Güme Köyü İnternet Sitesi ve Güme Fm - www.gumeliler.net
ÜyelikTakvimÜye listesiTAKIMAramaSıkça Sorulan SorularAnasayfayaPortalGüme fm dinlemek icin tiklayin.Güme Resim Galerisi

Güme Köyü İnternet Sitesi ve Güme Fm - www.gumeliler.net » SPoR DüNYaSı » GALATASARAY » Yönetim » Merhaba Misafir [Giriş yap|Üye ol]
Son Mesaj | Birinci Okunmamış Mesaj Yazıcı önizlemesi | Arkadaşına gönder | Konuyu Favorilerine Ekle
Yeni konu Aç Cevap yaz
Sayfanın Sonuna Gıt Yönetim
Yazan
Mesaj « Önceki konu | Sonraki Konu »
22.04.2007 23:03 Yönetim Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
Quintus
*Üye*

images/avatars/avatar-176.jpg

Adı: TUĞRUL

Soyadı: TAŞ

Takımı: GALATASARAY

Üyeyi Değerlendir

Rütbesi: 24 [?]
Tecrübe Puanları: 69.104
Sonraki Rütbe: 79.247

10.143Tecrübe puanı

Yönetim

ÖZHAN CANAYDIN
Başkan 23 ocak 1943 yılında Bursa'da doğdu. 1958 yılında basketbol oynamaya başladı. 1964 yılına kadar aktif olarak basketbol oynadı. 1957 yılında 155 sicil numarası ile Galatasaray'ın en küçük üyesi oldu. Basketbol oynadığı dönemde, 1962 yılında Genç Milli Takım'da Avrupa Gençler Şampiyonası'na iştirak etti.1963'te Türkiye Şampiyonu olan Galatasaray Basketbol takımındaki 8 kişinin arasındaydı. Galatasaray Yıldız, Genç, A Takımlarda oynadı. Türkiye şampiyonu olan takımlarda yer aldı. 1965 yılında Asuman Canaydın ile evlendi. 37 yıldır süren mutlu bir evliliği olan Özhan Canaydın, 2 çocuk ve 4 torun sahibi. Oğlu Murat Canaydın, 1989 yılı Galatasaray Lisesi mezunu ve şu anda aile şirketinin başında. Kızı Zeynep Diniz ise 1 kız ve 1 erkek çocuk sahibi. Özhan Canaydın, 1963 yılında, babasının mesleği olan tekstil sektöründe iş hayatına başladı. Kısa bir süre sonra babasından ayrılarak kendi işini kurdu. 1984 yılında İtalyanlarla ortaklığa girerek dokuma, tekstil, örgü, boya ve konfeksiyon alanında yatırımlarda bulundu. Türkiye'de Bursa'daki fabrikası 20.000m2 kapalı alan üzerine kurulu ve 1.200 çalışanı var. Bu fabrikada Kappa, Nike, Next, Lacoste, Fila, Adidas, Mavi Jeans için ihracata yönelik üretim yapılıyor. Özhan Canaydın, Galatasaray Kulubü başkan adayı olması dolayısıyla tüm işlerini profesyonel yöneticilere devretmiştir. Galatasaray Kulubü'nde de yöneticilik görevlerinde bulunan Canaydın, Ali Tanrıyar, Alp Yalman ve Faruk Süren yönetimlerinde çeşitli görevlerde bulunmuştur.

