Güme Köyü İnternet Sitesi ve Güme Fm - www.gumeliler.net
ÜyelikTakvimÜye listesiTAKIMAramaSıkça Sorulan SorularAnasayfayaPortalGüme fm dinlemek icin tiklayin.Güme Resim Galerisi

Güme Köyü İnternet Sitesi ve Güme Fm - www.gumeliler.net » GÜMELİLER.NET'e HOŞGELDİNİZ » DJ. GÜME FM » Dj'lik Başvurusu » Dj.lerimize gule gule diyoruz galiba » Merhaba Misafir [Giriş yap|Üye ol]
Son Mesaj | Birinci Okunmamış Mesaj Yazıcı önizlemesi | Arkadaşına gönder | Konuyu Favorilerine Ekle
Yeni konu Aç Cevap yaz
Sayfanın Sonuna Gıt Dj.lerimize gule gule diyoruz galiba
Yazan
Mesaj « Önceki konu | Sonraki Konu »
09.09.2007 23:37 Dj.lerimize gule gule diyoruz galiba Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
gumelilernet [Admin]
www.gumeliler.net

images/avatars/avatar-692.gif

Oylama: 
1 Oylar) - Ortalama: 10,00

Rütbesi: 40 [?]
Tecrübe Puanları: 1.785.186
Sonraki Rütbe: 2.111.327

326.141Tecrübe puanı

Merhaba sevgili djlerimiz.Sizleri pek goremiyoruz radyoda.Bunun icin yakin zamanda gorunmeyen djlerimizi malesef ki istemeyerekte olsa gorevlerinden ihrac ediyoruz.Kusra bakmayin.
Yeni djlerimize kapilarimiz sonuna kadar acik.dj olmak isteyenler basvuru yapabilirler.

Sayın gumelilernet [Admin]` ve imzası:

e-Mail gönder gumelilernet isimli üyeye gumelilernet isimli üyenin mesajlarını ara Paylaş gumelilernet  offline
10.09.2007 11:50 Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
nejmi acar [ DJ ] nejmi acar Bay
DJ. GÜME FM

images/avatars/avatar-256.bmp

Oylama: 
2 Oylar) - Ortalama: 5,50

Tecrübe Puanları: 1.999.401

111.926Tecrübe puanı

evet katiliyorum dj lerimiz olmadigi gibi radyo acilinca adminlerimizde merak edip radyoya bile bakmiyorlar 5 ci aydan bu yana benim te gordugum radyoyu acan admin ali dj cengiz ve ben baskasini gormedim aciyoruz cengiz olsun ben olsun bir kisi birde misafir baska yok iki kisiyle saat lerce kaliyoruz iki kiside olsa misafirlerimize saygimiz sonsuzdur her zaman bekleriz saygilar

e-Mail gönder nejmi acar isimli üyeye nejmi acar isimli üyenin mesajlarını ara Paylaş nejmi acar  offline
15.09.2007 12:43 Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
ceyhunali
*Yeni Üye*

Üyeyi Değerlendir

Rütbesi: 22 [?]
Tecrübe Puanları: 42.527
Sonraki Rütbe: 49.025

6.498Tecrübe puanı

ben dj olurum ama belirli sartlar vardir kim bilgi verecek bana

e-Mail gönder ceyhunali isimli üyeye ceyhunali isimli üyenin mesajlarını ara Paylaş ceyhunali  offline
15.09.2007 14:23 Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
YÜKSEL [Co Admin] YÜKSEL isimli üye Bayandır
Co Admin

images/avatars/avatar-66.bmp

Adı: YÜKSEL

Soyadı: DEMIRCAN

Sülalesi: Bayram cavus ve haci mustafali

Nereden: wiyana

Mesleği: OBJEKTLEITERIN

Medeni hali: Evli

Takımı: GALATASARAY

Oylama: 
15 Oylar) - Ortalama: 9,33

Rütbesi: 44 [?]
Tecrübe Puanları: 3.748.803
Sonraki Rütbe: 4.297.834

549.031Tecrübe puanı

selamlar ceyhun ali,kardesim DJ olmak istiyorsan DJ lik bas vuru sayfamiz var oraya müracatini yaz sana kabul oldu cevabi gelir ve DJ sayfamizda gereken bilgiler var oradan alabilirsin bilgileri,simdiden tesekürler basarilar,sevgiyle kal.

Sayın YÜKSEL [Co Admin] ` ve imzası:

SEVGIYLE KALIN {HAS GÜMELI}
e-Mail gönder YÜKSEL isimli üyeye YÜKSEL isimli üyenin mesajlarını ara Paylaş YÜKSEL  offline
16.09.2007 17:18 Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
ceyhunali
*Yeni Üye*

Üyeyi Değerlendir

Rütbesi: 22 [?]
Tecrübe Puanları: 42.527
Sonraki Rütbe: 49.025

6.498Tecrübe puanı

yapmaya calistim ama olmadi nasil kayit yapilior

e-Mail gönder ceyhunali isimli üyeye ceyhunali isimli üyenin mesajlarını ara Paylaş ceyhunali  offline
16.09.2007 18:05 Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
gumelilernet [Admin]
www.gumeliler.net

Oylama: 

326.141Tecrübe puanı

Konuyu Başlatan Konuyu başlatan gumelilernet

Merhaba ceyhun ali dj lik yapmak istedigin zamanlari ve saatleri yazarmisin.Ve yazdigin saatlere de allahtan bir manilik olmadigi surece uyacaksan dj olabilirsin.Iki kere radyomuzu acip sonra sende digerleri gibi kacarsan hic baslamani tavsiye etmem.Once anlasma imzalamadan olmaz yani.
Haftada kac gun ve hangi gunler yapbilecegini yazmani rica ediyorum.Sonra dj'lik bilgilerini sana veririz.

Bu mesaj 1 kez değiştirilmiştir. En son olarak gumeli tarafından Tarihinde ve Saat: 18:06 değiştirilmiştir.

e-Mail gönder gumelilernet isimli üyeye gumelilernet isimli üyenin mesajlarını ara Paylaş gumelilernet  offline
16.09.2007 18:13 Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
gumelilernet [Admin]
www.gumeliler.net

Oylama: 

326.141Tecrübe puanı

Konuyu Başlatan Konuyu başlatan gumelilernet

Alıntıdır:
YÜKSEL demiş ki;
selamlar ceyhun ali,kardesim DJ olmak istiyorsan DJ lik bas vuru sayfamiz var oraya müracatini yaz sana kabul oldu cevabi gelir ve DJ sayfamizda gereken bilgiler var oradan alabilirsin bilgileri,simdiden tesekürler basarilar,sevgiyle kal.

Yuksel abla o sayfa burasi großes Grinsen

27.02.2008 17:17 Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
MASTER-GÜMELi
Kayıtsız Üye

Selamlar bu konu arada unutulmus galiba hatirlatmak istedim

28.02.2008 22:48 bayragim Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
b.saydam
Kayıtsız Üye

cihan senin hatırlatmalarına bayılıyorum o zaman bu konu arkalara gitmesin

Dal görünümü | Normal
Seçiniz:
Yeni konu Aç Cevap yaz
Güme Köyü İnternet Sitesi ve Güme Fm - www.gumeliler.net » GÜMELİLER.NET'e HOŞGELDİNİZ » DJ. GÜME FM » Dj'lik Başvurusu » Dj.lerimize gule gule diyoruz galiba

Bu sitenin tüm hakları Gümelilere aittir. © 2006-2016 GÜMELİLER DERNEĞİ Düzenleyen Ali KAPLAN