isimli üyeye furkansahin isimli üyenin mesajlarını ara isimli üyenin msn Profilini  furkansahin göster Paylaş furkansahin  offline
20.05.2007 14:52 Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
Mehmet Bulut
*Küçük Gümeli*

images/avatars/avatar-504.jpg

Oylama: 
3 Oylar) - Ortalama: 8,33

Tecrübe Puanları: 1.035.199

174.738Tecrübe puanı

Rasim yazina katiliyorum. Ama Mutlunun actigi anketin kaldirilmasi ile hic bir alakam yok anket yapilmasina yada burada fikirlerimizi soylemekte bir zarar yok. Mutlunun actigi ankete tepki gosterenler oldu kaldirmislar, bende Cumhurbaskanligi ile ilgili anketide kaldirin o da siyasete kacti son zamanlarda dedim. Bu yaziyi yazmak istememin nedeni de benim buradaki daha once yazdigim yazidan dolayi benim siyaset yaptigimin yada huzuru bozdugumun sanilmasini istemem. Saygilarimla ALLAH'A EMANET OLUN.

Sayın Mehmet Bulut` ve imzası:

Celal'in oglu Mehmet BULUT
e-Mail gönder Mehmet Bulut isimli üyeye Mehmet Bulut isimli üyenin mesajlarını ara Paylaş Mehmet Bulut  offline
21.05.2007 11:32 Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
YÜKSEL [Co Admin] YÜKSEL isimli üye Bayandır
Co Admin

images/avatars/avatar-66.bmp

Adı: YÜKSEL

Soyadı: DEMIRCAN

Sülalesi: Bayram cavus ve haci mustafali

Nereden: wiyana

Mesleği: OBJEKTLEITERIN

Takımı: GALATASARAY

Oylama: 
15 Oylar) - Ortalama: 9,33

Rütbesi: 44 [?]
Tecrübe Puanları: 3.743.060
Sonraki Rütbe: 4.297.834

554.774Tecrübe puanı

Selamlar memet kardesim sen yalnis anladin galiba ben sildim o sayfayi ama mutlunun acdigi konu degil yazilan mesajlar beni rahatsiz etdi o yüzden kaldirdik,ve seninlede kesinlikle bir ilgisi yok.

Sayın YÜKSEL [Co Admin] ` ve imzası:

SEVGIYLE KALIN {HAS GÜMELI}
e-Mail gönder YÜKSEL isimli üyeye YÜKSEL isimli üyenin mesajlarını ara Paylaş YÜKSEL  offline
22.05.2007 11:59 Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
MuTLu [Smod] MuTLu Bay
Suhan

images/avatars/avatar-148.jpg

Adı: Seyfettin

Soyadı: Devecioğlu

Sülalesi: HASSÜYÜNLÜ

Nereden: Mersin

Mesleği: Bilgisayar

Takımı: Galatasaray

Oylama: 
7 Oylar) - Ortalama: 9,57

Rütbesi: 44 [?]
Tecrübe Puanları: 4.077.321
Sonraki Rütbe: 4.297.834

220.513Tecrübe puanı

yüksel abla bugün secim olsa ile ilgili bir anket yapmanı sadece ankete oy verilsin yorum yapilmasin eger mümkünse böle bir bölüm acmani rica ediyorum diğer arkadaslarda uygun görürse eger... olmazsa caniniz sağolsun... sevgi ve saygıyla selamiliyorum sizleri

Sayın MuTLu [Smod] ` ve imzası:

SAĞLIKLI YAŞAM ÖZDE'DEN GEÇER
e-Mail gönder MuTLu isimli üyeye Web sayfasıMuTLu MuTLu isimli üyenin mesajlarını ara Paylaş MuTLu  offline
Dal görünümü | Normal
Seçiniz:
Yeni konu Aç Cevap yaz
Güme Köyü İnternet Sitesi ve Güme Fm - www.gumeliler.net » GÜMELİLER.NET'e HOŞGELDİNİZ » ANKETLER » Kimin Cumhurbaskini Olmasini istersniz?

Bu sitenin tüm hakları Gümelilere aittir. © 2006-2016 GÜMELİLER DERNEĞİ Düzenleyen Ali KAPLAN