SEMİH HAZNEDAROĞLU
1940 Ankara doğumlu olan Semih Haznedaroğlu, Galatasaray Lisesi mezunudur.Yüksek öğrenimini İstanbul İktisat Fakültesi'nde, yüksek lisansını İngiltere'de tamamlamıştır.
Yüzme ve sutopu takımlarında milli sporculuk yapmıştır. Fransızca, İngilizce ve Almanca bilen Haznedaroğlu, evli, iki kız ve bir erkek çocuk babasıdır.
Galatasaray Spor Kulübü'nde Mustafa Pekin ve Ali Uras yönetiminde Muhasip Üye, Denizcilik Şube Başkanı ve 2. Başkan olarak görev yapan Haznedaroğlu halen, Kutlutaş Holding'te ve Kutlutaş Temel Sondajcılık Firması'nda Yönetim Kurulu üyesidir
ADNAN POLAT Polat Holding Yönetim Kurulu Başkanı olan Adnan Polat, 1953 yılında Erzurum’da doğdu. 1971 yılında Işık Lisesi’nden, 1976 yılında NewYork Long Island Üniversitesi İş İdaresi'nden mezun oldu.
1976 yılında Polat Holding’e bağlı Polat İnşaat Anonim Şirketi’nin şantiyelerinde çalışma hayatına başladı. 1981 yılından itibaren Polat Holding’in sanayi grubunun yönetimini üstlenerek bu grubu uluslararası boyuta getirdi.
7 Mart 1997 yılında, Tayland Fahri Konsolonsluk görevini üstlendi. 1999 yılında, CHP’den İstanbul Beldiye Başkan adayı oldu. 2001 yılında Serkap Seramik Kaplama Malzemeleri Üreticileri Birliği Başkanı seçildi. 2002 yılında da Seramik Federasyonu Başkanı seçilen Polat, bu görevini sürdürmektedir.
Halen, Polat Holding Başkan Vekilliğini ve Ege Seramik Şirketler Grubu Başkanlığını yürütmekte olan Adnan Polat, ülkemizde önemli, sosyal, kültürel ve sportif aktivitelerin içinde yer almaktadır. Adnan Polat evli ve iki çocuk babasıdır.
Adnan Polat’ın üye olduğu kuruluşlar: Galatasaray Spor Kulübü
TÜSİAD
İKV
İTO

DR. CENGİZ ÖZYALÇIN
1939 İstanbul doğumlu olan Cengiz Özyalçın, Haydarpaşa Lisesi ve İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi mezunudur. 1958-1962 yılları arasında Galatasaray Profesyonel Futbol Takımında milli futbolcu olan Özyalçın, 1973-1977 yıllarında İstanbul Belediyesi Meclis Üyesi ve Encümen Başkanı, 1977-1980 yıllarında İstanbul Milletvekili, 1982-1984 yıllarında İstanbul Tabip Odası Yönetim Kurulu Üyesi, 1985-1987 yıllarında Türk Diş Hekimleri Birliği 2. Başkanı, 1989-1994 yıllarında Kadıköy/İstanbul Belediye Başkanı, Parti Meclisi Üyesi, Kurultay Başkanı, 1989-1994 yıllarında Türk Parlamenterler Birliği İstanbul Başkanı, 1994-1996 yıllarında Türkiye Çevre Koruma ve Eğitim Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapmıştır. Cengiz Özyalçın, 1992-94 yılları arasında da Galatasaray'da Yönetim Kurulu Üyesi olarak bulunmuş ve 1998 yılından bugüne kadar kurucusu olduğu Galatasaray Sporcular Derneği Başkanlığını sürdürmektedir. Cengiz Özyalçın evlidir.

ŞÜKRÜ ERGÜN

1958 yılında İstanbul'da doğan Şükrü Ergün, 1977 yılında Galatasaray Lisesi'nden, 1981 yılında da Boğaziçi Üniversitesi'nden mezun oldu. Gemi İşletmeciliği ihtisasını Norveç Denizcilik Akademisi'nde tamamladı. 1974-1977 yılları arasında Galatasaray Spor Kulübü'nde atletizm yaptı. Halen kurucusu olduğu Norveç sermayeli Jotun Boya San. ve Tic. A.Ş.'nin Murahhas Azası olarak görev yapmaktadır. Türk Deniz Eğitim Vakfı ve Deniz Temiz Derneği Yönetim Kurullarında bulunan Şükrü Ergün, bir dönem de Türkiye Atletizm Federasyonu Yönetim Kurulu üyeliğinde bulunmuştur. Türk-Norveç Ticaret Odası kurucu başkanı olan Ergün, Milli Olimpiyat Komitesi üyesidir. Evli ve iki çocuk babası olan Şükrü Ergün, İngilizce ve Fransızca bilmektedir.

ATİLLA KINAY
27 Temmuz 1957 yılında İstanbul’da doğan Atilla Kınay, 1980 yılında İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. Atilla Kınay 1981-1985 yılları arasında İstanbul Tıp Fakültesi Üroloji Anabilim Dalı bölümünde görev yaptı. 1985-1991 yılları arasında Bakırköy Devlet Hastanesi’nde görev yapan Kınay, 1991-2005 yılları arasında Sarana Turizm ve Magic Life International Şirketleri Yönetim Kurlu Üyesi olarak görev yaptı. 2005 yılından itibaren KS Gıda, One Hotels&Resort, Vasco Turizm şirketlerinde Yönetim Kurlu Üyesi olarak görev yapan Atilla Kınay Evli ve üç çocuk babasıdır. Almanca ve İngilizce bilmektedir.

DOÇ. DR. MEHMET HELVACI
1960 doğumlu olan Prof. Dr. Mehmet Helvacı, Galatasaray Lisesi ve İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu olup 1987 yılında yüksek lisans yapmış ve 1994 yılında ise doktorasını tamamlamıştır. Halen İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi Ticaret Hukuku Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi olarak görev yapmaktadır. Prof. Dr. Helvacı evli ve iki çocuk sahibidir

AHMET DEDEHAYIR
18 Ekim 1963 yılında İstanbul’da doğan Ahmet Dedehayır, 1982 yılında İstanbul Özel Alman Lisesi’nden, 1986 yılında Boğaziçi Üniversitesi İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümü’nden mezun oldu. 1992-1994 yılları arasında ortağı olduğu Tezal Menkul Değerler A.Ş.’de Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapan Dedehayır, 1994-1996 yılları arasında Med Menku Değerler A.Ş.’de Genel Müdürlük görevinde bulundu. 1996 yılından beri bir danışmanlık şirketinde görev yapan Dedehayır, evli ve iki çocuk babasıdır. İngilizce, Almanca ve Fransızca bilmektedir

ALİ GÜRSOY
1978 İstanbul doğumlu olan Ali Gürsoy, Galatasaray Lisesi ve Florida Atlantic University İşletme Bölümü mezunudur. Ali Gürsoy, halen Gürsoy Şirketler Grubu'nda İnşaat Bölümü'nün Başkanlığını yapmaktadır. Ali Gürsoy bekardır.

FATİH GÖKŞEN
1960 yılında Adana'da doğan Fatih Gökşen, lise mezunu olup 1975 yılında Galatasaray Spor Kulübü'nde kürek sporu yapmıştır. 8 yıldır Galatasaray Kürek Şubesi'nde idarecilik ve Şube Kaptanlığı yapmaktadır. Galatasaray Küçükçekmece Kürek Tesislerinin yapımında büyük emek ve gayret göstermiş ve 2003 yılında TMOK Fair Play ödülü almıştır. Fatih Gökşen, iki çocuk sahibidir ve İngilizce bilmektedir.

HALDUN ÜSTÜNEL
1967 İstanbul doğumlu olan Haldun Üstünel, orta öğrenimini Saint Benoit Lisesi, lise öğrenimini Suadiye Lisesi’nde, yükek öğrenimini ise A.B.D. San Francisco Dominican College Üniversitesi’nde Uluslararası İş İdaresi mezunu olarak 1991 yılında tamamlamıştır. 1992 yılından bu yana İsatnbul Tela Sanayi Tic. A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapmaktadır. Haldun Üstünel, evli ve iki çocuk babasıdır. İngilizce ve Fransızca bilmektedir.

TUNCA HAZİNEDAROĞLU
1967 Ankara Doğumlu olan Tunca Hazinedaroğlu, orta ve lise öğrenimini Saint-Benoit Lisesi’nde, yüksek öğrenimini ise Cenevre Webster Üniversitesi’nde İş İdaresi mezunu olarak 1991’de tamamlamıştır. 1992’den bu yana Hazinedaroğlu İnşaat Yönetim kurulu Üyesidir. 2002-2005 yılları arasında 2 dönem CHP İstanbul İl Yönetim Kurulu Üyeliği, 2003-2005 yılları arasında ise Türkiye Müteahitler Birliği Yönetim Kurulu Üyeliği yapmıştır. Tunca Hazinedaroğlu evli ve iki çocuk babasıdır. İngilizce, Fransızca ve Almanca bilmektedir. Tunca Hazinedaroğlu’nun üye olduğu kuruluşlar: Galatasaray Spor Kulübü TUGİAD TABA
IŞIN ÇELEBİ
CELAL GÜRCAN
ENGİN AKÇAKOCA
VEDAT İRDEL

Sayın Quintus` ve imzası:

ŞAMPİYON GALATASARAY

CİMBOM
e-Mail gönder Quintus isimli üyeye Quintus isimli üyenin mesajlarını ara Paylaş Quintus  offline
Dal görünümü | Normal
Seçiniz:
Yeni konu Aç Cevap yaz
Güme Köyü İnternet Sitesi ve Güme Fm - www.gumeliler.net » SPoR DüNYaSı » GALATASARAY » Yönetim

Bu sitenin tüm hakları Gümelilere aittir. © 2006-2016 GÜMELİLER DERNEĞİ Düzenleyen Ali KAPLAN